کرونا در ایران؛ خشم شب آمارهای کرونایی به وزیر بهداشت

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 66 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 30%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«سعید نمکی» وزیر بهداشت گفته است وقتی شبانه آمارهای استانی را می‌خواند، یکی از اضطراب‌هایش این است که ایران وارد سیاه‌چاله‌ای شود که در آمدن از آن کار دشواری است. گزارش پویان خوشحالpkhwshhal 👇 گاهشمار_کرونا راستی_آزمایی کرونا کرونا_در_ایران

»، سخن‌گوی وزارت بهداشت، روز سه‌شنبه از شناسایی ۵۰۳۹ مورد جدید مبتلا به ویروس کرونا در کشور طی ۲۴ ساعت منتهی به ظهر این روز خبر داد. او گفته است در همین بازه زمانی ۳۲۲ تن نیز به دلیل این بیماری جان باختند. با این حساب مجموع جان‌باختگان کرونایی در کشور به ۳۱ هزار و ۳۴ نفر رسید.

لاری گفته است که دو هزار و ۲۵۴ نفر جدید در بیمارستان‌های سراسر کشور بستری شده‌‌اند و ۴۸۱۰ نفر از بیماران مبتلا ویروس کرونا در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند. هم‌چنین سخن‌گوی وزارت بهداشت گفت: «استان‌های تهران، اصفهان، قم، آذربایجان شرقی، خراسان جنوبی، سمنان، قزوین، لرستان، اردبیل، خوزستان، کرمانشاه، کهگیلویه‌وبویراحمد، گیلان، بوشهر، زنجان، ایلام، خراسان رضوی، مازندران، چهارمحال‌وبختیاری، البرز، آذربایجان غربی، مرکزی، کرمان، خراسان شمالی، همدان، یزد و کردستان در وضعیت قرمز و استان‌های هرمزگان، فارس و گلستان نیز در وضعیت هشدار قرار دارند.

او با اشاره به این که از هفته گذشته البرز وارد وضعیت فوق‌العاده و اضطراری شده است، گفت: «اکنون ۷۷۵ بیمار کرونایی در مراکز بیمارستانی البرز تحت درمان هستند که ۱۳۱ نفر آنان در ۲۴ ساعت گذشته به تخت‌های مراقبتی انتقال یافتند.» «سید محمد جمالیان»، رئیس «دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک»، گفت: «کرونا ظرف ۴۸ ساعت گذشته جان ۴۰ نفر را در استانطبق آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کووید-۱۹، ۵۲۳ مورد جدید ابتلا در ۴۸ ساعت گذشته در این استان شناسایی شده‌اند که بدین‌ترتیب تعداد موارد مبتلا به این ویروس از زمان شیوع این ویروس تا کنون به ۲۰۱۹۲ نفر رسیده است: «۸۲ نفر از بیماران در بیمارستان‌های استان بستری شده‌‌اند که تحت مراقبت قرار دارند و خدمات تخصصی درمانی را دریافت می‌کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

pkhwshhal انداختین تو چاه بی انتها

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

منحنی صعودی کرونا در ایران و دولت ناتوان از مهار بیماری | DW | 18.10.2020آمار ابتلا به کرونا و تلفات بیماری کووید-۱۹ در ایران بی‌وقفه افزایش می‌یابد. اروپا با شروع موج دوم روبروست، اما در ایران درباره آغاز موج سوم هشدار داده می‌شود. تمامی شواهد از عدم موفقیت دولت در مهار بیماری حکایت دارند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شمار جان باختگان کرونا در ایران به 30 هزار 712 نفر رسیدایران:‌ با فوت 337 نفر دیگر طی 24 ساعت گذشته تعداد جان_باختگان کرونا به 30 هزار 712 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ مخالفت با تعطیلی دلیل سیاسی دارد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ نوید محمدزاده مبتلا شد، محمدرضا گلزار بستری - BBC News فارسیمحمدرضا گلزار بازیگر سینمای ایران پس از ابتلا به کرونا ریه‌هایش درگیر و به همین دلیل در بیمارستان بستری شده‌ است. نوید محمدزاده بازیگر سینما و تئاتر ایران نیز در اینستاگرام از ابتلا به کرونا خبر داده است. بلند فریاد میزنم به 🥚ام به درک به‌ کفش چپم
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

آمار نگران کننده کرونا در کشور /۳۳۷ فوتی در شبانه روز گذشتهآمار نگران‌کننده کرونا در کشور ۳۳۷ فوتی در شبانه‌روز گذشته *تعداد مبتلایان جدید: ۴۲۵۱ نفر *تعداد فوت‌شدگان جدید: ۳۳۷ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۵۳۴۶۳۱ نفر *تعداد بهبودیافتگانِ ترخیص شده: ۴۳۱۳۶۰ نفر *تعداد فوت‌شدگان: ۳۰۷۱۲ نفر چشم دولت شما روشن با اون مدیریتتون که فرسنگ ها فاصله داره با ادعاتون اگر دستگاه سلامت خسته و فرسوده شده غمی نیست،سر دستگاه ماله کشی و سرکوب و غارت ،نظام مقدس سلامت؟؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا همچنان در اوج / ۵۰۳۹ ابتلا و ۳۲۲ فوتی جدید در کشورکرونا همچنان در اوج ۵۰۳۹ ابتلا و ۳۲۲ فوتی جدید در کشور *تعداد مبتلایان جدید: ۵۰۳۹ نفر *تعداد فوت‌شدگان جدید: ۳۲۲ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۵۳۹۶۷۰ نفر *تعداد بهبودیافتگانِ ترخیص شده: ۴۳۴۶۷۶ نفر *تعداد فوت‌شدگان: ۳۱۰۳۴ نفر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »