هشدار آمریکا درباره تبعات منطقه ای تمدید نشدن تحریم تسلیحاتی ایران

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

برایان هوک، نماینده ویژه وزارت امور خارجه آمریکا در امور ایران می گوید عدم تمدید تحریم تسلیحاتی ایران به قیمت تشدید مناقشات در منطقه تمام خواهد شد. آقای هوک که برای رایزنی با کشورهای عرب خلیج فارس به منطقه سفر کرده، در قطر گفت که همه رهبران منطقه با تمدید تحریم تسلیحاتی ایران موافق هستند.

برایان هوک، نماینده ویژه وزارت امور خارجه آمریکا در امور ایران می گوید عدم تمدید تحریم تسلیحاتی ایران به قیمت تشدید مناقشات در منطقه تمام خواهد شد.

آقای هوک که برای رایزنی با کشورهای عرب خلیج فارس درباره تمدید تحریم تسلیحاتی ایران به منطقه سفر کرده است، به خبرنگاران گفت:‌"با رهبران کشورهای خلیج فارس و کشورهای اطراف دنیا صحبت کرده ام. هیچ کس موافق نیست که ایران اجازه پیدا کند آزادانه تسلیحات متعارف مانند جت های جنگنده و انواع موشک را خرید و فروش کند."تحریم تسلیحاتی ایران طبق قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل متحد ۱۸ اکتبر، ۲۷ مهر، به پایان می رسد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هوک: عدم تمدید تسلیحاتی ایران نزاع در سوریه را تشدید می‌کند | DW | 26.07.2020برایان هوک برای جلب حمایت بین‌المللی از تمدید تحریم تسلیحاتی ایران سفر دوره‌ای خود به منطقه را آغاز کرد. او در تونس گفت که اگر تحریم‌های تسلیحاتی علیه ایران تمدید نشود درگیری‌ها در سوریه و نقاط دیگر تشدید خواهد شد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اقدام آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه بی‌پاسخ نمی‌ماندرضایی: اقدام آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه بی‌پاسخ نمی‌ماند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

واکنش سخنگوی سازمان ملل به تعرض جنگنده‌های آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایرانواکنش سخنگوی سازمان ملل به تعرض جنگنده‌های آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایران: *امنیت پروازهای غیرنظامی باید از طرف همگان رعایت شود *هنوز اطلاعات به خصوصی درباره این رخداد در سازمان بین‌المللی پروازهای غیرنظامی موجود نیست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آیا قیر بی‌کیفیت همچنان بازار صادرات ایران را خراب می‌کند؟سخنگوی اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی گفت: هر چند عراق بازار ترکیه را از دست ما گرفته ولی قیر بی‌کیفیت این کشور به اسم ایران صادر نمی‌شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پیام شهبانو فرح پهلوی به مناسبت چهلمین سالروز درگذشت پادشاه فقید ایرانشهبانو فرح_پهلوی، در پیامی به مناسبت «چهلمین سالروز درگذشت شاهنشاه فقید ایران»، نتیجه بیش از چهار دهه استقرار جمهوری اسلامی را فسادی بی‌مانند، بیکاری، فقر و گرسنگی، بی‌ارزش شدن پول ملی، واگذاری بخش‌هایی از ایران به کشورهای دیگر و کشتار معترضان، توصیف کرد
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

نگاه استراتژیک به همسایه‌ها سیاست‌ِ ایران امروز و فردا استسخنگوی دولت در یادداشتی به تبیین جایگاه روابط ایران با همسایگان خود پرداخت.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »