وزیر خارجه ترکیه وارد فلسطین شد

وزیر خارجه #ترکیه وارد #فلسطین شد

فلسطین, اسرائيل

24/05/2022 02:20:00 ب.ظ

وزیر خارجه ترکیه وارد فلسطین شد

وزیر امور خارجه ترکیه در چارچوب یک سفر رسمی وارد رام الله فلسطین شد. - خبرگزاری آناتولی

24.05.2022قدس/ خبرگزاری آناتولیمولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه در چارچوب یک سفر رسمی وارد شهر رام‌الله فلسطین شد.چاووش‌اوغلو در فرودگاه بن گوریون تل آویو، پایتخت اسرائیل پس از استقبال مقامات اسرائیلی، راهی رام‌الله شد.وی در این شهر مورد استقبال ریاض المالکی، وزیر امور خارجه فلسطین قرار گرفت. طرفین قرار است در دومین نشست کمیته مشترک ترکیه و فلسطین شرکت کنند.

قرار است چاووش‌اوغلو با محمود عباس، رئیس دولت فلسطین نیز دیدار کند.

ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

ویدیوها : برگزاری مسابقات کشتی با بدن‌های روغن‌زده در ترکیه

ویدیوها : کشتی با بدن‌های روغنی یکی از قدیمی‌ترین ورزش‌های جهان محسوب می‌شود و بنا بر برخی گزارش‌ها قدمت آن به قرن چهاردهم میلادی می‌رسد. ادامه مطلب >>

دیدار وزیر نفت ایران با وزیر امور خارجه عماندیدار وزیر نفت ایران با وزیر امور خارجه عمان در آستانه سفر رییس جمهور به عمان، جواد اوجی، وزیر نفت با وزیر امور خارجه عمان در مسقط دیدار و رایزنی کرد عه حتما عمان نیاز باج از رژیم ایران دارد چون ۴۳ سال منطقه و جهان اصلا سرمایه گزاری در ایران نمی کنند اما هر چه می خوان از غارت ایران ذخایر ها معادن ها ووو رژیم ایران در اختیارشان می گذارد تعجب که حتی رژیم ایران هم در نابودی حکومت ایران است کل جهان چرا کمکی نمی کنند

مذاکرات وین محور گفت‌وگوی وزرای خارجه قطر و ایرانمذاکرات وین محور گفت‌وگوی وزرای خارجه قطر و ایران محمد بن عبدالرحمان آل ثانی، وزیر امور خارجه قطر با حسین امیرعبداللهیان، همتای ایرانی خود تلفنی گفت‌وگو کرد.

وزارت خارجه ترکیه سفیر آمریکا در آنکارا را احضار کرد | DW | 22.05.2022جف فلیک، سفیر آمریکا در آنکارا به وزارت خارجه ترکیه احضار شد. سفارت آمریکا در آنکارا به شهروندان خود قبل از یک میتینگ سیاسی در استانبول هشدار داده بود که از تجمعات به دلیل بروز درگیری و استفاده از خشونت دوری کنند.

واکنش وزارت امور خارجه به عملیات تروریستی در تهرانسخنگوی وزارت امور خارجه ضمن ‌محکوم کردن عملیات تروریستی امروز در تهران، شهادت سرهنگ سرافراز پاسدار «صیاد خدایی» را به خانواده این شهید و همرزمان وی در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک و تسلیت گفت.

دستور وزیر بهداشت برای رسیدگی فوری به مصدومان ریزش ساختمان در آبادانوزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در تماس تلفنی با رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز خواستار آمادگی مراکز درمانی بیمارستان های خوزستان و بسیج همه امکانات برای پذیرش مصدومان حادثه ریزش ساختمان ۱۰ طبقه در آبادان شد. اوه اوه خوبه وزیر دستور داد وگرنه مصدوما رو وسط خیابون ول میکردم ، نکنه منظورتون همون چندتایی اند که همکارتون گفت جراحات خفیف برداشتن؟ :) به جای این خبرا به خبر بازداشت و مجازات تک به تک مقصرا رو کار کنید اگه راست میگید

وزیر فرانسوی: به دلیل معلولیتم نمی‌توانم متجاوز جنسی باشمدامین اباد، وزیر همبستگی، خودکفایی و افراد دارای معلولیت در دولت جدید فرانسه از سوی دو زن متهم به تجاوز جنسی شده است. او در واکنش به اتهام مطرح شده گفت که «قاطعانه» تاکید می‌کند که روابط جنسی‌اش همواره با رضایت طرف‌های مقابل بوده است. تجاوز فقط سکس زورکی نیست شما اگر با مشتهایتان شخصی را کتک بزنید یا بزور وارد حریم خصوصی شخصی شوید متحاوز هستیند پس دقیق بگیند که آیا منظورتان این است که آلت شما معلول است؟

وزیر امور خارجه ترکیه در چارچوب یک سفر رسمی وارد رام الله فلسطین شد.به گزارش ایسنا، در دیدار و گفت‌وگوی جواد اوجی وزیر نفت کشورمان با «سید بدر البوسعیدی» وزیر خارجه عمان، طرفین درخصوص همکاری دو کشور در زمینه انرژی رایزنی و گفت‌وگو کردند.وزرای امور خارجه قطر و ایران درباره آخرین وضعیت مذاکرات وین تلفنی گفتگو کردند.هشدار سفارت آمریکا به شهروندان این کشور در مورد تظاهرات استانبول به برخورد دیپلماتیک انجامیده است.

24.05. وزیرنفت روز گذشته نیز با وزیر انرژی و معادن عمان دیدار و رایزنی کرده بود.2022 قدس/ خبرگزاری آناتولی مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه در چارچوب یک سفر رسمی وارد شهر رام‌الله فلسطین شد.2022 دوحه/ احمد يوسف/ خبرگزاری آناتولی محمد بن عبدالرحمان آل ثانی، وزیر امور خارجه قطر با حسین امیرعبداللهیان، همتای ایرانی خود تلفنی گفت‌وگو کرد. چاووش‌اوغلو در فرودگاه بن گوریون تل آویو، پایتخت اسرائیل پس از استقبال مقامات اسرائیلی، راهی رام‌الله شد. ابراهیم رییسی فردا در راس یک هیات بلندپایه سیاسی و اقتصادی راهی مسقط خواهد شد . وی در این شهر مورد استقبال ریاض المالکی، وزیر امور خارجه فلسطین قرار گرفت. وزارت خارجه ترکیه گفته است، سفارت آمریکا در هشدارنامه خود ادعاهایی بی‌اساس درباره تدابیر نیروهای امنیتی در جریان این قبیل رویدادها در ترکیه مطرح کرده است و در وزارت امور خارجه به فلیک نارضایتی ترکیه از این ادعاها منتقل شده است.

طرفین قرار است در دومین نشست کمیته مشترک ترکیه و فلسطین شرکت کنند. گفتنی است شیخ تمیم بن حمد آل ثانی، امیر قطر ماه جاری از تهران دیدار و از آنجا تور اروپایی خود را آغاز کرد. قرار است چاووش‌اوغلو با محمود عباس، رئیس دولت فلسطین نیز دیدار کند. وی همچنین فردا در اسرائیل با یائیر لاپید، وزیر امور خارجه این کشور دیدار و در خصوص مسائل منطقه‌ای و جهان گفتگو خواهد کرد. .