وزیر کشور ایران عازم قرقیزستان شد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر کشور ایران به منظور سفری دو روزه عازم قرقیزستان شد. - خبرگزاری آناتولی

عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور ایران امروز پنجشنبه 21 شهریور به منظور سفری دو روزه عازم بیشکک، پایتخت جمهوری قرقیزستان شد.

به گزارش"پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور ایران"، رحمانی فضلی با بدرقه عوض عبدالرزاق‌اف، سفیر قرقیزستان در ایران و سید نجیب حسین مشاور خود، تهران را به مقصد بیشکک ترک کرد. پیش‌بینی می‌شود رحمانی فضلی و جونوش علی‌اف وزیر کشور قرقیزستان، موافقت نامه مربوط به همکاری‌های امنیتی و انتظامی میان دو کشور را مورد بررسی نهایی قرار دهند.

رحیم ساکی رئیس مرکز امور بین الملل وزارت کشور، حسین قاسمی مدیر کل امور مرزی و همچنین علیرضا رزم حسینی استاندار خراسان رضوی، وزیر کشور ایران را در سفر به قرقیزستان همراهی می‌کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ایران، چین و عربستان در بین ده کشور اصلی سانسورزده جهان | DW | 10.09.2019کمیته حمایت از روزنامه‌نگاران با انتشار گزارشی به وضعیت رسانه‌ها و اطلاع‌رسانی در ده کشور جهان پرداخته است. نام کشورهای ایران و ترکمنستان در این لیست دیده می‌شود. وضعیت رسانه‌ها در یمن و سوریه نیز وخیم گزارش شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ایران، یکی از ده کشور اول دنیا از نظر سانسور رسانه‌ها
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

ایران بین ۱۰ کشور اول جهان در «سانسور رسانه‌ها» قرار دارد♦️ایران بین ۱۰ کشور اول جهان در «سانسور رسانه‌ها» قرار دارد ⚡️کمیته حفاظت از روزنامه‌نگاران در جدیدترین گزارش خود از «سانسور رسانه‌ها»، فهرست ۱۰ حکومتی را منتشر کرده که بدترین و بیشترین محدودیت‌های رسانه‌ای را در کشورهای خود اعمال می‌کنند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

برایان هوک: اگر جهان در مقابل ایران نایستد هلال این کشور ماه کامل خواهد شدبرایان هوک: اگر جهان در مقابل ایران نایستد هلال این کشور ماه کامل خواهد شد تلاش ایران برای لبنانیزاسیون یمن
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

کمیته حفاظت از روزنامه نگاران: ایران یکی از ۱۰ کشور با بیشترین میزان سانسور استکمیته حفاظت از روزنامه نگاران: ایران یکی از ۱۰ کشور با بیشترین میزان سانسور است این گزارش را بخوانید 🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سانسور حکومتی در رسانه‌ها؛ ایران در فهرست ۱۰ کشور اول جهان قرار دارد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »