وزارت حج عربستان: مراسم حج امسال به صورت محدود برگزار می‌شود

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 63%

وزارت حج عربستان از برگزاری مراسم حج امسال با حضور تعداد محدودی از شهروندان و خارجی‌های مقیم این کشور خبر داد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، وزارت حج عربستان اعلام کرد: امسال حج با حضور تعداد محدودی از شهروندان و خارجی‌های مقیم عربستان برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا، وزارت حج عربستان اعلام کرد: امسال حج با حضور تعداد محدودی از شهروندان و خارجی‌های مقیم عربستان برگزار خواهد شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رشیدیان: پروتکل‌های سنگین بهداشتی در مکه و مدینه نشان‌دهنده آماده شدن عربستان برای حج تمتع است- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimرئیس سازمان حج و زیارت گفت: چند روز پیش دستورالعملی از سوی مدیریت حرم‌های مکه و مدینه اعلام شد که دارای یک پروتکل سنگین بهداشتی بود و نشان می‌دهد به نوعی عربستان در حال آماده شدن برای برگزاری حج است.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

عربستان سعودی امسال ادای فریضه حج را فقط با شهروندان در داخل این کشور محدود خواهد کردعربستان سعودی امسال ادای فریضه حج را فقط با شهروندان در داخل این کشور محدود خواهد کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گزارشی تفصیلی از رایزنی‌های سرپرست وزارت خارجه افغانستان با وزیر امور خارجه کشورمانمحمد حنیف اتمر، سرپرست وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی افغانستان پیش از ظهر روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۹/۴/۱ در راس هیاتی بلند پایه مرکب از ۴۵ نفر از مقامات عالیرتبه دولت افغانستان جهت یک دیدار رسمی دو روزه وارد تهران شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جنگ داخلی در فدراسیون فوتبال؛ کفاشیان و وزارت مقابل باند تاج
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

وزارت خارجه خواستار اقدام سریع رومانی برای روشن شدن علت مرگ قاضی منصوری شدمدیرکل کنسولی وزارت امور خارجه، با دعوت از سفیر رومانی در تهران و اعطای یادداشت رسمی وزارت امور خارجه به وی خواستار تسریع در اقدام مقامات ذی‌ربط کشور رومانی برای بررسی و اعلام علت مرگ غلامرضا منصوری، که روز جمعه در کشور رومانی درگذشت، شد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دیدار ظریف با سرپرست وزارت خارجه افغانستان
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »