آخرین دور مذاکرات قانون‌ اساسی جدید سوریه بدون نتیجه پایان یافت

01/08/1400 02:15:00 ق.ظ

آخرین دور مذاکرات میان نمایندگان دولت سوریه، مخالفان دولت و نمایندگان مدنی برای نگارش قانون جدید بدون هیچ نتیجه‌ای پایان یافت. طرف‌ها حتی نتوانستند برای تاریخ دور بعدی مذاکرات توافق کنند.

سوریه, قانون_اساسی

آخرین دور مذاکرات قانون‌ اساسی جدید سوریه بدون نتیجه پایان یافت نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه دور ششم این گفت‌وگوها را «ناامیدکننده» خواند و گفت طرف‌ها نتوانستند بر سر روند نگارش قانون_اساسی جدید یا حتی تاریخی برای دور بعدی مذاکرات توافق کنند.

آخرین دور مذاکرات میان نمایندگان دولت سوریه ، مخالفان دولت و نمایندگان مدنی برای نگارش قانون جدید بدون هیچ نتیجه‌ای پایان یافت. طرف‌ها حتی نتوانستند برای تاریخ دور بعدی مذاکرات توافق کنند.

چاپآخرین دور مذاکرات میان نمایندگان دولت سوریه، مخالفان دولت و نمایندگان جامعه مدنی برای نگارش قانون اساسی جدید بدون هیچ نتیجه‌ای پایان یافت. طرف‌ها حتی نتوانستند برای تاریخ دور بعدی مذاکرات توافق کنند.خبرگزاری رویترز روز جمعه ۳۰ مهر در گزارشی اعلام کرد، گیر پدرسون نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه دور ششم از این گفت‌وگوها را «ناامیدکننده» خواند و گفت طرف‌ها نتوانستند بر سر روند نگارش قانون اساسی جدید یا حتی تاریخی برای دور بعدی مذاکرات توافق کنند.

کمیته نگارش قانون اساسی جدید سوریه شامل ۴۵ عضو از نمایندگان حاکمیت سوریه، مخالفان و نمایندگان جامعه مدنی این کشور است که وظیفه دارد قانون اساسی جدید را نوشته تا تحت انتخابات زیر نظر سازمان ملل به رأی گذاشته شود.نماینده ویژه سازمان ملل متحد در امور سوریه در جریان یک نشست خبری گفت: «ما نتوانستیم درک مناسبی برای پیشبرد این روند، پیدا کنیم.»

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

در قضایای اخیر بسیجی‌ها مظلوم واقع شدند/بچه های تیم ملی چشم ملت ما را روشن کردند

به مناسبت هفته بسیج، صبح امروز؛ شنبه ۵ آذرماه جمع کثیری از بسیجیان با حضور در حسینیه امام خمینی(ره) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند. ادامه مطلب >>

وزیر دارایی اسرائیل: زمان درگیری با ایران دور نیست

موزه‌های وین برای دور زدن سانسور برهنگی به «اونلی‌ فنز» پناه بردندشبکه‌های اجتماعی «تیک توک»، «فیسبوک» و «اینستاگرام» پیش از این بارها تبلیغ نمایشگاه‌های مختلف را به دلیل نمایش آثار هنری برهنه حذف کرده‌اند.

نماینده ویژه سازمان ملل متحد در امور سوریه: آنچه می‌خواستیم را نتوانستیم دریافت کنیمگیر پدرسن نتایج ششمین دور مذاکرات کمیته تدوین قانون اساسی سوریه را مایوس کننده دانست و گفت: آنچه می‌خواستیم را نتوانستیم دریافت کنیم

قانون مالیات مناطق آزاد تا پایان امسال لغو می‌شودرشت - ایرنا - مشاور رئیس جمهور و دبیر عالی شورای مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور قانون مالیاتی مناطق آزاد را یک اشتباه فاحش دانست و تاکید کرد: این قانون باید اصلاح شود و تلاش خواهیم کرد تا پایان سال آن را لغو کنیم.

رهبران اتحادیه اروپا همزمان با آخرین حضور مرکل در نشست بروکسل از او قدردانی کردندشارل میشل، رئیس شورای اتحادیه اروپا در سخنانی گفت که نشست‌های ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا بدون آنگلا مرکل مانند «رم بدون واتیکان» یا «پاریس بدون برج ایفل» خواهد بود. واقعن که خانم مرکل در اتحادیه اروپا و در بین مردم اروپا زیاد محبوب بود واقعا درست گفته خانم مرکل شخصیت استوار ،مقتدر و قابل احترامی داره

آخرین وضعیت شیوع کرونا و روند واکسیناسیون در ترکیه

اشتراک چاپ آخرین دور مذاکرات میان نمایندگان دولت سوریه، مخالفان دولت و نمایندگان جامعه مدنی برای نگارش قانون اساسی جدید بدون هیچ نتیجه‌ای پایان یافت.استان‌وایر- «آویگدور لیبرمن»، وزیر دارایی اسرائیل گفته برای درگیری با ایران تنها مساله زمان مطرح است و این زمان هم آن قدر دور نیست.به عنوان مثال شبکه اجتماعی فیسبوک، تصویر تندیس «ونوس ویلندورف» را که در موزه تاریخ وین نگهداری می‌شود سانسور کرده است.22.

طرف‌ها حتی نتوانستند برای تاریخ دور بعدی مذاکرات توافق کنند. خبرگزاری رویترز روز جمعه ۳۰ مهر در گزارشی اعلام کرد، گیر پدرسون نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه دور ششم از این گفت‌وگوها را «ناامیدکننده» خواند و گفت طرف‌ها نتوانستند بر سر روند نگارش قانون اساسی جدید یا حتی تاریخی برای دور بعدی مذاکرات توافق کنند. لیبرمن هم‌چنین با اشاره به پیشرفت برنامه اتمی کره شمالی با وجود مذاکرات دیپلماتیک تاکید کرد که هیچ اقدام یا توافق دیپلماتیک برنامه هسته‌ای ایران را متوقف نخواهد کرد. کمیته نگارش قانون اساسی جدید سوریه شامل ۴۵ عضو از نمایندگان حاکمیت سوریه، مخالفان و نمایندگان جامعه مدنی این کشور است که وظیفه دارد قانون اساسی جدید را نوشته تا تحت انتخابات زیر نظر سازمان ملل به رأی گذاشته شود. «اونلی فنز»؛ نگرانی از محبوبیت شبکه‌ای اجتماعی که تقاطع پورنو و دنیای مجازی است قرار است اولین مشترکان حساب کاربری موزه‌های وین در شبکه اجتماعی «اونلی فنز» از تخفیف ویژه برای خرید بلیت بازدید از موزه‌ها برخوردار شوند. نماینده ویژه سازمان ملل متحد در امور سوریه در جریان یک نشست خبری گفت: «ما نتوانستیم درک مناسبی برای پیشبرد این روند، پیدا کنیم. ایران نیز علنا به جامعه بین‌الملل اعلام کرده خواستار نابودی اسرائیل است و در رسیدن به این هدف نیز جدی است.» این دور از مذاکرات، آخرین گام‌ها از تلاش‌ها در دو سال گذشته تاکنون است که به منظور پایان دادن به جنگ داخلی در سوریه انجام می شود.

مطالب مرتبط . این پول قرار است بیشتر شود و با آن سیستم‌های پیشرفته‌تر خواهیم خرید. هم‌رسانی این مطلب:.