ویروس جهش‌یافته کرونا در سوئیس؛ صدها گردشگر بریتانیایی از قرنطینه گریختند | DW | 28.12.2020

08/10/1399 04:19 ب.ظ

مقام‌های سوئیس برای جلوگیری از گسترش ویروس جهش‌یافته کرونا حدود ۴۰۰ شهروند بریتانیا را به قرنطینه فرستادند. آنها هتل‌های خود را مخفیانه ترک کردند و به سوی مناطق دیگر روانه شدند.

مقام‌های سوئیس برای جلوگیری از گسترش ویروس جهش‌یافته کرونا حدود ۴۰۰ شهروند بریتانیا را به قرنطینه فرستادند. آنها هتل‌های خود را مخفیانه ترک کردند و به سوی مناطق دیگر روانه شدند. به دنبال انتشار خبر شیوع ویروس جهش‌یافته کرونا، روز ۲۰ دسامبر (۲ دی ماه) مقام‌های سوئیس تمام پروازها از بریتانیا و آفریقای جنوبی را متوقف کردند.

روز بعد (۲۱ دسامبر) به تمام گردشگرانی که پس از ۱۴ دسامبر وارد سوئیس شده بودند، دستور داده شد که برای ده روز وارد قرنطینه شوند و اقامت‌های خود را ترک نکنند.

به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید در ناحیه بانیه مقام‌های دولتی پیش از کریسمس به ۴۲۰ مسافر تبعه بریتانیا دستور دادند که حق خروج از هتل را ندارند. حدود ۵۰ نفر از این افراد بی‌درنگ راه سفر در پیش گرفتند. روز یکشنبه ۷ دی ماه (۲۷ دسامبر) مسئولان هتل متوجه شدند که از ۳۷۰ گردشگر باقی تنها افرادی انگشت‌شمار هنوز در هتل هستند و بقیه مخفیانه هتل را ترک کرده‌اند.

ساندوز، سخنگوی این ناحیه، در گفت‌وگو با خبرگزاری آلمان به شدت از شیوه برخورد مسئولان با گردشگران انتقاد کرده و گفته است که مسئولان محلی برای اجرای درست و مرتب قرنطینه امکاناتی در اختیار ندارند. او رفتار گردشگران را قابل‌درک دانسته و گفت: «خانواده‌ها با کودکان خود ناگهان در فضایی ۲۰ متری حبس شدند که واقعا غیرقابل تحمل است.» headtopics.

ادامه مطلب:
dw_persian »

حالا اگر يك نفر خاورميانه اي اينكار را كرده بود!!! سلام وقتتون بخیر خوشحال میشم برای اشنایی بیشتر با قوانین و مشکلات اپارتمان نشینی پیج هومتیک رو دنبال و لایک کنین homtick هومتیک اپلیکیشن همیشه رایگان در حوزه مدیریت ساختمان هستش :|

نگرانی جهانی از گونه جهش‌یافته ویروس کرونا | DW | 08.01.2021ویروس جهش‌یافته کرونا مراکز درمانی بریتانیا را با چالش جدی روبرو کرد و زنگ خطر را در بسیاری از کشورها به صدا درآورد. این ویروس‌ها بیماری را با سرعت و قدرت بیشتری منتقل می‌کنند و باعث افزایش شدید شمار مبتلایان می‌شوند. آره حالا حالا ها خیلی نگران می شید نترسید این تازه شروع کار است حالا می فهمید حق با کی هست با شما احمق ها یا با کسی که شما ها همیشه کاریکاتور شو می کشید و بهش توهین میکنید و میگید دین و آیینش عقب مونده و ظالم است اون هزار چند صد سال قبل گفته بود که در آخر الزمان بخاطر اعمال مردم بلاهایی ظهور میکنه که یکی از یکی دیگه بزرگتر است مردم فکر می کنن که بلای اولی خیلی بزرگ است ولی وقتی بلای بعدی ظاهر میشه مردم بلای اولی ناچیز و فراموش میکنن

احتمال وجود نوع سومی از ویروس جهش‌یافته کرونا در آلمان | DW | 19.01.2021پس از بریتانیا و آفریقای جنوبی احتمالا نوع سومی از ویروس جهش‌یافته کرونا در آلمان کشف شده است. این ویروس به منظور انجام تحقیقات به شاریته برلین فرستاده شده است. نتیجه این تحقیقات احتمالا تا پایان ژانویه اعلام خواهد شد. ع.... ن. امروز یکی از کارکنان مرکز واکسیناسیون بهم گفت که باندازه کافی سرم برای واکسيناسيون موجود نیست.

ممنوعیت ورود مسافر به آلمان از کشورهای درگیر با ویروس جهش‌یافته کرونا | DW | 28.01.2021ار هفته آینده ورود مسافر از کشورهایی که در آنها ویروس جهش یافته کرونا مشاهده شده از مرزهای هوایی به آلمان ممنوع می‌شود. این کشورها فعلا شامل بریتانیا، پرتغال، برزیل و افریقای جنوبی هستند. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.

ویروس جهش‌یافته کرونا؛ محدودیت سفر به آلمان از مبدا هفت کشور | DW | 30.01.2021مسافرت به آلمان از کشورهایی که ویروس جهش‌یافته کرونا در آنها شناسایی شده تا ۱۷ فوریه فقط در شرایط استثنایی ممکن است. محدودیت‌های شدیدی که دولت آلمان وضع کرده است، شامل برزیل و شش کشور اروپایی و آفریقایی می‌شود.

کرونا در ایران؛ تهدید ویروس جهش‌یافته در یک‌ سالگی اعلام ورود کرونا