هیچ وقت فکر نکرده‌ایم در 25 سال‌ آینده تکلیف ذخیره‌های انرژی‌مان چه می‌شود

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 59%

🔻نرسی قربان، کارشناس نفت، در گفت‌و‌گو با اعتمادآنلاین: 🔹هیچ وقت فکر نکرده‌ایم در 25 سال‌ آینده تکلیف ذخیره‌های انرژی‌مان چه می‌شود 🔹نفت کوره ایران به دلیل مسائل محیط‌زیستی از سال 2020 خریداری نخواهد داشت این مطلب را اینجا_بخوانیم👇

ایران اخبار, ایران سرفصلها

.

لازم است تیمی کاردان و حرفه‌ای بنشیند و بی‌توجه به مسائل روز برای منابع انرژی‌مان برنامه‌ریزی دقیق و کارشناسانه‌ای ترتیب بدهند، نه اینکه همه فعالیت‌ها و تصمیم‌هایمان بر اساس روزمرگی باشد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترکیه زندانی آمریکایی مظنون به عضویت در داعش را به کشورش پس می‌فرستدترکیه روز پنجشنبه اعلام کرد پس از آنکه یونان از ورود یک زندانی آمریکایی مظنون به عضویت در داعش به خاک این کشور جلوگیری کرد، او را به آمریکا می‌فرستد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترکیه به رغم تهدید اتحادیه اروپا حفاری نفتی در شرق قبرس را آغاز کردترکیه در حالی آغاز عملیات حفاری خود را اعلام می‌کند که اتحادیه اروپا در مورد این عملیات «غیرقانونی» در آب‌های قبرس هشدار داده و این کشور را تهدید به تحریم کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ناآرامی در ایران؛ دولت: اضافه درآمد بنزین را به ۶۰ میلیون نفر می‌دهیمبامداد شنبه نیز گزارش‌هایی از ادامه اعتراض در برخی شهرهای ایران و به ویژه بسته شدن جاده کمربندی شیراز در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترامپ دو نظامی آمریکایی متهم به جرایم جنگی در افغانستان را عفو کرددونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا دو نظامی آمریکایی متهم به انجام جرایم جنگی در افغانستان را عفو کرده است. اتحادیه آزادی‌های مدنی آمریکا گفته است آقای ترامپ با عفو این افراد از اختیارات ریاست‌جمهوری 'استفاده بی‌شرمانه' کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ دو نظامی امریکایی متهم به انجام «جرایم جنگی» در افغانستان را عفو کرددونالد ترامپ، رییس جمهوری ایالات متحده جمعه 15 نوامبر دو نظامی کشورش را که متهم به انجام «جرایم
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اسرائیل اعتراف کرد که به اشتباه 8 فلسطینی را به شهادت رسانده است- خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »