واکنش شمخانی به اتهام دخالت ایران در قاچاق مواد مخدر به اروپا

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

علی_شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ایران، اتهام دخالت در قاچاق مواد مخدر توسط رییس جمهوری آذربایجان رد کرده و گفته است که این اقدام علی‌اف، «بی‌توجهی به اصول همسایگی» و «بیان اظهارات کذب» است و علی‌اف باید مراقب «دام پرهزینه شیاطین» باشد. اخبار_ایران

استان‌وایرـ ‌«علی شمخانی»، دبیر شورای عالی امنیت ایران، اتهام دخالت در قاچاق مواد مخدر توسط رییس جمهوری آذربایجان رد کرده و گفته است که این اقدام علی‌اف، «بی‌توجهی به اصول همسایگی» و «بیان اظهارات کذب» است و علی‌اف باید مراقب «دام پرهزینه شیاطین» باشد. شمخانی در حالی در توییتی این اظهارات را بیان کرده که به‌تازگی «الهام علی‌اف»، رییس جمهور جمهوری آذربایجان، ایران را متهم به دخالت در قاچاق مواد مخدر کرده بود.

روز جمعه ۲۳ مهرماه، خبرگزاری‌های ایران نوشته بودند که علی‌اف در سخنرانی خود در جلسه «شورای سران کشور‌های مستقل مشترک‌المنافع» که در قالب یک ویدیو‌کنفرانس برگزار شده، گفته است که ارمنستان به مدت ۳۰ سال و در تبانی با ایران، از مناطق اشغالی سابق جمهوری آذربایجان برای قاچاق مواد مخدر به اروپا استفاده می‌کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پنتاگون به دنبال پرداخت غرامت به خانواده قربانیان حمله پهپادی کابل و انتقال آنها به آمریکاوزارت دفاع آمریکا به مبلغی که به عنوان غرامت درنظر گرفته شده اشاره نکرده است. در حمله پهپادی روز ۲۹ اوت ۱۰ نفر از جمله هفت کودک کشته شدند. مث این پولدارایی که بچه مردمو میکشن و بعدش یه پولی به طرف میدن و رضایت میگیرن. کاش این خانواده هیچوقت این پول رو قبول نکنن. نمایشی از اعتقاد به اصول اخلاقی و انسانی در جنگ 🖒
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یمن؛ بیش از ۱۵۰ حوثی در حملات هوایی ائتلاف به مأرب کشته شدندبه گزارش سازمان ملل متحد، جنگ یمن، فقیرترین کشور شبه جزیره عربستان را درگیر بدترین بحران انسانی حال حاضر جهان کرده و جمعیت این کشور را در معرض قحطی و گرسنگی قرار داده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نماینده اصفهان: تیراندازی به خانم‌ها در اصفهان توطئه استخب حالا چه کنیم حاجی !؟ نماز دفع توطئه بخونیم یا توکل کنیم به ائمه اطهار یا چی دقیقا !؟!؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آتش‌سوزی ساختمانی در تایوان؛ شمار قربانیان به ۴۶ نفر افزایش یافتمنشا این آتش‌سوزی هنوز مشخص نشده و یا دست کم علت آن به اطلاع رسانه‌ها نرسیده است. ساختمان حادثه دیده چهل سال قدمت دارد و زیر آن واحد‌هایی تجاری قرار داشته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزارت خارجه آمریکا حمله به مسجد شیعیان در افغانستان را محکوم کردوزارت امور خارجه آمریکا روز جمعه ۲۳ مهر حمله به یک مسجد شیعیان در جنوب افغانستان را محکوم و بر حق مردم این کشور برای نیایش در صلح و امنیت تاکید کرد. ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در توئیتی نوشت، «ما قویا حمله امروز به یک مسجد شیعه در قندهار، سومین حمله از این دست در ماه جاری، را محکوم... بعدش چی؟🤔 خودش خودش رو الکی محکوم میکنه. چه خوب که کشتن مردم را درست ندانستید،خودتون جانیان را آوردید.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بنکسی بار دیگر خبرساز شد؛ فروش «عشق در سطل زباله» به قیمت ۱۸ میلیون پونداین نقاشی ابتدا «دختر با بادبادک» نام داشت و در سال ۲۰۱۸ پس از فروش در حراج‌خانه، ناگهان رشته رشته شد. پس از آن مشخص شد که بنکسی کاغذخردکنی را در داخل قاب مخفی کرده بود تا پس از فروش، این اثر رشته رشته شود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »