ویدئو؛ اولین پرش چترباز از هواپیمای خورشیدی

05/06/1399 12:40 ب.ظ

اولین پرش چترباز از هواپیمای خورشیدی ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽

پرواز کردن همیشه آرزوی بشر بوده است و مهم است با هواپیماهایی پرواز کرد که سوخت مایع مصرف نمی‌کنند و منبع انرژی آنها خورشیدی است.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

کانادا درباره پرواز ۷۵۲: جمهوری اسلامی به پرسش‌های زیادی پاسخ نداده است | DW | 24.08.2020مقام‌های کانادا می‌گویند که درباره سقوط هواپیمای اوکراینی در هشتم ژانویه گذشته گزارشی حاوی اطلاعاتی محدود از ایران دریافت کرده‌اند. آنها می‌گویند، انتظار دارند که جمهوری اسلامی به تمام پرسش‌های کلیدی جواب دهد.

نیویورک پست: ایران در حمله به کنسولگری آمریکا در بنغازی نقش داشته استروزنامه نیویورک پست در گزارشی از وجود اسنادی مبنی بر نقش مستقیم و مادی جمهوری اسلامی ایران در حمله به کنسولگری آمریکا در بنغازی در ۱۱ سپتامبر سال ۲۰۱۲ که جان چهار آمریکایی را نیز گرفت، خبر داده است

بروجردی: کتابخانه ملی با هماهنگی سازمان بازرسی کل کشور تعطیل شده استتهران- ایرنا- رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، با بیان این که وضعیت در این کتابخانه حساس‌تر از دیگر نهادهای فرهنگی است، گفت: تعطیلی دوباره کتابخانه، با هماهنگی سازمان بازرسی کل کشور و پس آزمایش‌های امکان رعایت شیوه‌نامه‌های ستاد ملی مقابله با کرونا، صورت گرفته است.

وزیر نفت سوریه: قطع سراسری برق به علت حمله تروریستی بوده است | DW | 24.08.2020زهیر خربوطلی، وزیر برق سوریه اعلام کرده که قطع برق سراسری در این کشور به علت وقوع انفجار در خط لوله اصلی گاز بوده است. این در حالی است که علی غانم، وزیر نفت سوریه علت انفجار را 'حمله تروریستی' اعلام کرده است.

درصد مرگ و میر در میان مبتلایان به کرونا در ایران چه قدر است؟از نظر وزارت بهداشت ایران هم اکنون استان های مازندران، تهران، قم، گلستان، خراسان شمالی، اردبیل، اصفهان، البرز، خراسان رضوی، کرمان، سمنان، آذربایجان شرقی، مرکزی، یزد و گیلان در «وضعیت قرمز» قرار دارند.

دولت آلمان: ناوالنی به احتمال زیاد مسموم شده استیکی از سخنگویان دولت آلمان گفت الکسی ناوالنی به احتمال زیاد قربانی یک «حمله با سم» شده است.