ممنوعیت ورود مسافر به آلمان از کشورهای درگیر با ویروس جهش‌یافته کرونا | DW | 28.01.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 53 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ار هفته آینده ورود مسافر از کشورهایی که در آنها ویروس جهش یافته کرونا مشاهده شده از مرزهای هوایی به آلمان ممنوع می‌شود. این کشورها فعلا شامل بریتانیا، پرتغال، برزیل و افریقای جنوبی هستند.

برنامه دولت آلمان برای محدودیت پروازهای ورودی به این کشور مشخص‌تر شد. این محدودیت بیش از همه شامل کشورهایی است که در آنها ویروس جهش‌یافته کرونا مشاهده شده است. این لیست فعلا شامل کشورهای بریتانیا، پرتغال، برزیل و آفریقای جنوبی است اما ممکن است بعدا هلند و دانمارک نیز به آنها اضافه شود.

به این منظور دستورالعمل‌های مربوطه از سوی وزارت‌خانه‌های مرتبط مورد تایید قرار گرفته است. یک سخنگوی وزارت کشور به خبرگزاری آلمان گفت که نتیجه نهایی در حال آماده‌سازی است. روزنامه بیلد گزارش داده که مقررات محدودیت پروازهای ورودی به آلمان از هفته آینده اجرا خواهد شد. سایت اشپیگل‌آنلاین نیز نوشته است که شهروندان آلمان از ممنوعیت ورود به این کشور مستثنی شده‌اند. همچنین برای کسانی که به خاطر شغلشان ناچار به سفر بین دو کشور هستند و نیز برای دیپلمات‌ها این ممنوعیت وجود ندارد.پیش از این دولت آلمان به دنبال یک راه حل در سطح کل اروپا بود. یک سخنگوی دولت گفته بود که صدراعظم و وزرا می‌خواهند منتظر انجام گفت‌و‌گو درباره محدودیت پروازها در سطح اروپا شوند.

در حال حاضر مسافرانی که از کشورهای پرخطر وارد آلمان می‌شوند، باید تست منفی کرونا همراه داشته باشند. شرکت‌های هواپیمایی موظف هستند پیش از ورود مسافران به هواپیما تست منفی را کنترل کنند. کشورهای پرخطر، از جمله ایران آن‌هایی هستند که میزان ابتلای جدید به ویروس کرونا در عرض هفت روز و در ازای هر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت از ۲۰۰ نفر بیشتر باشد. لیست این کشورها در سایت مؤسسه روبرت کخ قابل دسترسی است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ممنوعیت ورود به پارک‌های شهر تهران/ جریمه و انتقال خودروهای متخلف به پارکینگفرمانده انتظامی تهران بزرگ از ممنوعیت ورود به پارک‌های شهر تهران در روز ۱۳ فروردین خبر داد و گفت: اگر رعایت نشود هم بحث جریمه و هم بحث انتقال خودرو از پارک ها و تفرجگاه ها به پارکینگ مطرح است. همشو ول کن فقط جریمه رو عشق است امسال به همت کورونا کل کمبود بودجه ازطریق جریمه حل شد خب اسکل مردم پیاده برن پارکهای محله شون میخوای چه غلطی بکنی؟... مردمو‌ میخوای ببری پارکینگ؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ورود شهردار تهران به موضوع تزریق واکسن کرونا به نام پاکبانان اما به کارمندانورود شهردار تهران به موضوع تزریق واکسن کرونا به نام پاکبانان اما به کارمندان: *فوراً بررسی خواهیم کرد *در صورت مشاهده تخلف٬ افراد خاطی احتمالی علاوه بر برخورد٬ به مراجع ذیصلاح معرفی خواهند شد *دستور دادم اسامی دریافت‌کنندگان در سایت شفاف بارگزاری شود خیلی خنده دار بود افراد خاطر احتمالی. اون احتمالی رو خوب اومدی. داره علاجش میکنه🤣😂🤣😂 یعنی چکار می‌کنن ، واکسن رو از تنشون درمیارن؟ قیافه شهردار چقدر منو یاد کیک تولد بهشت زهرا میندازه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ممنوعیت ورود به بوستان‌های شهر تهران از ساعت ۴ بامداد فردامعاون وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با اشاره به ممنوعیت ورود افراد به بوستان‌ها و فضای سبز شهری شهرستان‌های قرمز و نارنجی کشور، گفت: ورود به بوستان‌ها و فضاهای سبز شهر تهران از ۴ بامداد (۱۳ فروردین) ممنوع خواهد بود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ممنوعیت ورود و خروج خودروهای غیربومی و بومی به تهران و البرز ۱۳ فروردین برقرار استجانشنین پلیس راهور ناجا گفت: ممنوعیت ورود و خروج در تهران و البرز طی روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین نیز برقرار است و تا زمانی که تهران و البرز از وضعیت نارنجی خارج نشوند، این محدودیت‌ها ادامه دارد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ممنوعیت ورود به استان‌های شمالی و ۷ شهر/ بارش باران در محورهای مواصلاتی ۱۴ استانرییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ممنوعیت ورود به ۷ شهر و همچنین استان‌های گیلان، مازندران و گلستان خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »