مهمانان بانوی اول آمریکا، به شکل مجازی در سخنرانی پرزیدنت بایدن در کنگره حضور خواهند داشت

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

🔺مهمانان بانوی اول آمریکا، به شکل مجازی در سخنرانی پرزیدنت بایدن در کنگره حضور خواهند داشت ▪️با توجه به محدودیت‌های مرتبط با گسترش ویروس کرونا، مراسم سخنرانی امسال پرزیدنت بایدن در کنگره به شکل متفاوتی برگزار می‌شود

ایران اخبار, ایران سرفصلها

برد شرمن، عضو دموکرات مجلس نمایندگان از حوزه انتخابیه سی‌ام کالیفرنیا، و تام مک‌کلینتاک، عضو جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان از حوزه انتخابیه چهارم کالیفرنیا، در نامه مشترکی به پرزیدنت جو بایدن از آن چه که «خواسته مردم ایران برای برقراری یک ایران دموکراتیک، سکولار، و غیرهسته‌ای» نامیده‌اند، حمایت کردند.

ماجرای فایل صوتی جواد ظریف و بازتاب در رسانه‌های غربی؛ واکنش برخی مقامات سابق آمریکا و سکوت دولت بایدن وزیر خارجه ایران در بخشی از سخنان خود مدعی شده بود که از برخی وقایع، از سوی آمریکایی‌ها پیش از مقامات ایران مطلع شده است. او همچنین گفت که جان کری بود که به او گفت اسرائیل بیش از ۲۰۰ حمله به مواضع ایران در سوریه داشته و او بود که گفت ایران از هما برای انتقال کالا و کمک به بشار اسد استفاده می‌کند.اکثریت آمریکائیان از عملکرد کلی جو بایدن در یکصد روز اول کار به عنوان رئیس جمهوری کشور راضی هستند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سیاحت در آنگولا؛ مجموعه لوکس مانگای پذیرای مهمانان در دوران کوویدمدیر بازاریابی هتل اپیک سانا می گوید: «کارکنان ما بخوبی آگاهند که باید اطمینان حاصل کنند فاصله اجتماعی رعایت می شود و باید مطمئن شوند که مهمانان ماسک می زنند و قوانین را رعایت می‌کنند. این خیلی به ما کمک کرده است و آشکارا منجر به رونق کسب و کار ما شده است.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سقوط دبیر اول سفارت سوئیس در ایران از برجی در کامرانیه تهراندبیر اول سفارت سوئیس در ایران درپی سقوط از برجی در منطقه کامرانیه تهران جان خود را از دست داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بازداشت صدها فعال کارگری در ترکیه در تظاهرات اول ماه مه | DW | 01.05.2021صدها تن از فعالان کارگری ترکیه که به رغم محدودیت‌های کرونایی قصد داشتند به مناسبت روز_جهانی_کارگر تجمع‌هایی برگزار کنند، بازداشت شدند. این در حالی است که پلیس استانبول به فعالان سندیکایی اجازه تجمع در میدان تقسیم را داده بود. از متن شما چنین استنباط می‌شود که بازداشت‌ها فقط به دلیل رعایت نکردن محدودیت‌های کرونایی بوده و اجاره‌ی پلیس هم جهت برگزاری یک راهپیمایی شبه حکومتی نبوده! از DW انتظار چنین گزارشی نداشتم!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

نام «کسری نوری» در فهرست ۱۰ روزنامه‌نگار در معرض خطر در جهان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مرگ سه نفر در پی آتش‌سوزی «عمدی» در مرکز ترک اعتیاد در مشهد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »