کرونا, فخرالدین کوجا وزیر بهداشت ترکیه, کرونا

کرونا, فخرالدین کوجا وزیر بهداشت ترکیه

وزیر بهداشت ترکیه: شمار قربانیان کرونا در کشور به 501 تن رسید

- خبرگزاری آناتولی

04/04/2020 08:45:00 ب.ظ

وزیر بهداشت ترکیه: با جان باختن 76 تن دیگر طی 24 ساعت گذشته٬ شمار قربانیان کرونا در کشور به 501 تن رسید

- خبرگزاری آناتولی

 خبرگزاری آناتولیوزیر بهداشت ترکیه: با جان باختن 76 تن دیگر طی 24 ساعت گذشته٬ شمار قربانیان کرونا در کشور به 501 تن رسید.وزارت بهداشت ترکیه: آمار کلی بهبودیافتگان کرونا در کشور با افزایش 302 نفر دیگر به 786 نفر رسید. ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

📌وزارت بهداشت ترکیه: آمار کلی بهبودیافتگان کرونا در کشور با افزایش 302 نفر دیگر به 786 نفر رسید

وزیر بهداشت ترکیه: شمار قربانیان کرونا در کشور به 425 تن رسیدوزیر بهداشت ترکیه: شمار قربانیان کرونا در کشور به 425 تن رسید پخش_زنده I وزیر بهداشت ترکیه: 484 مبتلا به ویروس کرونا پس از درمان از بیمارستان مرخص شدند.

تقدیر وزیر بهداشت از وزارت اطلاعات برای همکاری با ستاد ملی مدیریت بیماری کروناوزیر بهداشت در پیامی از حمایت های دکتر علوی وزیر اطلاعات و همکاران وی در وزارت اطلاعات در همکاری با ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا تقدیر کرد.

اختلافات کرونایی مقامات ایران؛ وزیر بهداشت به وزارت صمت اعتراض کردسعید نمکی، وزیر بهداشت ایران با نوشتن نامه‌ای به رئیس جمهوری از اقدام وزارت صمت برای دستورالعمل‌های اگه عرضه داشت این وزیر احمق مترسک استعفا میداد چون حرفش پشیزی ارزش نداره

معاون وزارت بهداشت: وضعیت کرونا در تهران نگران کننده استایرج حریرچی تاکید کرد تا زمان ساخت واکسن یا دارو برای مبارزه با این ویروس، کرونا همچنان وجود خواهد داشت. به همین دلیل تا زمان کشف هرگونه واکسن یا دارویی «باید با زندگی با کرونا عادت کنیم.» مردم تهران: ببخشید تو رو خدا باعث نگرانیتون شدیم اقایون و دوستان تهرانی کل کشور پراکنده شدن و مسافرتشون رو انجام دادن و کلیه شهر ها رو در گیر کرونا کردن.نوبتی هم باشه نوبت کلان شهر تهرانه که وضعیتش قرمز بشه. خود کرده را تدبیر نیست.

سازمان جهانی بهداشت: استفاده از ماسک معمولی به مقابله با شیوع کرونا کمک می‌کندسازمان جهانی بهداشت: استفاده از ماسک معمولی به مقابله با شیوع کرونا کمک می‌کند اما باید توجه داشت که این ایده نیاز و ضرورت شست‌وشوی دست‌ها، خانه‌نشینی و رعایت قرنطینه تا حد امکان و فاصله‌گذاری اجتماعی و حفظ فاصله فیزیکی با دیگران را منتفی نمی‌کند

تاکید دبیرکل سازمان جهانی بهداشت بر عدم شتابزدگی در لغو محدودیت‌هادبیرکل سازمان جهانی بهداشت هشدار داد: کشورهایی که برای بازگشت به حالت عادی و رفع محدودیت‌های اعمال شده به منظور مقابله و کنترل شیوع کرونا ویروس جدید، شتابزده عمل کنند با رکود اقتصادی 'حتی شدیدتر و طولانی‌تر' و تداوم بیشتر شیوع کرونا ویروس مواجه خواهند شد. نمیشه که عده ای از مردم از گرسنگی بمیرن!! سازمان غذا و دارو وظیفه داره تستهای سرولوژی(تشخیص و جود آنتی بادی در افراد مبتلا شده و بهبود یافته) رو که قابل اعتمادند و به سرعت پاسخگو هستند (تستهای چند دقیقه ای در جهان تولید شده)به اندازه کافی و قیمت ارزان در دسترس مردم قرار دهد!