ویدئو؛ جاری شدن سیل در مرکز ویتنام ۱۸ کشته برجای گذاشت

21/07/1399 10:43:00 ب.ظ

استان پر جمعیت «کوانگ‌بن» در مرکز ویتنام بیشترین خسارت را از سیلاب‌های اخیر متحمل شده؛ به نحوی که ۳۸۲ منزل مسکونی در این استان به کلی تخریب شده و بیش از ۱۰ هزار خانه دیگر نیز به زیر آب فرو رفته است.

استان پر جمعیت «کوانگ‌بن» در مرکز ویتنام بیشترین خسارت را از سیلاب‌های اخیر متحمل شده؛ به نحوی که ۳۸۲ منزل مسکونی در این استان به کلی تخریب شده و بیش از ۱۰ هزار خانه دیگر نیز به زیر آب فرو رفته است.

مقامات دولتی گفته‌اند که دست کم ۵۰ هزار نفر از ساکنان مناطق حادثه دیده تخلیه شده و نزدیک به ۹ هزار سرباز، پلیس و نیروهای داوطلب برای کمک به سیل‌زدگان عازم منطقه شده‌اند. سیلاب همزمان با بارش باران‌های شدید در مرکز ویتنام جاری شد و روز یکشنبه با وزش طوفان گرمسیری لینفا بر وسعت آن افزوده شد..سیل و رانش زمین در استان‌های مرکزی ویتنام 20 کشته و 14 مفقود به جا گذاشت..گروه چهل نفره‌ای به مرکز پلیس در شهر «سامپینی-سور-مارن» واقع در جنوب شرقی پاریس پایتخت فرانسه با پرتاب ترقه و مواد آتش‌بازی حمله‌ور شدند..این دو مامور پلیس توانستند پیش از هر اتفاقی خود را به داخل ساختمان برسانند..

.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

خردگرایی مخل| بهمن بازرگانی

از دیر زمان هوس بلعیدن این حجم عظیم را داشتم. هر دو فیلم و سریال را دیده بودم. هیچ یک جای خالی کتاب را پر نمی‌کرد. این را به تأکید می‌گویم. پس از خواندنش. تأمل در فلسفه تاریخِ تولستوی، به درک رمان کمک می‌کند: «همه اشخاص بی‌شماری که در این جنگ شرکت داشتند بر این گمان بودند که می‌دانند چه می‌کنند حال آن‌که همه جز ابزارهایی بی‌اراده در خدمت تاریخ نبودند و کاری را پیش می بردند که خود از آن خبر نداشتند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

To We are Iranian master students with official admissions from different universities in Germany. We are completely in suspended situation because of visa interview. Our future depends on this interview. I wish you could understand such situations like ours. Hear us

شمار قربانیان سیل در ویتنام به 20 نفر رسید

چهل نفر به یک مرکز پلیس در فرانسه حمله‌ور شدندگروه چهل نفره‌ای به مرکز پلیس در شهر «سامپینی-سور-مارن» واقع در جنوب شرقی پاریس پایتخت فرانسه با پرتاب ترقه و مواد آتش‌بازی حمله‌ور شدند. - خبرگزاری آناتولی گروه چهل نفره‌ای به مرکز پلیس در شهر «سامپینی-سور-مارن» واقع در جنوب شرقی پاریس پایتخت فرانسه با پرتاب ترقه و مواد آتش‌بازی حمله‌ور شدند.

ده‌ها نفر با چماق و میله آهنی به یک مرکز پلیس در فرانسه حمله کردندبه گفته وزارت کشور فرانسه نیمه شب شنبه زمانی که دو افسر پلیس در حال سیگار کشیدن در محوطه بیرونی ساختمان بودند حدود ۴۰ نفر با چماق و میله آهنی به مرکز پلیس حمله‌ور شدند. بیشتر شبیه فیلم هندیه که یه عده با چماق به مرکز پلیس حمله کنن!

شمار مبتلایان به کرونا در اسرائیل همچنان رو به افزایش است

شمار جان‌باختگان کرونا در ایران به‌ رقم بی‌سابقهٔ ۲۷۲ نفر در ۲۴ ساعت«دولت ایران برای نزدن ماسک مبلغ ۵۰ هزار تومان و برای خروج فرد مبتلا به کرونا از خانه ۲۰۰ هزار تومان جریمه تعیین کرده است.»

ایران بدون اشاره به نام کشوری حمله به مناطق مسکونی در جنگ قره‌باغ را محکوم کردسخنگوی وزارت امور خارجه ایران بدون اینکه از کشور خاصی نام ببرد، حملات موشکی به مناطق مسکونی و کشتار غیرنظامیان در جنگ قره‌باغ را محکوم کرد. - خبرگزاری آناتولی