واکسیناسیون به درمان‌یافتگان کرونایی نیز توصیه می‌شود | DW | 19.06.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

واکسیناسیون برای افرادی که قبلا به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند نیز توصیه می‌شود. نتیجه یک پژوهش نشان داده که واکسیناسیون می‌تواند به بهبود وضع بیمارانی کمک کند که دچار پیامدهای درازمدت کرونا شده‌اند.

واکسیناسیون علیه ویروس کرونا ظاهرا می‌تواند برای کسانی که به کرونا مبتلا شد‌اند نیز بسیار مفید باشد. این نتیجه یک مطالعه در بریتانیا است. پژوهشگران برای جمع‌آوری داده‌ها از ۹۰۰ بیمار که دچار عوارض درازمدت کرونا شده‌اند پرسیده‌اند که وضعیت آنها بعد از واکسیناسیون اول و دوم تا چه میزان تغییر کرده است. شرکت‌کنندگان از مقیاس یک تا ۱۰ برای پاسخ استفاده کردند.

تقریبا ۵۷ درصد از شرکت‌کنندگان پاسخ داده‌اند در مجموع عوارض درازمدت پس از واکسیناسیون در بدن آنها کاهش یافته است. ۲۴،۶ درصد هیچ تفاوتی مشاهده نکرده و تقریباً ۱۹درصد حتی علائم بدتر شدن پس از واکسیناسیون را گزارش کرده‌اند. بر اساس این تحقیق واکس‌هایی با سیستم mRNA مانند مدرنا بهترین عملکرد را داشته‌اند. پژوهشگران تفاوت قابل توجهی در بهبود آثار خستگی، مشکلات دستگاه گوارش، درد قفسه سینه و مشکلات سیستم عصبی را بین کسانی که واکسن مدرنا دریافت کرده‌اند در مقایسه با دریافت‌کنندگان آسترازنکا، مشاهده کرده‌اند. بیش از نیمی از پاسخ‌دهندگان گفته‌اند که این بهبود در آنها دائمی بوده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جامعه رنگین کمانی و انتخابات؛ به حکومتی که مرا انسان نمی‌داند، رای نمی‌دهم!
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

لیتوانی به مترجمان افغان که با نیروهای بین‌المللی همکاری کرده‌اند پناهندگی می‌دهدمترجمان افغان در نامه‌ای هشدار داده‌اند که در صورت کنترل طالبان بر کشورشان، افرادی که با نیروهای بین المللی کار کرده‌اند اولین هدف این گروه اسلام‌گرای افراطی خواهند بود. واقعا لیتوانی هم جا هست واسه مترجمی که فقط انگلیسی بلده. این بیشرفیه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مقامات آمریکایی: کشتی‌های ایرانی که احتمال می‌رفت به طرف ونزوئلا در حرکت باشند تغییر مسیر داده‌اند🔺مقامات آمریکایی: کشتی‌های ایرانی که احتمال می‌رفت به طرف ونزوئلا در حرکت باشند تغییر مسیر داده‌اند ▪️مقامات آمریکایی می‌گویند که کشتی‌های نیروی دریایی ایران اوایل این هفته مسیر خود را تغییر دادند و اکنون در شمال غرب ساحل آفریقا در حرکت هستند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

هشدار به افرادی که قصد خرید و فروش رای دارند‌/ مردم رای دادن را به ساعات پایانی موکول نکنندرییس ستاد انتخابات استان تهران به افرادی که قصد خرید و فروش رای را دارند‌، هشدار داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مقابله با «خاموشی اینترنت»؛ چند راه حل برای زمانی که اینترنت قطع می‌شودسازمان غیرانتفاعی بین المللی «اکسس نَو» (Access Now
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

لحظه به لحظه با انتخابات۱۴۰۰؛ اعلام پیروزی رئیسی | DW | 19.06.2021ابراهیم رئیسی با اختلاف فاحش نسبت به آرای سایر کاندیداها و کسب نزدیک به ۱۸ میلیون رای پیروز انتخابات معرفی شد. خبرگزاری فارس او را 'خادم جمهور' نامید. تبریک و تهنیت به رئیسی پیش‌تر از اعلام نتایج شروع شده بود. انتخابات۱۴۰۰ شمارش ۹۰درصد آرا نشان می‌دهد که ابراهیم رئیسی ۶۲درصد، محسن رضایی ۱۱درصد، عبدالناصر همتی ۸درصد و قاضی‌زاده هاشمی ۳درصد رای کسب کرده‌اند. جمال عرف، رئیس ستاد انتخابات گفت وزیر کشور نتیجه نهایی را در مراسمی رسمی اعلام خواهد کرد. آب رو بریزید اونجا که میسوزه اختلاف فاحش یعنی بیش از 80% مردم بهش فحش میدن. 😂😂😂
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »