وزیر صمت؛ رأی اعتماد مجلس به کسی که متهم به فساد است | DW | 29.09.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

با وجود صحبت علنی از موارد اتهامی وزیر پیشنهادی صمت به فساد، رزم حسینی توانست از مجلس رأی اعتماد بگیرد. او متهم به واردات ماشین‌آلات دست دوم و نقش داشتن در مافیای معدن کرمان است.

علیرضا رزم حسینی وزیر پیشنهادی برای وزارت صنعت، معدن و تجارت در جلسه روز سه‌شنبه ۸ مهر مجلس شورای اسلامی ایران با ۱۷۵ رای موافق، ۸۰ مخالف و ۲ رای ممتنع از نمایندگان رأی اعتماد گرفت.

نماینده تبریز، رزم حسینی را متهم به"واردات ماشین‌آلات دست دوم" به کشور کرد که به گفته او"آسیب جدی به بخش تولید زد". به گفته نماینده گرمسار، رزم حسینی در سال ۸۴ به همراه پوریانی، مدیر معدن کرمان و یک نفر دیگر"شرکت خدماتی بازرگانی یارانه مس را راه اندازی و رزم حسینی به عنوان هیات مدیره و پوریانی به عنوان رئیس این شرکت فعالیت خود را آغاز کرده و بخش قابل توجهی از سهام بی‌ارزش این شرکت را به شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه فروختند".

اردشیر مطهری همچنین به حضور نداشتن روحانی در جلسه رأی اعتماد وزیر صمت نیز با انتقاد و کنایه اشاره کرد و گفت: «متاسفانه وزیر پیشنهادی صمت توسط رئیس جمهوری به مجلس معرفی شده که خودش را مخفی کرده و در انظار عمومی حاضر نمی‌شود. آقای روحانی برای دومین بار است که جهت دفاع از وزیر پیشنهادی خود در مجلس حاضر نمی شود.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

با فساد رزم حسینی در صنعت فولاد مبارزه کنیم

معلومه آدم خارکسه ایه بالاتر از سیاهی رنگی نیست این چند ماه آخر زندگیتون هرگوهی میخواین بخورین بزودی مردم پارتون میکنن

باقی هم پرونده شون بهتر از این نیست.

آقای پور ابراهیمی تو دیگه چرا ؟

وزیر محترم صمت معلوم نیست به کدام سمت متفکرانه نگاه میکندخدا به خیر کند ، انشا اله که مبارک است ! احتمالا قیمت ماشین ها با چند در صد افزون تر ریزش!!پیدا میکند. ریزش هم با عصبانیت میگوید که بابا من اگر ریزش کنم جاده هراز را میبندم!ا از من هم شما دارید سوء استفاده میکنید ؟! درسته؟!

دیگه آدم پاک و سالم پیدا نمیکنن 😂

مافیایی نباشه که وزیر سفره انقلاب نمیشه ...

عوضعلی کردان رو فراموش نکردیم. دیپلم نداشت میگفت دکترا از آکسفورد داره. با کمال وقاحت هنگام استیضاح از خودش دفاع هم میکرد. تو چشم همه هم نگاه میکرد.احمدی نژاد هم ازش دفاع میکرد. تو قاموس اینا واژه ای بنام شرم وجود نداره. اینا همه شاگرد مکتب ولایتن

این ویژگی ها که فرمودید در کشور ما یک مزیت به حساب می یاد نه نقطه ضعف. لطفا بفهم

مردم بلند شید منتظر چراغ سبز هیچ کشوری نباشید

از جنس خودشون ، بهش رای میدن. اگه یه روزی یه آدم شریف وارد این تشکیلات بشه من تعجب میکنم

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گزارش ایلنا از جلسه رأی اعتماد به گزینه پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارتنمایندگان در نشست علنی امروز ( سه‌شنبه 8 مهر ۹۹) بررسی برنامه و صلاحیت وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت برای اخذ رأی اعتماد را در دستور کار خود قرار دادند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

گمانه زنی‌های مربوط به پرونده روح الله زم قابل اعتماد نیستاسماعیلی: *گمانه‌زنی‌هایی که درباره پرونده روح‌الله زم می‌شود قابل اعتماد نیست *این پرونده، پرونده‌ای نیست که به سرانجام برسد و مراجع رسمی سرانجام آن را اعلام نکنند *پرونده فرایندی دارد که باید طی شود و وقتی حکم قطعی برای اجرا ابلاغ شد اطلاع‌رسانی می‌شود جاسوس سپاه رو بوقتش اعدام میکنن
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آیا امکان دارد بدون بازگشت به ایران مهریه‌ام را به اجرا بگذارم؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تعطیلی صحن شورای شهر به دلیل ابتلای یکی از اعضا به کرونارئیس شورای شهر تهران به ایلنا خبر داد: تعطیلی صحن شورای شهر به دلیل ابتلای یکی از اعضا به کرونا
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

هشدار هواشناسی نسبت به نفوذ سامانه هوای سرد به کشورسازمان هواشناسی نسبت به نفوذ سامانه هوای سرد به کشور و کاهش دما به‌طور متوسط ۶ تا ۸ درجه سلسیوس در ۱۳ استان هشدار داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نرخ آزاد و رسمی دلار به اوج رسید؛ ادامه پیشروی سکه به سمت ۱۴ میلیون تومانهمزمان با افزایش ۲۵۰ تومان نرخ رسمی عرضه ارز توسط بانک مرکزی ایران، پیشروی نرخ آزاد دلار به سمت ۳۰ هزار هزارتومان سرعت بیشتری به خود گرفت. بیشتر بخوانید🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »