همیلتون برای تساوی با رکورد شوماخر فردا به رقابت خواهد پرداخت

23/08/1399 12:56 ب.ظ

لوئیز همیلتون برای دست‌یابی به تساوی با رکورد میشائیل شوماخر در مسابقات گرند پریکس فرمول یک استانبول فردا به میدان خواهد رفت.

لوئیز همیلتون، راننده انگلستانی مسابقات فرمول یک از تیم مرسدس برای دست‌یابی به تساوی با رکورد میشائیل شوماخر در مسابقات گرند پریکس استانبول 2020 به میدان خواهد رفت.

وی در صورت پیروزی در این مسابقات با رکورد میشائیل شوماخر به‌عنوان راننده دارای بیشترین پیروزی در مسابقات فرمول یک مساوی خواهد کرد.

همیلتون نخستین قهرمانی خود در فرمول یک را در سال 2008 به دست آورد. در سال‌های 2014، 2015، 2016، 2017، 2018 و 2019 نیز به‌طور متوالی به مقام قهرمانی مسابقات فرمول یک دست یافت. این در حالی است که میشائیل شوماخر 7 عنوان قهرمانی رقایت‌های جهانی فرمول یک دارد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

بایدن: برای مقابله با تهدیدهای ایران با متحدانمان همکاری می‌کنیمجو بایدن، رئیس جمهوری ایالات متحده، شامگاه چهارشنبه 28 آوریل 2021 به وقت محلی آمریکا، در اولین سخنرانی در برابر کنگره گفت که آمریکا برای مقابله با تهدیدهای

انتشار نخستین ترانه آریانا جعفری با عنوان «تسلیم نشو» با پیام ایستادگی برای زنان ایرانیانتشار نخستین ترانه آریانا جعفری با عنوان «تسلیم نشو» با پیام ایستادگی برای زنان ایرانی او به دلیل محدودیت‌های موجود در ایران، و تداوم برخورد‌های حکومت با هنرمندان زن، در نهایت از کشور خارج شد و از آلمان تقاضای پناهندگی کرد اگه دیگه توو دماغی نخونه ممکنه بشه تحملش کرد

واکنش اتحادیه اروپا به طرح راهبردی مجلس برای مقابله با تحریم‌ها در گفتگو با یورونیوزپیتر استانو، سخنگوی دستگاه سیاست خارجی اتحادیه اروپا در گفتگو با یورونیوز گفت که تنها راه نجات برجام ادامه نظارت های آژانس بین المللی هسته ای، به عنوان تنها نهاد مستقل و اجرای کامل تعهدات ایران در قبال توافق هسته ای است. به این میگویند ادبیات هوا_درگزی ! یعنی رو هوا علف چیدن اروپا در بر‌جام هیچ اختیاری از خودش ندارد چنان اقتصاد اروپا و امریکا در طول این ۶۰ الی ۷۰ سال گره خورده که اگر امریکا سرما بخوره اروپا ذات‌الریه میگیره از این بابت خیالتون جمع باشد اروپا داره برای امریکا و اسرائیل وقت میخره اونام كه هيچي تعهدي ندادن اي خاك

با آمریکا گفت‌وگو نمی‌کنیم چون چیزی برای گفت‌وگو وجود ندارد/ می‌خواهند با زورگویی امتیاز بگیرندوزیر خارجه کشورمان در گفت‌وگویی با نشریه پولیتیکو تاکید کرد که ایران پیش‌تر با همان کسانی که در کاخ سفید هستند به گفت‌وگو پرداخته است و نیازی به گفت‌وگوی بر سر چیزی وجود ندارد. جدی اینو ظریف گفته ؟ ازش بعید بود منطقی حرف بزنه درست میگه دقیقا حرفی برای گفتن نیست. یک قرارداد را به مدت ۲ سال مورد بررسی قرار داده به توافق رسیدند هر کس امضاء کرده، تموم شد و رفت. اول آنکه زائید رو بزرگ کنید بعد دنبال یکی دیگر بروید.

با امضای پرزیدنت ترامپ مصوبه «رادچنکوف» برای مبارزه با دوپینگ تبدیل به قانون شدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. عه هنوز لقب رییس جمهور رو واسش به کار میبرید نمیگفتید فک میکریدم لوله کشی چیزی هست 😂

لوئیز همیلتون برای دست‌یابی به تساوی با رکورد میشائیل شوماخر در مسابقات گرند پریکس فرمول یک استانبول فردا به میدان خواهد رفت.استانبول/ موتلو دمیرتاشتان/ خبرگزاری آناتولی

لوئیز همیلتون، راننده انگلستانی مسابقات فرمول یک از تیم مرسدس برای دست‌یابی به تساوی با رکورد میشائیل شوماخر در مسابقات گرند پریکس استانبول 2020 به میدان خواهد رفت.

وی در صورت پیروزی در این مسابقات با رکورد میشائیل شوماخر به‌عنوان راننده دارای بیشترین پیروزی در مسابقات فرمول یک مساوی خواهد کرد.

همیلتون نخستین قهرمانی خود در فرمول یک را در سال 2008 به دست آورد. در سال‌های 2014، 2015، 2016، 2017، 2018 و 2019 نیز به‌طور متوالی به مقام قهرمانی مسابقات فرمول یک دست یافت.

این در حالی است که میشائیل شوماخر 7 عنوان قهرمانی رقایت‌های جهانی فرمول یک دارد.

چهاردهمین دور مسابقات گرند پریکس فرمول یک قهرمانی جهان در روزهای 13 تا 15 نوامبر در پیست اتومبیل‌رانی «اینترسیتی استانبول پارک» برگزار خواهد شد.