ورود دادستانی تبریز به ماجرای سیلی خوردن استاندار جدید آذربایجان شرقی

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دادستان تبریز می‌گوید دستور فوری برای بررسی آن‌چه «حمله به استاندار جدید آذربایجان شرقی» عنوان شده را صادر کرده است. روز شنبه در جلسه معارفه استاندار جدید ، فردی با حضور در جایگاه سخن‌رانی به استاندار جدید سیلی زد. اخبار_ایران آذربایجان_شرقی

استان‌وایر - دادستان عمومی و انقلاب اسلامی تبریز می‌گوید دستور فوری برای بررسی آن‌چه «حمله به استاندار جدید آذربایجان شرقی» عنوان شده را صادر کرده است. روز شنبه در جلسه معارفه استاندار جدید استان آذربایجان شرقی، فردی با حضور در جایگاه سخن‌رانی به استاندار جدید سیلی زد. ویدیو این اتفاق با واکنش گسترده کاربرانی شبکه‌های اجتماعی همراه شد.

: «بلافاصله پس از پایان جلسه تودیع و معارفه استانداران پیشین و جدید آذربایجان شرقی در تالار اجتماعات مصلای تبریز، دستور فوری برای بررسی ابعاد مختلف این حادثه از سوی دادستانی صادر شد».محبوب علیلو بدون اشاره به نام فرد ضارب گفت که «هویت شخص ضارب استاندار آذربایجان شرقی مشخص شده است».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

طرح جدید و جامع ناتو برای مقابله با تهدیدهای روسیهوزرای دفاع کشورهای عضو ناتو طرحی را تصویب می‌کنند که بر لزوم مقابله و آمادگی بیشتر در مقابل تهدیدهای بالقوه روسیه در دریای سیاه و بالتیک تاکید ویژه‌ای دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شناسایی ۱۱۷۸۸ بیمار جدید کرونا در کشور / ۱۷۸ تن دیگر جان باختند۱۷۸ فوتی و ۱۱۷۷۸ ابتلای جدید کرونا در کشور *مبتلایان جدید: ۱۱۷۷۸ نفر *جانباختگان جدید: ۱۷۸ نفر *مجموع مبتلایان: ۵۸۳۳۵۲۵ نفر *مجموع بهبودیافتگان: ۵۳۷۵۴۷۵ نفر *مجموع جان‌باختگان: ۱۲۴۷۶۳ نفر *مجموع واکسن تزریق شده: ۷۷۶۴۱۳۵۰
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

۱۶۵ فوتی جدید کرونا در کشور/ شناسایی بیش از ۱۱ هزار بیمار در شبانه روز گذشتهبنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته ۱۱ هزار و ۶۴ بیمار جدید کووید ۱۹ در کشور شناسایی شدند و متاسفانه ۱۶۵ تن نیز به دلیل ابتلا به این بیماری جان خود را از دست دادند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قیمت جدید وانت نیسان دیزل تعیین شد- اخبار خودرو - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimقیمت جدید وانت نیسان دیزل تعیین شد بر همین اساس قیمت وانت نیسان دیزل از ۲۷۸ میلیون تومان به ۲۹۸ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان رسیده است درود بر رئیسی دیگه فکر کنم اسراییلیها هم با این قیمت دست از ترور بردارند. خدا رو شکر.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

چشم‌اندازی سرگیجه‌آور؛ جاذبه توریستی جدید نیویورک افتتاح شد | DW | 22.10.2021با افتتاح 'قله' جدید در آسمانخراش وان وندربیلت در نیویورک، جاذبه‌ توریستی جدیدی به این کلانشهر افزوده شده است. این جاذبه 'سرگیجه‌آور' به ببینده حسی تازه از فضا و انعکاس نور می‌‌دهد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آخرین دور مذاکرات قانون‌ اساسی جدید سوریه بدون نتیجه پایان یافتآخرین دور مذاکرات قانون‌ اساسی جدید سوریه بدون نتیجه پایان یافت نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه دور ششم این گفت‌وگوها را «ناامیدکننده» خواند و گفت طرف‌ها نتوانستند بر سر روند نگارش قانون_اساسی جدید یا حتی تاریخی برای دور بعدی مذاکرات توافق کنند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »