واکنش سیاستمداران آلمان در مورد احتمال پیروزی مجدد ترامپ | DW | 04.11.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

هایکو ماس، وزیر خارجه آلمان در نوع رویکرد آلمان و اروپا نسبت به ایالات متحده آمریکا به بردباری فراخواند، اما در مورد یک پایان 'قانونمند' برگزاری انتخابات آمریکا هشدار داد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

هایکو ماس، وزیر خارجه آلمان در نوع رویکرد آلمان و اروپا نسبت به ایالات متحده آمریکا به بردباری فراخواند، اما در مورد یک پایان"قانونمند" برگزاری انتخابات آمریکا هشدار داد.

وزیر خارجه آلمان به خبرگزاری رویترز می‌گوید که از نظر او ایالات متحده از یک دموکراسی قدرتمند برخوردار است. او در رابطه با احتمال یک اختلاف قضایی در مورد نتایج انتخابات گفت: «نهادهای کشوری و دولت قانون‌مدار با سازوکار"بازبینی و تعادل" خود، در گذشته بارها ثابت کرده‌اند که حتی در شرایط دشوار نیز کارکرد دارند، و قادرند مسائل حساس را بر اساس اصول دموکراتیک حل کنند.»

یک سیاستمداران حزب دموکرات مسیحی گفت که به هر حال هیچ توصیه و مشورتی از سوی آلمان به دوستان آمریکایی ما صورت نخواهد گرفت.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

برو عمو تو اول ببین میتونی آلمان و اروپا رو از دست عملیات مسلحانه مسلمانان نجات بدی ؟ بعد بیا برای آمریکا نسخه بپیچ ببم

خودت فهمیدی چی نوشتی؟ الان هیجان زده هم شدی دیگه قاطی کردی

سیاست المانی ها هم خیلی زیرکانه و مرموزانه بوده و هست !!!!!!!!!!!!!!!!!!! مهمترین نکته دموکراسی در کنار دیگر قوانینشان اقتصاد جهانیست.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در آلمان؛ ثبت بیشترین مورد ابتلا به کرونا در یک روزبیشترین مورد ابتلای روزانه به کرونا در آلمان با ابتلای 33 هزار و 777 تن به این بیمار به ثبت رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واکنش‌ها در کنگره به حمله آمریکا به مواضع شبه‌نظامیان مورد حمایت ایران در سوریهواکنش‌ها در کنگره به حمله آمریکا به مواضع شبه‌نظامیان مورد حمایت ایران در سوریه ریک اسکات، نماینده جمهوری‌خواه ایالت فلوریدا در سنای آمریکا، هم در پیامی گفت: این حرکت درستی از سوی رئیس جمهوری ایالات متحده بود فکر پوشک برای تروریستهای امریکای باشید عمودی امدن افقی بر میگردند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پنهان‌کاری چین در ارتباط با کرونا؛ ابهام در مورد 174 مبتلا به کرونا در 2019سازمان جهانی بهداشت تأکید کرد که چین از ارائه اطلاعات در مورد 174 مورد ابتلا به کرونا که در سال 2019 میگن بن نایف رو میخوان پادشاه کنن خبر درسته یا شایعه ست چين بايد پاسخگو باشد. و عادلانه محاكمه شوند كه چرا در ابتداي اين ويروس، بجاي روشنگري، ان دكتر را به زندان فرستادند. مسول اينهمه جانباختگان از اين ويروس، تنها چين است.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در آلمان: بیش از ۳۲ هزار مورد ابتلا در یک روز | DW | 24.12.2020مؤسسه روبرت کخ آلمان تعداد موارد ابتلا به ویروس کرونا در این کشور را بیش از ۳۲ هزار نفر در ۲۴ ساعت گذشته اعلام کرده است. در همین مدت ۸۰۲ نفر جان خود را بر اثر بیماری کووید-۱۹ از دست داده‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اطلاعیه وزارت خارجه آلمان در مورد سفر به ایران | DW | 21.11.2020وزارت خارجه آلمان از افرادی که تابعیت دوگانه آلمانی-ایرانی دارند خواسته است، از سفر غیرضروری به ایران اکیدا خودداری کنند. این اطلاعیه به وضعیت شیوع ویروس کووید۱۹، خطر تروریسم در ایران و وضعیت سیاسی کشور نیز پرداخته است. خوب دویچه وله تو که مزدور بایدنی رهبر چلاقتی وساطت کن دوتابعیتی های آلمانی رو آزاد کنه! KambizGhafouri خیر باشه. معمولا اینجور موارد پس از مشاوره و دستور از طرف مقامات امنیتی کشور و بخاطر قریب الوقوع بودن شورش همگانی صورت می‌گیرد . فرانسه هم دو هفته قبل اینکارو کرد KRadjabi درود 🙄 اطلاعیه وزارت خارجه آلمان(AA) در دنیا(آن هم دنیای مؤمنان)هیچ اهمیتی ندارد، اگر اتاق بازرگانی آلمان (‌IHK) چنین اطلاعیه داد، آنزمان شاید مهم باشد😁😁 ومهمتر اینکه یک مومن آنهم شیعه نمی‌تواند دو ملیتی باشد او همیشه فقط اهل کربلا و قم هست و تنها امید شهادت چراغ زندگی اوست😲
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

هشدار وزیر خارجه آلمان به بایدن در مورد خلائی که روسیه یا ترکیه پر می‌کنندهایکو ماس وزیر امور خارجه آلمان شنبه 5 دسامبر تأیید کرد که لازم است اروپا و ایالات‌متحده آمریکا امریکا نوکر شما نیست.اروپا باید بگه چرا نسبت به اشغال گرجستان و اوکراین بی تفاوت بود
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »