آذربایجان_شرقی

آذربایجان_شرقی

ورود دادستانی تبریز به ماجرای سیلی خوردن استاندار جدید آذربایجان شرقی

23/10/2021 01:57:00 ب.ظ

دادستان تبریز می‌گوید دستور فوری برای بررسی آن‌چه «حمله به استاندار جدید آذربایجان شرقی» عنوان شده را صادر کرده است. روز شنبه در جلسه معارفه استاندار جدید ، فردی با حضور در جایگاه سخن‌رانی به استاندار جدید سیلی زد. اخبار_ایران آذربایجان_شرقی

بابک محبوب علیلو، دادستان عمومی و انقلاب اسلامی تبریز روز شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰، با اشاره به اتفاق رخ داده: «بلافاصله پس از پایان جلسه تودیع و معارفه استانداران پیشین و جدید آذربایجان شرقی در تالار اجتماعات مصلای تبریز، دستور فوری برای بررسی ابعاد مختلف این حادثه از سوی دادستانی صادر شد».

او گفت که اقدامات قانونی برای بررسی موضوع توسط دادستانی مرکز آذربایجان شرقی در دست اقدام است.محبوب علیلو بدون اشاره به نام فرد ضارب گفت که «هویت شخص ضارب استاندار آذربایجان شرقی مشخص شده است».رسانه‌های ایران فرد ضارب را «یکی از کارکنان سپاه عاشورا» معرفی کرده‌‌اند که به دلایل شخصی این اقدام را انجام داد.

زین‌العابدین رضوی خرم، استاندار جدید آذربایجان شرقی در ادامه سخن‌رانی خود پس از این اتفاق، اعلام کرد که «قبل از مراسم احتمال برخی حاشیه سازی‌ها را می‌داده که به دلیل اهمیت برنامه ترجیح داده است مراسم تودیع و معارفه تعطیل نشود».در جلسه معارفه روز شنبه، نمایندگان آذربایجان شرقی مجلس، نماینده علی خامنه ای در آذربایجان شرقی و احمد وحیدی، وزیر کشور حضور داشتند. headtopics.com

ادامه مطلب: ایران وایر »

euronews - اخبار بین المللی در مورد محدودیت ورزشی زنان

محدودیت ورزشی زنان | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی

طرح جدید و جامع ناتو برای مقابله با تهدیدهای روسیهوزرای دفاع کشورهای عضو ناتو طرحی را تصویب می‌کنند که بر لزوم مقابله و آمادگی بیشتر در مقابل تهدیدهای بالقوه روسیه در دریای سیاه و بالتیک تاکید ویژه‌ای دارد.

شناسایی ۱۱۷۸۸ بیمار جدید کرونا در کشور / ۱۷۸ تن دیگر جان باختند۱۷۸ فوتی و ۱۱۷۷۸ ابتلای جدید کرونا در کشور *مبتلایان جدید: ۱۱۷۷۸ نفر *جانباختگان جدید: ۱۷۸ نفر *مجموع مبتلایان: ۵۸۳۳۵۲۵ نفر *مجموع بهبودیافتگان: ۵۳۷۵۴۷۵ نفر *مجموع جان‌باختگان: ۱۲۴۷۶۳ نفر *مجموع واکسن تزریق شده: ۷۷۶۴۱۳۵۰

۱۶۵ فوتی جدید کرونا در کشور/ شناسایی بیش از ۱۱ هزار بیمار در شبانه روز گذشتهبنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته ۱۱ هزار و ۶۴ بیمار جدید کووید ۱۹ در کشور شناسایی شدند و متاسفانه ۱۶۵ تن نیز به دلیل ابتلا به این بیماری جان خود را از دست دادند.

قیمت جدید وانت نیسان دیزل تعیین شد- اخبار خودرو - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimقیمت جدید وانت نیسان دیزل تعیین شد بر همین اساس قیمت وانت نیسان دیزل از ۲۷۸ میلیون تومان به ۲۹۸ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان رسیده است درود بر رئیسی دیگه فکر کنم اسراییلیها هم با این قیمت دست از ترور بردارند. خدا رو شکر.

چشم‌اندازی سرگیجه‌آور؛ جاذبه توریستی جدید نیویورک افتتاح شد | DW | 22.10.2021با افتتاح 'قله' جدید در آسمانخراش وان وندربیلت در نیویورک، جاذبه‌ توریستی جدیدی به این کلانشهر افزوده شده است. این جاذبه 'سرگیجه‌آور' به ببینده حسی تازه از فضا و انعکاس نور می‌‌دهد.

آخرین دور مذاکرات قانون‌ اساسی جدید سوریه بدون نتیجه پایان یافتآخرین دور مذاکرات قانون‌ اساسی جدید سوریه بدون نتیجه پایان یافت نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه دور ششم این گفت‌وگوها را «ناامیدکننده» خواند و گفت طرف‌ها نتوانستند بر سر روند نگارش قانون_اساسی جدید یا حتی تاریخی برای دور بعدی مذاکرات توافق کنند.