وزیر دفاع ترکیه: همسایگان خود در مدیترانه شرقی و دریای اژه را به مذاکره دعوت می‌کنیم

01/08/1399 02:12 ب.ظ

وزیر دفاع ملی ترکیه کشورهای درگیر در مناقشات مربوط به مدیترانه شرقی و دریای اژه را به مذاکره و گفت‌وگو دعوت کرد. 22.10.

22.10.

2020 آنکارا/خبرگزاری آناتولی خلوصی اکار، وزیر دفاع ملی ترکیه طی سخنانی در محل برگزاری عملیات «شلیک آزاد-2020) نیروهای مسلح کشور، خطاب به کشورهای درگیر در مناقشات مربوط به مدیترانه شرقی و دریای اژه اظهارداشت:"ما همسایگان خود را به مذاکره و گفت‌وگو دعوت می‌کنیم".

وزیر دفاع ترکیه درباره عملیات‌ ارتش علیه گروه‌های تروریستی اظهار داشت:"به لانه تروریست‌ها در شمال عراق و شمال سوریه یعنی هر جایی که تروریستی بود وارد شده و مخفیگاه‌ها را بر سرشان خراب کردیم". آکار ضمن دعوت از کشورهای درگیر در منازعات منطقه برای مذاکره و رایزنی، تصریح کرد:"همسایگان خود و دیگر نهادها و سازمان‌ها را به مذاکره و گفت‌وگو دعوت می‌کنیم. بیایید دیدار و گفت‌گو کرده و اختلافات را در چارچوب قوانین با مذاکره حل و فصل کنیم. تمامی تلاش‌های خارج از منطق و مغایر با قوانین بین المللی به ویژه تلاش‌های فراتر از حد و اختیار طرف‌های ثالث برای قبولاندن خواسته هایشان، رویکردی بیهوده خواهد بود".

ادامه مطلب:
aa_persian »

وزیر دفاع: وارد بازی و توطئه شیطانی آمریکا نخواهیم شدوزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تصریح کرد: این آرزو را به دل آمریکایی‌ها خواهیم گذاشت و هیچ‌وقت وارد بازی و توطئه شیطانی آمریکا نخواهیم شد که بخواهند کشورهای منطقه را وارد بازی رقابت تسلیحاتی بکنند؛ چراکه معتقدیم برای امنیت منطقه مضر خواهد بود.

وزیر دفاع آمریکا: بسیاری از کشورهای منطقه اکنون می‌دانند که ایران بزرگترین دلیل برای نگرانی آن‌ها و ما استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. جمهوری اسلامی یک تهدید امنیتی برای منطقه است تمام هم و غم شرکای اشرار داخلی خارجی فرقه فارسیسم تبهکار باخامنه ای پهلوی رجوی وو...اپوزیسیونهای بد و بدترش اینست که ایرانیان را با انواع گرانی و گرانفروشی و انحصار وو...غرق مشکلات کنند تا مطالباتشان را فراموش،ازتشگیلات شئونیزم فرقه فارسیسم حمایت و پیروی کنند که دیگرممکن نیست ما مردم ایران جمهوری اسلامی و اخوندها را نابود و به زباله دان تاریخ خواهیم ریخت بی تفاوت نباشیم ایرانمان را پس میگیریم جاوید ایران جاوید شاه✊✌✊✌✊✌✊🙏🙏🙏✊✌✊✌✊✌✊ RezaPahlaviIsOurShah پیمان_نوین جاوید_شاه رضا_شاه_دوم_پهلوی_سوم

رسوایی جنسی در حزب حاکم دانمارک؛ نخست وزیر از استعفای شهردار کپنهاگ استقبال کردخانم فردریکسن در حالی این اظهارات را به زبان می‌آورد که جپه کوفود، وزیر خارجه او با فشارهای فزاینده‌ای در خصوص کناره‌گیری از سمت خود به دلیل داشتن رابطه جنسی با یک نوجوان ۱۵ ساله رو به رو است.

کرونا در ایران؛ خشم شب آمارهای کرونایی به وزیر بهداشتpkhwshhal انداختین تو چاه بی انتها

ابتلای وزیر بهداشت آلمان به ویروس کروناوزیر بهداشت آلمان به ویروس کرونا مبتلا شد. - خبرگزاری آناتولی

ینس اشپان، وزیر بهداشت و درمان آلمان به کرونا مبتلا شد | DW | 21.10.2020این بار قرعه به نام وزیر بهداشت و درمان آلمان افتاد. ینس اشپان پس از دریافت نتیجه تست کرونا خود به قرنطینه خانگی رفت. به‌رغم شرکت اشپان در جلسه هیات دولت آلمان، قرنطینه دیگر اعضای کابینه الزامی تشخیص داده نشده است. هر چه بگندد نمکش می زنند وای به روزی که بگنددد نمک

وزیر دفاع ملی ترکیه کشورهای درگیر در مناقشات مربوط به مدیترانه شرقی و دریای اژه را به مذاکره و گفت‌وگو دعوت کرد.

22.10.2020

آنکارا/خبرگزاری آناتولی

خلوصی اکار، وزیر دفاع ملی ترکیه طی سخنانی در محل برگزاری عملیات «شلیک آزاد-2020) نیروهای مسلح کشور، خطاب به کشورهای درگیر در مناقشات مربوط به مدیترانه شرقی و دریای اژه اظهارداشت:"ما همسایگان خود را به مذاکره و گفت‌وگو دعوت می‌کنیم".

وزیر دفاع ترکیه درباره عملیات‌ ارتش علیه گروه‌های تروریستی اظهار داشت:"به لانه تروریست‌ها در شمال عراق و شمال سوریه یعنی هر جایی که تروریستی بود وارد شده و مخفیگاه‌ها را بر سرشان خراب کردیم".

آکار ضمن دعوت از کشورهای درگیر در منازعات منطقه برای مذاکره و رایزنی، تصریح کرد:"همسایگان خود و دیگر نهادها و سازمان‌ها را به مذاکره و گفت‌وگو دعوت می‌کنیم. بیایید دیدار و گفت‌گو کرده و اختلافات را در چارچوب قوانین با مذاکره حل و فصل کنیم. تمامی تلاش‌های خارج از منطق و مغایر با قوانین بین المللی به ویژه تلاش‌های فراتر از حد و اختیار طرف‌های ثالث برای قبولاندن خواسته هایشان، رویکردی بیهوده خواهد بود".

وزیر دفاع ترکیه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به عملیات ارتش آذربایجان برای بازپس گیری اراضی اشغالی این کشور، افزود:"این درگیری یک راه حل ساده دارد. ارمنستان باید اراضی اشغالی آذربایجان را ترک کند و مزدوران نظامی که به منطقه آورده را از آنجا خارج کند. ارمنستان باید تروریست‌ها را از منطقه خارج کند و این مسئله خاتمه یابد. این مسئله این قدر ساده است".