واکنش جمهوری‌خواهان به سخنرانی پرزیدنت بایدن در کنگره: این دولت میراث‌دار اقدامات دولت ترامپ است

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 51%

🔺واکنش جمهوری‌خواهان به سخنرانی پرزیدنت بایدن در کنگره: این دولت میراث‌دار اقدامات دولت ترامپ است ▪️ سناتور تیم اسکات گفت: به لطف «عملیات فوق سریع» و دولت دونالد ترامپ، کشور ما پر شد از واکسن‌های ایمن و مؤثر

ایران اخبار, ایران سرفصلها

سناتور تیم اسکات شامگاه چهارشنبه ۸ اردیبهشت به وقت واشینگتن واکنش قانونگذاران جمهوری‌خواه به سخنرانی رییس جمهوری ایالات متحده از حزب دموکرات را در نشست مشترک کنگره قرائت کرد و ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده در طول چهار سال ریاست جمهوری دونالد ترامپ رییس جمهوری سابق گفت، دولت جو بایدن میراث‌دار اقداماتی است که پیش از دولت او آغاز شده بود.

وی اضافه کرد: این باید یک بهار لذت‌بخش برای ملت ما باشد. این دولت جریانی را به ارث برد که پیش از آن برگشته بود. ویروس کرونا در حال رفتن است! به لطف «عملیات فوق سریع» و دولت (دونالد) ترامپ، کشور ما پر شد از واکسن‌های ایمن و مؤثر. به لطف اقدامات دوحزبی سال گذشته، اشتغال‌زایی دوباره به حالت اول برگشته است.

تیم اسکات افزود: درست پیش از آغاز همه‌گیری کووید، ما همه‌شمول‌ترین اقتصاد عمرمان را داشتیم؛ پایین‌ترین نرخ بیکاری ثبت شده در میان آمریکاییان آفریقایی‌تبار، لاتین‌تبارها، و آمریکایی-آسیایی‌ها. پایین‌ترین (نرخ بیکاری) زنان در نزدیک به ۷۰ سال. دستمزدها برای ۲۵ درصد پایین از لحاظ میزان درآمد، بیشتر از ۲۵ درصد بالایی رشد داشت. این‌ها اتفاق افتاد چون جمهوری‌خواهان بر بسط دادن فرصت به همه آمریکایی‌ها تمرکز کردند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.