واشنگتن مذاکره با حوثی‌های یمن را تایید کرد

14/06/1398 07:44:00 ب.ظ

ایالات متحده آمریکا روز پنجشنبه پنج سپتامبر (۱۴ شهریور) تایید کرد که در حال مذاکره با حوثی‌های یمن به‌منظور پیدا کردن راه‌حلی «قابل قبول» برای درگیری‌ها در این کشور است.

ایالات متحده آمریکا روز پنجشنبه پنج سپتامبر (۱۴ شهریور) تایید کرد که در حال مذاکره با حوثی‌های یمن به‌منظور پیدا کردن راه‌حلی «قابل قبول» برای درگیری‌ها در این کشور است. ما تا حد امکان با حوثی‌ها مذاکره می‌کنیم تا بتوانیم یک راه حل مورد قبول طرفین برای مناقشه پیدا کنیم.

دیوید شنکر دستیار وزیر امور خارجه آمریکا در امور خاورمیانه دیوید شنکر، دستیار وزیر امور خارجه آمریکا در امور خاورمیانه به خبرنگاران گفت: «»

وی در یک نشست خبری در پایگاه هوایی الخرج در جنوب ریاض گفت: «ما تلاش خود را برای توقف جنگ در یمن متمرکز می‌کنیم.» وی تصریح کرد: «ما با مارتین گریفیتس، فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در امور یمن همکاری می‌کنیم و در تماس نزدیک با همکاران سعودی خود هستیم.»

آقای شنکر از جزییات مذاکرات بین آمریکا و شورشیان یمنی و مکان این گفت‌وگوها اطلاعاتی ارائه نکرد. حمید عاصم یکی از رهبران حوثی‌ها به خبرگزاری فرانسه گفت: «ما مذاکره را نه تایید و نه تکذیب می‌کنیم اما به‌غیر از صهیونیست‌ها با هیچ کشوری مشکلی نداریم.» headtopics.com

ایالات متحده می‌گوید که با ما مذاکره می‌کنند. این موضوع یک پیروزی بزرگ برای ما و اثبات حقانیت ما است حمید عاصم یکی از رهبران حوثی‌ها

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

رویترز: دولت و جدایی‌طلبان جنوب یمن مذاکرات غیرمستقیمی را با میانجیگری عربستان آغاز کرده‌اندرویترز: دولت و جدایی‌طلبان جنوب یمن مذاکرات غیرمستقیمی را با میانجیگری عربستان آغاز کرده‌اند مقام‌های دولت عبد ربه منصور هادی رئیس جمهوری یمن، مذاکرات غیرمستقیمی را با جدایی‌طلبان جنوب این کشور که از حمایت امارات متحده عربی برخوردار هستند، آغاز کرده‌اند.

دادستان کل کشور: مذاکره با آمریکا تسلیم شدن در برابر استکبار محض استدادستان کل کشور: مذاکره با آمریکا تسلیم شدن در برابر شیطان بزرگ است و به فرموده مقام معظم رهبری نباید به دشمنی که همه رفتارش خیانت در حق ملت ایران بوده اطمینان کرد ما کار مبارزه با فساد را از خودمان شروع کردیم و کار ما بگیر و ببند نیست

مذاکره نتانیاهو با جانسون و اسپر درباره ایران و خاور میانه | DW | 05.09.2019نخست‌وزیر اسرائيل به منظور مذاکره با بوریس جانسون، نخست‌وزیر بریتانیا و مارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا راهی لندن می‌شود. بنیامین نتانیاهو قرار است در لندن در مورد 'تهد‌ید‌' اعمال‌شده از سوی ایران بحث و تبادل نظر کند.

برایان هوک: ایران در مذاکره با غرب «اخاذی اتمی» می‌کندبرایان هوک مسئول گروه اقدام ایران وزارت امور خارجه ایالات متحده آمریکا، روز چهارشنبه 4 سپتامبر 2019

مذاکره فشرده با فرانسه ادامه دارد/گام سوم را برمی‌داریم/ آزادی خدمه کشتی انگلیسیسخنگوی وزارت خارجه گفت: به نظر می‌رسد تلاش‌های فرانسه به زمان تعیین شده جمهوری اسلامی ایران نرسد و به احتمال خیلی زیاد کاهش تعهدات خود را در روزهای آینده انجام می‌دهیم.

بنیامین نتانیاهو: اکنون وقت تشدید فشار علیه رژیم ایران است و نه وقت مذاکرهبنیامین نتانیاهو: اکنون وقت تشدید فشار علیه رژیم ایران است و نه وقت مذاکره بنا بر توئیت‌های منتشر شده در حساب توئیتر نخست وزیر اسرائیل، آقای نتانیاهو پیش از سفر به لندن گفت: «اکنون وقت مذاکره با رژیم ایران نیست؛ اکنون وقت افزایش فشار بر رژیم ایران است.»