واکنش‌ حوثی‌ها به کاهش کمک برنامه جهانی غذا به مردم یمن

04/10/1400 11:37:00 ب.ظ

حوثی‌های یمن تصمیم برنامه جهانی غذا برای کاهش کمک‌های خود به این کشور را منادی قحطی دانست. - خبرگزاری آناتولی

حوثی‌های یمن تصمیم برنامه جهانی غذا برای کاهش کمک‌های خود به این کشور را منادی قحطی دانست. - خبرگزاری آناتولی 25.12.

2021 صنعا/ خبرگزاری آناتولی حوثی‌های یمن، تصمیم برنامه جهانی غذای سازمان ملل (WFP) جهت کاهش کمک‌های ارسالی خود به این کشور را به عنوان «نشانه‌ای از فاجعه انسانی و قحطی» ارزیابی کردند. بر اساس گزارش خبرگزاری «صبا» وابسته به حوثی‌ها، «عبدالمحسن طاووس» دبیرکل شورای عالی هماهنگی امور انسانی این گروه، درباره تصمیم برنامه جهانی غذا مبنی بر کاهش کمک‌های غذایی این سازمان به یمن از ماه آینده به دلیل «فقدان بودجه»، اظهار نظری کرد.

طاووس ضمن اعلام تعجب خود نسبت به این تصمیم، آن را «نشانه‌ای از فاجعه انسانی و قحطی» دانست. برنامه جهانی غذا روز سه‌شنبه گذشته (21 دسامبر) با انتشار بیانیه‌ای از کاهش کمک‌های این نهاد برای تامین مواد غذایی هشت میلیون نفر از مردم یمن از ماه ژانویه خبر داده بود.

در بیانیه مذکور آمده بود که به دلیل فقدان بودجه کافی، این نهاد تنها قادر است به آن پنج میلیون نفری در یمن کمک کند که در معرض گرسنگی مطلق قرار دارند و به کمک‌های بشردوستانه فوری نیازمندند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

خردگرایی مخل| بهمن بازرگانی

از دیر زمان هوس بلعیدن این حجم عظیم را داشتم. هر دو فیلم و سریال را دیده بودم. هیچ یک جای خالی کتاب را پر نمی‌کرد. این را به تأکید می‌گویم. پس از خواندنش. تأمل در فلسفه تاریخِ تولستوی، به درک رمان کمک می‌کند: «همه اشخاص بی‌شماری که در این جنگ شرکت داشتند بر این گمان بودند که می‌دانند چه می‌کنند حال آن‌که همه جز ابزارهایی بی‌اراده در خدمت تاریخ نبودند و کاری را پیش می بردند که خود از آن خبر نداشتند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

تسلا؛ عدم دسترسی به بازی‌های ویدئویی به هنگام حرکت خودرو | DW | 24.12.2021بازی ویدئویی به هنگام رانندگی؟ صاحب تسلا آن را امکان‌پذیر می‌داند، اما مقامات آمریکا تردید دارند و تحقیق در این زمینه را آغاز کرده‌اند. تسلا اینک تسلیم شده و اعلام کرده به هنگام حرکت خودرو بازی‌های ویدئویی خاموش می‌شوند. تسلا اسباب بازی می‌سازه نه ماشین.

قادری: اختصاص سهمیه بنزین به افراد به جای خودرو اثر تورمی نداردنماینده مجلس: *اختصاص سهمیه بنزین به افراد به جای خودرو اثر تورمی ندارد *نام این روش آزادسازی قیمت نیست *قیمت بنزین قرار نیست بالا برود *قیمت بنزین در بازار حتی از این مبلغ پایین‌تر می‌آید؛ چرا که کسی بخواهد آن را عرضه کند باید زیر ۳۰۰۰ تومان بفروشند

دو دختر نوجوان در روستایی در سیستان و بلوچستان «به دلایل ناموسی» به قتل رسیدنددو دختر در روستایی در سیستان و بلوچستان «به دلایل ناموسی» و با شلیک گلوله به دست اعضای خانواده خود کشته شدند.

آمار رسمی کرونا در ایران؛ هشدار به دو گروه سنی در مورد ابتلا به اُمیکرونوزارت بهداشت ایران روز شنبه، چهارم دی، از جان باختن ۴۲ نفر دیگر بر اثر کرونا و شناسایی حدود هزار و ۲۰۰ بیمار جدید در کشور طی شبانه‌روز گذشته خبر داد. خوب که چی؟

یک شکارچی به دلیل ترویج شکار در فضای مجازی به شش ماه حبس محکوم شدرییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سنندج گفت:یک متخلف شکار و صید با انتشار تصاویر و ترویج شکار حیات وحش در فضای مجازی به شش ماه حبس تعزیری محکوم شد. این آشغال عوضی مریض برای جامعه خطر بالقوه هست.باید حبس ابد بهش بدن.

کاهش سفرهای مردم در آخرین روزهای پاییزکاهش سفرهای مردم در آخرین روزهای پاییز سفرهای جاده‌ای مردم در هفته گذشته روند کاهشی پیدا کرد و به غیر از تعداد معدودی، اکثر استان‌های کشور با کاهش ترددهای جاده‌ای مواجه شدند. What are the sequence of events to unfold before World War 3? What are the events that will take place during World War 3? MuhammadQasimDreams