واکنش ایران به تحولات اخیر در جامو و کشمیر

16/05/1398 11:04:00 ق.ظ

واکنش ایران به تحولات اخیر در جامو‌_و‌_کشمیر

سخنگوی وزارت خارجه ایران گفت که کشورش تصمیمات اخیر دولت هند در خصوص جامو و کشمیر را از نزدیک پیگیری می‌کند. - خبرگزاری آناتولی Omid Shamizi | Istanbul استانبول/خبرگزاری آناتولی سید عباس موسوی، سخنگوی وزارت خارجه ایران در...

Omid Shamizi | Istanbul استانبول/خبرگزاری آناتولی سید عباس موسوی، سخنگوی وزارت خارجه ایران در واکنش به تحولات اخیر در منطقه جامو کشمیر تحت کنترل هند، گفت: جمهوری اسلامی ایران تصمیمات اخیر دولت هند در خصوص جامو و کشمیر را از نزدیک پیگیری می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت امور خارجه ایران، موسوی با بیان اینکه از نزدیک تحولات مربوط به جامو و کشمیر را پیگیری می‌کنند، اضافه کرد: تحت کنترل توضیحات ارائه شده توسط مقامات هند و پاکستان درباره تحولات اخیر را با دقت دنبال می کند.

وی، هند و پاکستان را شرکای منطقه ای ایران معرفی کرده و آورده است: ایران از هند و پاکستان به عنوان دوستان و شریکان منطقه ای خود انتظار دارد با اتخاذ روش های مسالمت آمیز و گفتگو در جهت تامین منافع مردم منطقه گام های موثر بردارند. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

روایت سالی که 3 فصل « بهار، تابستان و زمستانی طولانی» داشت | وحیده کریمی

روزهای پایانی سال 1400 با امید به احیای برجام تمام شد. در یک‌قدمی امضای توافق برای رفع تحریم‌ها و بازگشت آمریکا به میز مذاکرات، روسیه اثری منفی بر برجام گذاشت تا تبعات حمله نظامی‌اش به اوکراین را به حداقل برساند. این‌گونه شد که جنگ روسیه و اوکراین که در‌واقع باید بی‌ربط‌ترین واقعه به ایران 1401 می‌‌بود، از همان لحظات قبل از تحویل سال سایه سنگین خود را بر منافع ملی انداخت و تا روزهای پایانی سال هم ایران یک متضرر برای «هیچ» در این نبرد دور از مرزهای خود شد. از یک سو روسیه و از سوی دیگر تندروهای داخلی چنان ریشه برجام را زدند که در روزهای پایانی اسفند، امیدها برای توافق برای رفع تحریم‌ها به کمترین حد ممکن رسید و احتمال فعال‌شدن مکانیسم ماشه جدی‌تر از همیشه شد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

واقعیت‌هایی از داخل ایران| در سال گذشته ۴۴ کودک زیر ۱۵ سال در همدان مادر شدند

اگر به ایران بروم بدلیل انتشار عکس‌ها و پست‌های انتقادی در فیسبوک بازداشت می‌شوم؟اره کس خل این سواله، مگه مرض داری میخوای بری اگر تا الان هم نمیدونستن الان دیگه نرو افرین

معلمان و فرهنگیان بازنشسته در چند شهر ایران تجمع کردند🔺معلمان و فرهنگیان بازنشسته در چند شهر ایران تجمع کردند ⚡️در حالی که جمعی از معلمان و فرهنگیان بازنشسته درچند شهر ایران دست به تجمع اعتراضی زدنده‌اند، معلمان حق التدریسی در تهران نیز برای دومین روز متوالی به اعتراضات خود ادامه دادند.

رای به صدور گواهینامه موتورسیلکت برای زنان در ایران قطعی نیستدر پی انتشار اخباری درباره رای دیوان اداری بر لزوم صدور گواهینامه موتورسیکلت برای زنان، این دیوان قطعی بودن چنین رایی را تکذیب کرد. ماجرای الزام صدور گواهینامه موتوسیکلت برای زنان از انتشار «دادنامه گفتم خامنه‌ای ال KGB و ساندیس خور هایش اهل این کارا نیستند اسلام زن ستیز در صورتی که پنج رای صادره از دویاچند شعبه دیوان عدالت اداری مشابه هم باشند آنگاه به هیت عمومی دیوان ارسال وحکم قطعی در خصوص وحدت رویه ولازم الاجرا بودنش صادر خواهد شد.اما در ایران اراده ای برای چنین آزادی هایی در حال حاضر متصور باشد در حالی که در قانون جرم نیست این حکومت قرون وسطایی تا به حال هیچ قانونی رو به نفع حقوق زنان تصویب نکرده این هم اگر تصویب شد من اسمم رو عوض می کنم.

دموکرات‌ و جمهوری‌خواه در تلاش برای پیشگیری از وقوع جنگ با ایرانمجله آمریکایی فارن‌ پالسی گزارش داد ۲۸ نماینده از میان دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان در مجلس نمایندگان آمریکا در حال تهیه لایحه‌ای با هدف ممنوعیت تخصیص بودجه برای حمله_نظامی به ایران بدون کسب مجوز کنگره‌اند.

روحانی: در صورت لغو تحریم‌ها ایران برای مذاکره آمادگی دارد | DW | 06.08.2019حسن روحانی گفت ایران حتی اگر آمریکا حاضر به بازگشت به توافق هسته‌ای نباشد، برای مذاکره و گفت‌وگو با آن کشور آمادگی دارد. روحانی بار دیگر تاکید کرد که یگانه شرط ایران برای مذاکره با آمریکا، لغو تحریم‌های ایران است. احتمالا حزب الله لبنان و جناب اسد مشکل مالی پیدا کردن و دیگه تاخیر جایز نیست تنها شرط مذاکره آمریکا با ایران که من دارم. انجام سفر من به عنوان مقام غیر رسمی به آمریکا است. بدون انجام آن تحریمی تعلیق نخواهد شد. و این را دولت روحانی بداند. خخخخخخخ😂🤮