هشدار سازمان ملل نسبت به بحران انسانی در یمن؛ احتمال مرگ هزاران کودک

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

هماهنگ کننده امور بشردوستانه سازمان ملل در یمن نسبت به پیامدهای عدم تامین فوری منابع مالی که ممکن است منجر به مرگ هزاران کودک شود، هشدار داد. - خبرگزاری آناتولی

هماهنگ کننده امور بشردوستانه سازمان ملل در یمن نسبت به پیامدهای عدم تامین فوری منابع مالی که ممکن است منجر به مرگ هزاران کودک شود، هشدار داد.لیزا گرانده، هماهنگ کننده امور بشردوستانه سازمان ملل متحد در یمن طی سخنانی به مناسبت «19 آگوست؛ روز جهانی انسان ‌دوستی» نسبت به بروز بحران‌های انسانی طی هفته‌های آتی در صورت عدم تامین فوری منابع مالی در این کشور هشدار داد.

هماهنگ کننده امور بشردوستانه سازمان ملل در یمن در ادامه تاکید کرد: ممکن است هزاران کودک بر اثر سوء تغذیه و بیماری جان خود را از دست بدهند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حماس درباره سفر ولیعهد ابوظبی به اسرائیل هشدار دادجنبش حماس نسبت به سفر محمد بن زاید ولیعهد ابوظبی به قدس و اسرائیل هشدار داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

یک کارمند پیشین سازمان سیا به جاسوسی برای چین متهم شد | جهان | DW | 18.08.2020یک افسر سابق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) که به تازگی خبر بازداشت او منتشر شده بود، متهم به ارائه داده‌ها و اطلاعات محرمانه به چین شده است. گفته می‌شود که ممکن است او به مجازات حبس ابد محکوم شود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

نتانیاهو: به دنبال خط پرواز مستقیم به امارات با گذر از آسمان عربستان هستیمرووین ریولین، رئیس‌جمهوری اسرائیل با ارسال نامه‌ای از محمد بن زاید، ولیعهد ابوظبی برای سفر به بیت المقدس دعوت کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آیا ضابطان موظف به ارایه حکم بازرسی به صاحب محل بازرسی شده هستند؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ملیح‌زاده: قرار نیست پولی به ویلموتس بدهیم/ به قاضی پرونده ایراد وارد استوکیل فدراسیون فوتبال می‌گوید محکومیت این فدراسیون در رای بدوی فیفا به معنای پرداخت پول به حساب ویلموتس نیست و به‌زودی درخواست تجدیدنظر را ارائه خواهند کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واکنش خانواده به بازداشت چندساعته دختر نسرین ستوده؛ جمهوری اسلامی به «پست‌ترین کارها» دست می‌زندواکنش خانواده به بازداشت چندساعته دختر نسرین_ستوده؛ جمهوری اسلامی به «پست‌ترین کارها» دست می‌زند آقای خندان همچنین به صدای آمریکا گفت که خانم ستوده اعلام کرده است که طی روزهای آینده نسبت به پاسخ و واکنش خود به این موضوع تصمیم‌ می‌گیرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »