وقوع طوفان شدید در ایران

16/05/1398 11:48 ق.ظ

فرمانده پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان ایران اعلام کرد که طوفان شدید و گرد و خاک، صبح امروز مسیر زاهدان - زابل را مسدود کرد. - خبرگزاری آناتولی

فرمانده پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان ایران اعلام کرد که طوفان شدید و گرد و خاک، صبح امروز مسیر زاهدان - زابل را مسدود کرد.سرهنگ کشواد بروزی، فرمانده پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان ایران اظهار داشت: طوفان شدید و گرد و خاک، صبح امروز مسیر زاهدان - زابل را بست.

به گزارش خبرگزاری"ایرنا"، وی افزود: این مسیر بر اثر کاهش شدید دید افقی ناشی از توفان شن بسته شد و تلاش نیروهای راهداری و پلیس راه برای بازگشایی این مسیر همچنان ادامه دارد. همچنین حسن اعرابی، مدیر کل فرودگاه‌های سیستان و بلوچستان اعلام کرد: پرواز صبح امروز تهران- زابل و زابل- تهران به دلیل کاهش دید ناشی از طوفان گرد و خاک در منطقه سیستان لغو شد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

حدود یک چهارم از جمعیت جهانی با تنش شدید آبی مواجه استبراساس اعلام انستیتوی منابع جهانی حدود یک چهارم از جمعیت جهانی با تنش شدید آبی مواجه است. - خبرگزاری آناتولی

دموکرات‌ و جمهوری‌خواه در تلاش برای پیشگیری از وقوع جنگ با ایرانمجله آمریکایی فارن‌ پالسی گزارش داد ۲۸ نماینده از میان دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان در مجلس نمایندگان آمریکا در حال تهیه لایحه‌ای با هدف ممنوعیت تخصیص بودجه برای حمله_نظامی به ایران بدون کسب مجوز کنگره‌اند.

واقعیت‌هایی از داخل ایران| در سال گذشته ۴۴ کودک زیر ۱۵ سال در همدان مادر شدند

یک مادربزرگ مانع وقوع حادثه تیراندازی در تگزاس شدیک مادربزرگ اهل تگزاس، با قانع کردن نوه خود، که تهدید به تیراندازی کرده بود، برای حضور در بیمارستان، از سوی مقام‌های دولت آمریکا به عنوان «قهرمان» معرفی شده است. به گزارش تلویزیون ای‌بی‌سی، یک جوان یعنی میگین پلیس تگزاس بره بمیره؟

وقوع انفجار قوی در پایتخت افغانستانانفجاری قوی صبح امروز در غرب شهر کابل، پایتخت افغانستان به وقوع پیوست. - خبرگزاری آناتولی

ابراز نگرانی عفو بین‌الملل از «ناپدید شدن قهری» احمدرضا جلالی در ایرانراهپیمایان پلاکاردهایی در دست داشتند که روی آن به انگلیسی نوشته شده بود: «جلالی کجاست؟» ابراز نگرانی این جانب از منفی بافی و تبلیغات ضد ایرانی یوروگوز

فرمانده پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان ایران اعلام کرد که طوفان شدید و گرد و خاک، صبح امروز مسیر زاهدان - زابل را مسدود کرد.سرهنگ کشواد بروزی، فرمانده پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان ایران اظهار داشت: طوفان شدید و گرد و خاک، صبح امروز مسیر زاهدان - زابل را بست.

به گزارش خبرگزاری"ایرنا"، وی افزود: این مسیر بر اثر کاهش شدید دید افقی ناشی از توفان شن بسته شد و تلاش نیروهای راهداری و پلیس راه برای بازگشایی این مسیر همچنان ادامه دارد.

همچنین حسن اعرابی، مدیر کل فرودگاه‌های سیستان و بلوچستان اعلام کرد: پرواز صبح امروز تهران- زابل و زابل- تهران به دلیل کاهش دید ناشی از طوفان گرد و خاک در منطقه سیستان لغو شد.

محمود دیانتی، رئیس شبکه پایش هواشناسی سیستان و بلوچستان نیز گفته است که وزش بادهای 120 روزه که از دیشب بر شدت آن در شمال این استان افزوده شد صبح امروز چهارشنبه به 101 کیلومتر بر ساعت رسید.