واکنش فعال اقتصادی به اظهارات اشتباه نامزدهای انتخاباتی در مناظره

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 46 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یک فعال اقتصادی با اشاره به اظهارات اشتباه نامزدهای انتخاباتی در مناظره در ارائه آمار و ارقام، گفت: اطلاعات وآماری که در مناظره توسط اقایان قاضی زاده هاشمی، زاکانی و رئیسی بیان شد غلط بود ولی مجری تلویزیون ساده از کنار آن گذشت.

به گزارش ایرنا، سید حمید حسینی فعال اقتصادی در واکنش به برخی اظهارنظرها در مناظرات در رشته توییت هایی نوشت: اطلاعات وآمار غلطی که دیشب در مناظره توسط اقایان قاضی زاده هاشمی، زاکانی و رئیسی بیان شد ولی مجری تلویزیون ساده از کنار آن گذشت را در سه توئیت #بعدی تقدیم می کنم.

اقای قاضی زاده هاشمی که انصافا مستقل واخلاق مدار بود، مدعی شد که نقدینگی بعد از انقلاب ۷۰ هزار برابر شده است، در حالیکه در ۴۰ سال گذشته ارز ۳۰۰۰برابر و نقدینگی ۶۰۰۰ برابر شده است.اقای زاکانی ادعا کرد که دولت از محل بورس ۳۰۰ هزار میلیارد تومان کسری بودجه خود را تامین کرده است.درامد دولت از فروش سهامش در بانک، بیمه و واحدهای پالایشی کمتر از ۵۰ هزار میلیارد تومان بوده است.

جناب اقای رییسی نیز اعلام فرمودند که مالیات بنگاه های تولیدی را از ۲۵ درصد به ده درصد کاهش می دهند، اکنون طبق مصوبه مجلس مالیات ۲۰ درصد می باشد. در رابطه با واگذاری ها نیز تنها دولت را مقصر دانستند. در شورای عالی واگذاری نمایندگان سایر قوا حضور دارند و باید پاسخگو باشند. اقای زاکانی در مناظره ادعا کرد که دولت از بورس ۳۰۰ هزار میلیارد تومان تامین مالی کرده واز این طریق سهامداران خرد را بر علیه دولت تحریک نمود، در حالیکه فروش سهام دولت فقط ۳۸ هزار میلیارد تومان بوده و دولت از بازار سرمایه استقراض کرده و ربطی به بورس نداشته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ابراهيم_رئيسی_جلاد رئيسي_بيسواد کشتار۶۷ دهه۶۰ خامنه_اي_كفتار نه‌_به‌_جمهوری‌_اسلامي راي_بي_راي

ببخشید این فعال اقتصادی اسم نداره؟!؟!الکی از روی هوا نقل قول میکنید این مدل خبر گفتن منسوخ شده داداش

مهم اینه اون فعال اقتصادی کی بوده؟؟ همینجوری روو هوا و گمنام حرف زدن و خبر زدن که کاری نداره!!! ملت رو احمق فرض نکنید!

زاکانی قاضی‌زاده رئیسی خشت اول چون نهد معمار کج تا ثریا می‌رود دیوار کج کمپین‌رای‌باطله

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پاسخ ابراهیم رئیسی به سوالات مناظره اقتصادیرئیسی: *من از جوانان و بچه‌ها می‌پرسم، وقتی دارید در اینترنت گیم بازی می‌کنید چند بار حال شما گرفته می‌شود؟ *من خودم صفحه دارم و دو میلیون فالوئر دارم و مسائل از این طریق به من می‌رسد *باید کار بسیاری شود *حق خانم‌ها ضایع می‌شود حتی خانم‌های خانه‌دار ای کاش میشد سوالهای مردم رو هم ازشون بپرسین مثلا اینکه یه طناب خوب چه خصوصیاتی باید داشته باشه و خودشون طناب مصرفیشون رو از کجا تهیه میکنن.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نخستین مناظره انتخاباتی با رویکرد اقتصادی عصر امروز برگزار می‌شود
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پاسخ رئیسی به سوالات مناظره اقتصادیپاسخ رئیسی به سوالات مناظره اقتصادی: *برخی مجوزها برای تولید تبدیل به مانع شده است *باید صدور مجوزها پسینی شود و تسهیل کند *جذابیت برای تولید را برایشان ایجاد کنیم و از آن طرف جذابیت امور اقتصادی غیرمولد را بکاهیم *باید نقدینگی به طرف تولید برود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پاسخ زاکانی به سوالات مناظره اقتصادیزاکانی: *من از طرف آقای روحانی و از آقای همتی از مردم عذرخواهی می‌کنم * هیچ کسی در این دولت مسئولیت کارهایش را نمی‌پذیرد *انگار عده‌ای از فضا آمده و این بلا را سر ما آورده‌اند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پاسخ همتی به سوالات مناظره اقتصادیهمتی: *نماینده روحانی نیستم، از بانک مرکزی کنار گذاشته شدم به خاطر اختلاف‌نظری که با ایشان داشتم اما صادقانه بگویم روحانی از ۵ نامزد فعلی ریاست‌جمهوری، دنیادیده‌تر، دقیق‌تر و باهوش‌تر است *مشکلم با ایشان این بود که درکی از اقتصاد نداشت، این نامزدها ندارد روحانی باهوش بود اینجور رید به مملکت حتی جنازه های دولت خاتمی و روحانی یعنی مهرعلیزاده و همتی هم تیم رئیسی و ۴ اوباش متصل به او را نابود کردند. تو بساط مافیاهای مخرب بیت و سپاه مفسدین جز علی رسوا و حوضش چیزی نمونده
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نگاهی به مناظره اقتصادی نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰در این مناظره، آنچه بیشتر شنیده شد نقد هرکدام از نامزدها از دیگری و کلی گویی‌ درباره برنامه‌های اقتصادی بود و برخلاف خواست و انتظار مردم ایران، هیچ نامزدی طرحی روشن با جزئیات علمی و منطقی، برای خروج ایران از بحران اقتصادی کنونی ارائه نداد. نگاهی به کجاش؟ رزمندگان 8سال جنگ معدود افرادشجاع وبا غیرت کشوربودند وشیعه واقعی امام حسین که بادیدن ظلم و فساد بجای خانه نشستن و دعا، به میدان مبارزه رفتند،از فرزندان این عزیزان هم انتظارست که بسان پدران باظلم به مبارزه برخیزند و فریب کلام ولباس ظالمان مفسد رانخورند، یزید هم خود رامتقی میدانست Iran. جمهوری اسلامی ایران کنترل ذهن روی همه مردم ایران انجام میده هیپنوتیزم گذاشتن حرف و عمل در ذهن دیگرانو از هندیا و کتابهای غربیها یاد گرفتند و میتونن کاری کنند که حرفیو که اونها میخوان بزنن یا مثلا مخالفشون بڄه هاشونو بکشند، رسواترشون کنید این سادیسمیای روانیو،
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »