ویروس کرونا در بریتانیا؛ انگلستان در قرنطینه کامل قرار گرفت

16/10/1399 01:52 ق.ظ

ویروس کرونا در بریتانیا؛ انگلستان بار دیگر در قرنطینه کامل قرار گرفت

نیکولا استروژن، وزیر اول اسکاتلند نیز پیش‌تر از وضع مقرارت قرنطینه کامل برای شهروندان اسکاتلندی طی ماه ژانویه خبر داده بود.

بریتانیا با بیش از ۷۵ هزار مرگ ناشی از ابتلا به بیماری کووید۱۹ و ثبت بیش از ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار مبتلاء، از جمله کشورهایی است که بیشترین تاثیر را از شیوع ویروس کرونا پذیرفته‌ است..لندن - پنجم ژانویه.Aa.در آستانه نخستین سالگرد اعلام رسمی ورود کرونا به ایران، این روزها مهم‌ترین چالش کادر درمانی و مقام‌های بهداشتی مقابله با شیوع گونه جهش‌یافته این ویروس است که بنابر گزارش‌ها، سنین بیشتری را هدف قرار می‌دهد و میزان مرگ و میر آن نیز بالاتر است..

.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

تا آخر ببینید

آغاز سومین قرنطینه سراسری در بریتانیا؛ شیوع گسترده گونه جدیدی از ویروس کرونا در آفریقای جنوبیآغاز سومین قرنطینه سراسری در بریتانیا؛ شیوع گسترده گونه جدیدی از ویروس_کرونا در آفریقای جنوبی این در حالی است که مقامات بهداشتی در تلاش برای مهار گونه جدید ویروس کرونا هستند. به گفته دولت این گونه جدید ۵۰ تا ۷۰ درصد مسری‌تر است. درخشش پیر سگ جنده رو انداختن بیرون

افزایش سریع شیوع ویروس کرونا در جهان: مرگ ۱۳۲۵ نفر در بریتانیاشمار قربانیان در برزیل از ۲۰۰ هزار نفر گذشت. با این حال ژائیر بولسونارو، همچنان نگرانی از این بیماری را «احمقانه» می‌خواند. با ویروس چینی حال میکنید؟

کرونا در ایران؛ تهدید ویروس جهش‌یافته در یک‌ سالگی اعلام ورود کرونا

پنهان‌کاری چین در ارتباط با کرونا؛ ابهام در مورد 174 مبتلا به کرونا در 2019سازمان جهانی بهداشت تأکید کرد که چین از ارائه اطلاعات در مورد 174 مورد ابتلا به کرونا که در سال 2019 میگن بن نایف رو میخوان پادشاه کنن خبر درسته یا شایعه ست چين بايد پاسخگو باشد. و عادلانه محاكمه شوند كه چرا در ابتداي اين ويروس، بجاي روشنگري، ان دكتر را به زندان فرستادند. مسول اينهمه جانباختگان از اين ويروس، تنها چين است.

کرونا در ایران؛ پیشتازی ویروس جهش‌یافته انگلیسی در قزوین | DW | 16.02.2021رئیس روابط عمومی وزارت بهداشت می‌گوید ۱۷ نفر در ایران به ویروس جهش‌یافته مبتلا شده‌اند که ۷ نفرشان در قزوین هستند. سخنگوی این وزارت نیز از مرگ ۸۹ نفر در شبانه روز گذشته خبر داد و خطر خیز چهارم کرونا را جدی دانست.