هواداران ورزش زنان پشت فنس‌های استادیوم

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

دختران ایران، با وجود همه کاستی‌ها و فقر امکاناتی ، همچنان در رشته‌های ورزشی مبارزه می‌کنند. «ایران وایر» هر چهارشنبه، به مهم‌ترین رویدادها و حواشی ورزش زنان از دریچه دوربین خودش نگاهی می‌اندازد. شهروندخبرنگاری

ایران اخبار, ایران سرفصلها

دختران ایران، با وجود همه کاستی‌ها و فقر امکاناتی و در کنار سال‌ها تبعیض در نگاه جنسیتی ورزش ایران، همچنان در رشته‌های ورزشی مبارزه می‌کنند. «ایران وایر» هر چهارشنبه، به مهم‌ترین رویدادها و حواشی ورزش زنان از دریچه دوربین خودش نگاهی می‌اندازدعکس شماره۱: قهرمانی سایپا در لیگ برتر والیبال زنان در فصل ۱۳۹۹. این دومین قهرمانی پیاپی نارنجی‌پوشان در لیگ والیبال زنان بود.

عکس شماره۳: تصاویری مربوط به دیدار پایانی لیگ برتر والیبال ایران بین دو تیم سایپا و پیکان که دو مدعی قهرمانی بودند و در پایان این مسابقات به ترتیب در رده اول و سوم قرار گرفتند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انتصاب دو مدیر فدراسیون توسط وزیر ورزش و جوانان؛ دخالت مکتوب دولت در ورزش
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

برابری حقوق زنان و مردان در ورزش؛ بیشترین فاصله در فوتبال وجود دارد - BBC News فارسییک تحقیق توسط بخش ورزشی بی‌بی‌سی نشان می‌دهد که برگزارکنندگان بیشتر ورزش‌ها به زنان و مردان به یک میزان جایزه می‌دهند. در این تحقیق ۴۸ ورزش بررسی شده‌اند که از میان آن‌ها ۳۷ ورزش جایزه نقدی پرداخت می‌کنند و فقط سه ورزش هستند که جایزه برابر به مردان و زنان در رقابت‌های مهم خود نمی‌دهند.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

عربستان، امارات و هند، میزبان باشگاه‌های ایران؛ شکست‌های دیپلماسی ورزش
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سرقت‌های صداوسیما، میزبانی را به بحرین داد؛ توهم توطئه مدیران امنیتی ورزشyounesipour اصلا کاملا سیاسی، ماجرای قرارداد مربی تیم ملی هم دسیسه خارجی بود؟؟ بخور بخورها در همه فدراسیون‌ها هم دسیسه خارجیه؟؟! باید ببازی هم خارجیها میگفتن؟؟ اقتدار داری برو تو میدون، بازی‌ها را ببر و برگرد!
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

جلسه خطیب‌زاده با وزیر ورزش، نامه ظریف به اینفانتینو و گزارش رویترز از میزبانی عجیب بحرین
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »