هشدار آمریکا درباره تبعات منطقه ای تمدید نشدن تحریم تسلیحاتی ایران

06/05/1399 01:52:00 ق.ظ

برایان هوک، نماینده ویژه وزارت امور خارجه آمریکا در امور ایران می گوید عدم تمدید تحریم تسلیحاتی ایران به قیمت تشدید مناقشات در منطقه تمام خواهد شد. آقای هوک که برای رایزنی با کشورهای عرب خلیج فارس به منطقه سفر کرده، در قطر گفت که همه رهبران منطقه با تمدید تحریم تسلیحاتی ایران موافق هستند.

برایان هوک، نماینده ویژه وزارت امور خارجه آمریکا در امور ایران می گوید عدم تمدید تحریم تسلیحاتی ایران به قیمت تشدید مناقشات در منطقه تمام خواهد شد. آقای هوک که برای رایزنی با کشورهای عرب خلیج فارس به منطقه سفر کرده، در قطر گفت که همه رهبران منطقه با تمدید تحریم تسلیحاتی ایران موافق هستند. هوک به قظر سفر کرده است برایان هوک، نماینده ویژه وزارت امور خارجه آمریکا در امور ایران می گوید عدم تمدید تحریم تسلیحاتی ایران به قیمت تشدید مناقشات در منطقه تمام خواهد شد.

آقای هوک که برای رایزنی با کشورهای عرب خلیج فارس درباره تمدید تحریم تسلیحاتی ایران به منطقه سفر کرده است، به خبرنگاران گفت:‌"با رهبران کشورهای خلیج فارس و کشورهای اطراف دنیا صحبت کرده ام. هیچ کس موافق نیست که ایران اجازه پیدا کند آزادانه تسلیحات متعارف مانند جت های جنگنده و انواع موشک را خرید و فروش کند."

آقای هوک که در قطر به سر می برد، به صورت آنلاین به سوال های خبرنگاران پاسخ می داد.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ولادیمیر پوتین: روسیه در ماه ژوئیه تسلیحات هسته‌ای تاکتیکی در بلاروس مستقر خواهد کرد

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه از استقرار تسلیحات هسته‌ای تاکتیکی در خاک بلاروس در ماه آینده میلادی خبر داده است. امری که ناظران آن را تازه‌ترین دور از بالا گرفتن تنش‌ها میان مسکو و ناتو ارزیابی کرده‌اند. ادامه مطلب >>

هوک: عدم تمدید تسلیحاتی ایران نزاع در سوریه را تشدید می‌کند | DW | 26.07.2020برایان هوک برای جلب حمایت بین‌المللی از تمدید تحریم تسلیحاتی ایران سفر دوره‌ای خود به منطقه را آغاز کرد. او در تونس گفت که اگر تحریم‌های تسلیحاتی علیه ایران تمدید نشود درگیری‌ها در سوریه و نقاط دیگر تشدید خواهد شد.

اقدام آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه بی‌پاسخ نمی‌ماندرضایی: اقدام آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه بی‌پاسخ نمی‌ماند

واکنش سخنگوی سازمان ملل به تعرض جنگنده‌های آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایرانواکنش سخنگوی سازمان ملل به تعرض جنگنده‌های آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایران: *امنیت پروازهای غیرنظامی باید از طرف همگان رعایت شود *هنوز اطلاعات به خصوصی درباره این رخداد در سازمان بین‌المللی پروازهای غیرنظامی موجود نیست

آیا قیر بی‌کیفیت همچنان بازار صادرات ایران را خراب می‌کند؟سخنگوی اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی گفت: هر چند عراق بازار ترکیه را از دست ما گرفته ولی قیر بی‌کیفیت این کشور به اسم ایران صادر نمی‌شود.

پیام شهبانو فرح پهلوی به مناسبت چهلمین سالروز درگذشت پادشاه فقید ایرانشهبانو فرح_پهلوی، در پیامی به مناسبت «چهلمین سالروز درگذشت شاهنشاه فقید ایران»، نتیجه بیش از چهار دهه استقرار جمهوری اسلامی را فسادی بی‌مانند، بیکاری، فقر و گرسنگی، بی‌ارزش شدن پول ملی، واگذاری بخش‌هایی از ایران به کشورهای دیگر و کشتار معترضان، توصیف کرد

نگاه استراتژیک به همسایه‌ها سیاست‌ِ ایران امروز و فردا استسخنگوی دولت در یادداشتی به تبیین جایگاه روابط ایران با همسایگان خود پرداخت.