همنوایی دو خواننده اهل ایران و کشمیر هند در یک آلبوم موسیقی چند زبانه - BBC News فارسی

06/05/1399 10:16 ب.ظ

همنوایی دو خواننده اهل ایران و کشمیر هند در یک آلبوم موسیقی چند زبانه

آهنگساز این قطعه، که یکی از قطعات آلبوم چندزبانه 'وویسز اند بریجز' است، مثل ۶ قطعه دیگر آن، احسان مطوری است. موزیک ‌ویدیوی آن را افشین هاشمی کارگردان و بازیگر ایرانی ساخته است.

آهنگساز این قطعه، که یکی از قطعات آلبوم چندزبانه 'وویسز اند بریجز' است، مثل ۶ قطعه دیگر آن، احسان مطوری است. موزیک ‌ویدیوی آن را افشین هاشمی کارگردان و بازیگر ایرانی ساخته است. بخش‌هایی از این موزیک‌ ویدیو را برای اولین بار، از تلویزیون بی‌بی‌سی فارسی ببینیم.

ادامه مطلب:
bbcpersian »

کرونا دوباره در ایران؛ وخامت وضع در همه استان‌ها، تهران در وضعیت هشدار - BBC News فارسیمعاون وزیر بهداشت ایران می‌گوید تهران منبع پخش ویروس کرونا به بقیه کشور است و تقریباً کل کشور در وضعیت قرمز قرار گرفته است.

پشت پرده قتل‌های ناگهانی در کرمان چیست؟🔻اعتمادآنلاین گزارش می‌دهد: پشت پرده قتل‌های_ناگهانی در کرمان چیست؟ 🔹وقوع چند فقره قتل تنها در یک روز و یک استان باعث توجه ویژه افکار عمومی به این پرونده‌ها شد. این مطلب را اینجا_بخوانیم👇

باید جلوی خام‌فروشی را بگیریم/ تولیدات ما در بعضی از صنایع دو برابر شده استرئیس‌جمهور در نشست تولیدکنندگان صنایع فولاد و پتروشیمی گفت: محصولات فولادی و پتروشیمی ایران در جهان ممتاز است اما در این زمینه باید جلوی خام فروشی را بگیریم.

اعتصاب توییتری پس از توییت‌های یهود‌ستیزانه خواننده رپتعدادی از چهره‌های شناخته شده در بریتانیا در اعتراض به «پاسخ ناکافی» به توییت‌های یهود‌ستیزانه یک خواننده رپ است به اعتصاب ۴۸ ساعته «ترک توییتر» ملحق شدند

کوییکR و دناپلاس گران‌ترین‌های دو خودروساز / پراید ۹۱ میلیون تومانخودروهای پر تیراژ داخلی چند؟ پراید ۹۱ میلیون تومان بررسی قیمت خودروهای پرتیراژ داخلی دو خودروساز بزرگ نشان می‌دهد کوییکR و دنا پلاس به ترتیب با قیمت‌های ۱۱۹ و ۲۴۸ میلیون تومان گران‌ترین خودروهای این دو خوروساز در این بررسی هستند.

کاریکاتور/ لات بازی در آسمان!!!کاریکاتور| لات بازی در آسمان!!! اقدام تروریستی جنگنده‌های آمریکا علیه یک هواپیمای مسافربری ایران (پرواز۱۱۵۲ ماهان) بار دیگر نشان داد که آمریکا به چیزی جز یک قانون جنگل برای دنیا قائل نیست