واکنش سازمان تعاون روستایی به فساد در خرید میوه شب عید- اخبار کشاورزی - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

واکنش سازمان تعاون روستایی به فساد در خرید میوه مدیر عامل سازمان تعاون روستایی: برخلاف ادعای صورت گرفته درباره اینکه با شرکت میزان سنجش آریا برای خرید میوه شب عید قرارداد داریم، اصلا چنین شرکتی مسئولیت خرید میوه شب عید را بر عهده ندارد

در واکنش به شبهه فساد در امضای قرارداد برای خرید میوه شب عید اظهار داشت: برخلاف ادعای صورت گرفته درباره اینکه با شرکت میزان سنجش آریا برای خرید میوه شب عید قرارداد داریم و این شرکت در سامانه ثبت نشده است، اصلا چنین شرکتی مسئولیت خرید میوه شب عید را بر عهده ندارد بلکه شرکت سیمرغ آریا میوه شب عید را خریداری کرده است.

وی افزود: نام این شرکت در سامانه تدارکات دولت نیز ثبت و با مراحل قانونی با وی قرارداد بسته شده است و برخلاف ادعای صورت گرفته همشهری ما هم نیست.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

باز باندبازی باز فساد باز حرام خواری خدالعنتشون کنه از عذاب خدانمیترسن مگه چقدرمیخوان عمرکنن که اینقدرحروم خوری میکنن😠

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رئیس سازمان برنامه و بودجه ایران: متوسط عمر پروژه‌های نیمه‌تمام به ۱۷ سال رسیده استمسعود میرکاظمی می‌گوید اگر با شیوه‌های فعلی بخواهیم راه را ادامه دهیم طرح‌های نیمه‌تمام را باید «طرح‌های باستانی» نامید.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

شرکت حسابداری مزارس: به گزارش‌های مالی سازمان ترامپ اعتماد نداریمشرکت حسابداری «مزارس» که حسابرسی مؤسسات و شرکت‌های متعلق به دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین آمریکا را برعهده داشته، اعلام کرد که ادامه کار برای «مشتری قدیمی» خود را متوقف کرده است. زندانش کنین 😆
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

قیمت برنج ۶۰ درصد گران‌تر از نرخ خرید از کشاورز استنماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: در بهترین وضعیت، برنجی که بالاترین کیفیت را دارد در استان مازندران کیلویی ۳۵ هزار تومان از کشاورز خریداری شده و با قیمتی که این روزها در بازار عرضه می شود اختلاف چشمگیری دارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پوشاک دیگر در اولویت خرید شب عید نیستعضو هیئت مدیره اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک از رکود بی‌سابقه و افزایش ۴۰ درصدی قیمت پوشاک در بازار نوروزی خبر داد و با بیان اینکه پوشاک دیگر اولویت سبد خرید نوروز نیست، بر لزوم اتخاذ تدابیری برای تحریک تقاضا از جمله راه اندازی جریان خرید اعتباری پوشاک تاکید کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

خرید و فروش کودکان در ایران؛ اعضای «باند کلاهبرداری» واگذاری نوزاد دستگیر شدندخرید و فروش نوزاد در ایران موضوع تازه‌ای نیست و در سال‌های اخیر در ایران با وجود غیرقانونی بودن جریان دارد. واگذاری نوزاد و کودک به شبکه‌های مجازی نیز محدود نمی‌شود و آگهی‌های آن حتی در فضای واقعی شهرها نیز به چشم می‌خورد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

هشدار سازمان ملل نسبت به تشدید جنگ در یمن؛ «کمک‌ به ۸ میلیون نفر از ماه مارس احتمالا قطع شود»مقامات سازمان ملل متحد روز سه‌شنبه اعلام کردند که جنگ هفت ساله یمن طی ماه‌های اخیر به‌شکل خطرناکی تشدید شده به‌طوری که شمار قربانیان در ماه ژانویه به بالاترین حد طی سه سال... سازمان ضدبشر اگه کمی دقت کنه تا اخوندا و اوباشش در ایرانند یمن و بقیه در جنگ و آشوب خواهند بود
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »