وزارت دادگستری آمریکا علیه دو شهروند آمریکایی و یک پاکستانی مقیم قم بابت انتقال دلار به ایران اعلام جرم کرد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

وزارت دادگستری ایالات متحده در بیانیه‌ای اعلام کرد علیه دو شهروند آمریکا و یک پاکستانی به دلیل انتقال دلار به ایران اعلام جرم و از آنها به دادگاه فدرال شکایت کرده است.

در این بیانیه که شامگاه چهارشنبه ۲۹ مرداد منتشر شد گفته شده است، مُزَمِّل زیدی ۳۶ ساله که تابعیت آمریکا را دارد و در شهر قم ساکن است، یکی از این افراد است. اتهام او فعالیت در ایالات متحده به عنوان مامور حکومت جمهوری اسلامی بدون اطلاع دادن به دادستانی کل کشور عنوان شده است. فرد دیگر عاصم نقوی، یک شهروند آمریکایی ساکن هیوستون در ایالت تگزاس، و نفر سوم یک تبعه پاکستان به نام علی چاولا معرفی شده که در شهر قم سکونت دارد.

این دو نیز ۳۶ ساله هستند و اتهامات آنها نقض قوانین مرتبط با تحریم‌های واشنگتن علیه تهران و انتقال دلار آمریکا به ایران در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ عنوان شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خبر مسمومیت مصرف یک برند بستنی جعلی استتهران - ایرنا - مدیرکل نظارت بر مواد غذایی سازمان غذا و دارو گفت: خبر و پیامی که در فضای مجازی درباره مسمومیت ناشی از مصرف یک نوع بستنی و لبنیات یک شرکت معروف منتشر شده جعلی است و افرادی به منظور تشویش اذهان عمومی یا ضربه به برند شرکت‌ها این نوع پیام‌ها را می‌سازند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

معترضان در شهر پورتلند آمریکا یک ساختمان دولتی را به آتش کشیدنداین اعتراضات درنهایت با دخالت نیروهای پلیس و خاموش کردن آتش ساختمان پایان یافت. در جریان درگیری معترضان با نیروی پلیس در این شب، دست‌کم دو نفر از معترضان بازداشت و یکی از ماموران پلیس زخمی شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اپل برای دولت آمریکا آیپاد «فوق محرمانه» ساخته استیک کارمند پیشین اپل طرحی را افشا کرده‌ است که به موجب آن، این شرکت شماری دستگاه پخش موسیقی آیپاد فوق محرمانه برای دولت آمریکا ساخته است بیشتر بخوانید🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا از هر طریقی به دنبال احیای عضویت ناقص در برجام و پیگیری مکانیسم ماشه است/ آبروی اروپایی‌ها به ادامه توافق هسته‌ای گره خورده استمهمانپرست در گفت‌وگو با ایلنا: آمریکا از هر طریقی به دنبال احیای عضویت ناقص در برجام و پیگیری مکانیسم ماشه است/ آبروی اروپایی‌ها به ادامه توافق هسته‌ای گره خورده است
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تاکید وزارت خارجه آمریکا همزمان با تلاش برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران: جمهوری اسلامی بزرگترین حامی حکومتی تروریسم در جهان استتاکید وزارت خارجه آمریکا همزمان با تلاش برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران: جمهوری اسلامی بزرگترین حامی حکومتی تروریسم در جهان است
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

از قصابی‌های پایین شهر تا بوچری‌های بالای شهر؛ یک کالای لاکچری به نام گوشت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »