هشدار سازمان ملل نسبت به تشدید جنگ در یمن؛ «کمک‌ به ۸ میلیون نفر از ماه مارس احتمالا قطع شود»

27/11/1400 05:18:00 ق.ظ

مقامات سازمان ملل متحد روز سه‌شنبه اعلام کردند که جنگ هفت ساله یمن طی ماه‌های اخیر به‌شکل خطرناکی تشدید شده به‌طوری که شمار قربانیان در ماه ژانویه به بالاترین حد طی سه سال...

مقامات سازمان ملل متحد روز سه‌شنبه اعلام کردند که جنگ هفت ساله یمن طی ماه‌های اخیر به‌شکل خطرناکی تشدید شده به‌طوری که شمار قربانیان در ماه ژانویه به بالاترین حد طی سه سال... نسخه چاپی مقامات سازمان ملل متحد روز سه‌شنبه اعلام کردند که جنگ هفت ساله یمن طی ماه‌های اخیر به‌شکل خطرناکی تشدید شده به‌طوری که شمار قربانیان در ماه ژانویه به بالاترین حد طی سه سال گذشته رسید و در صورت عدم اختصاص منابع مالی فوری تا ماه آینده نیز...

نسخه چاپی مقامات سازمان ملل متحد روز سه‌شنبه اعلام کردند که جنگ هفت ساله یمن طی ماه‌های اخیر به‌شکل خطرناکی تشدید شده به‌طوری که شمار قربانیان در ماه ژانویه به بالاترین حد طی سه سال گذشته رسید و در صورت عدم اختصاص منابع مالی فوری تا ماه آینده نیز هشت میلیون یمنی کمک‌های انسانی را که دریافت می‌کردند از دست خواهند داد.

هانس گراندبرگ، نماینده ویژه سازمان ملل متحد در یمن و مارتین گریفیث، معاون دبیرکل سازمان ملل در امور بشردوستانه تصویری از شرایط فقیرترین کشور جهان عرب ارائه دادند که همچنان رو به وخامت بیشتری دارد. به گفته آنها، مناطق درگیر جنگ در یمن طی ماه گذشته میلادی چندین برابر گسترش یافت و در پایان ماه ژانویه دو سوم برنامه‌های کمکی سازمان ملل متوقف شد.

یمن از سال ۲۰۱۴ درگیر جنگ داخلی است، زمانی که شورشیان حوثی شهر صنعا، پایتخت یمن و نواحی گسترده‌ای از شمال این کشور را تصرف کردند و هیات دولت را مجبور کردند که به جنوب یمن و سپس به عربستان سعودی بگریزد. headtopics.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

گزارش کارشناسان سازمان ملل؛ ایران و قاچاق سلاح به یمن

کارشناسان سازمان ملل: تغییرات آب و هوایی هیچ‌گاه تا این حد چالش‌برانگیز نبودرئیس سازمان جهانی هواشناسی درباره تغییرات آب و هوایی گفت که چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون نفر از ساکنان کره زمین طی ۲۰ سال گذشته با حداقل یک بلای طبیعی که با وضعیت آب و هوایی در ارتباط است روبرو شدند.

هشدار مقام سازمان ملل در مورد تاثیر گرمایش زمین بر انقراض گونه‌های جانوری و کمبود آبرییس هیات بین دولتی تغییرات اقلیمی می‌گوید که به دلیل گرمایش زمین انقراض گونه‌های جانوری، نابودی اکوسیستم‌های طبیعی، کمبود آب و کاهش محصولات کشاوری افزایشی بی‌سابقه‌ یافته است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه ایران: متوسط عمر پروژه‌های نیمه‌تمام به ۱۷ سال رسیده استمسعود میرکاظمی می‌گوید اگر با شیوه‌های فعلی بخواهیم راه را ادامه دهیم طرح‌های نیمه‌تمام را باید «طرح‌های باستانی» نامید.

شرکت حسابداری مزارس: به گزارش‌های مالی سازمان ترامپ اعتماد نداریمشرکت حسابداری «مزارس» که حسابرسی مؤسسات و شرکت‌های متعلق به دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین آمریکا را برعهده داشته، اعلام کرد که ادامه کار برای «مشتری قدیمی» خود را متوقف کرده است. زندانش کنین 😆

آیا امکان استرداد به ایران به دلیل پرداخت نکردن مهریه وجود دارد؟