هشدار بریتانیا: ایران به قوانین بین‌المللی احترام بگذارد | DW | 29.07.2019

07/05/1398 04:05:00 ب.ظ

دولت بریتانیا گفت، اگر ایران می‌خواهد به عضوی مسئولیت‌پذیر از جامعه جهانی تبدیل شود باید به قوانین بین‌المللی احترام بگذارد و نفتکش بریتانیایی را آزاد کند. هم‌زمان ناو جنگی بریتانیایی 'دانکن' وارد خلیج فارس شد.

دولت بریتانیا گفت، اگر ایران می‌خواهد به عضوی مسئولیت‌پذیر از جامعه جهانی تبدیل شود باید به قوانین بین‌المللی احترام بگذارد و نفتکش بریتانیایی را آزاد کند. هم‌زمان ناو جنگی بریتانیایی 'دانکن' وارد خلیج فارس شد. هشدار بریتانیا: ایران به قوانین بین‌المللی احترام بگذارد دولت بریتانیا گفت، اگر ایران می‌خواهد به...

هشدار بریتانیا: ایران به قوانین بین‌المللی احترام بگذارد دولت بریتانیا گفت، اگر ایران می‌خواهد به عضوی مسئولیت‌پذیر از جامعه جهانی تبدیل شود باید به قوانین بین‌المللی احترام بگذارد و نفتکش بریتانیایی را آزاد کند. هم‌زمان ناو جنگی بریتانیایی"دانکن" وارد خلیج فارس شد.

دومینیک راب روز دوشنبه، هفتم مرداد (۲۹ ژوئیه) دومینیک راب، وزیر امور خارجه بریتانیا در گفت‌وگو با شبکه خبری اسکای از جمهوری اسلامی خواست، کشتی بریتانیایی را هر چه زودتر آزاد کند. به گفته راب، این اقدام نشان خواهد داد که ایران به قوانین بین‌المللی احترام می‌گذارد و عضوی مسئولیت‌پذیر از جامعه جهانی است.

وزیر امور خارجه بریتانیا در مصاحبه دیگری ایده مبادله نفتکش توقیف‌شده ایرانی توسط بریتانیا را با نفتکش بریتانیایی که توسط سپاه پاسداران توقیف شده رد کرد.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

وقوع زلزله 6.5 ریشتری در منطقه هندوکش افغانستان

زلزله‌ای به قدرت 6.5 ریشتر در منطقه هندوکش افغانستان رخ داد. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

عرضم به خدمتتون که ببند گاله رو. گرگ فلج ،زمونه کری خوندن بریتانیا خیلی وقته تمام شده اگر نبود حمایت آمریکا آرژانتین تو فارکلند مثل سوسک له میکرد شما رو خفه خفه روباه پیر

ترامپ تمایلی به جنگ ندارد/ تنها دیپلماسی می‌تواند به ایران و آمریکا کمک کندسی ان ان:ترامپ تمایلی به جنگ ندارد/ تنها دیپلماسی می‌تواند به ایران و آمریکا کمک کند

موسوی: ظریف درباره 'گاندو' به رهبری نامه نوشت/ عراقچی طرح ایران را به مکرون ارائه کردسخنگوی وزارت خارجه: با روال کنونی ایران گام سوم را در کاهش تعهدات برجامی برخواهد داشت موسوی: اگر همین روال کنونی از سویی اروپایی‌ها ادامه داشته باشد ایران قطعا گام سوم خود را در راستای کاهش تعهدات برجامی‌اش محکم‌تر از گام اول و دوم برخواهد داشت.

جهانگیری: کشورهای دوست در خرید نفت ایران فعال‌تر عمل کنندمعاون اول رئیس جمهوری هدف جمهوری اسلامی ایران از کاهش تعهدات را گامی در جهت حفظ برجام عنوان کرد و گفت: همان طور که ایران به تعهدات خود در چارچوب برجام عمل کرد طرف‌های دیگر نیز باید به تعهدات خود پایبند باشند و به محض آن که به تعهدات خود عمل کنند ایران نیز به شرایط پیش از کاهش تعهدات باز خواهد گشت. کشورهای دوست به فکر منافع مردمشونن.منافع مردم و کشورشون برا اونا تعیین کننده س. آره خوب گوش بفرمان دیگران باشید ،یک روز تخریب میکنید، روز دیگه باز طراحی ، منتها چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی!

مایک پمپئو: رژیم ایران با سفر من به تهران مخالفت کرد | DW | 29.07.2019وزیر امور خارجه آمریکا با انتشار یک پست توییتری بار دیگر از تمایل خود به سفر به ایران سخن گفته است. او گفته است که مایل به گفت‌وگوی مستقیم با مردم ایران است. حکومت ایران با درخواست سفر پمپئو به تهران مخالفت کرده است. شما تھران چہ کار داری؟؟؟ رژیم ولایت فقیه یک خبرنگار را معرفی کرد که او به امریکا برود نه اینکه وزیر خارجه به ایران برود!! غیر ایرانی مرضیه هاشمی در انتظار شما نشسته !!

برزیل اجازه سوخت رسانی به دو کشتی ایران را داد🔺برزیل اجازه سوخت رسانی به دو کشتی ایران را داد ⚡️مقام‌های رسمی برزیل اعلام کردند که کشتی‌های باری ایران که به‌دلیل تحریم‌های آمریکا و امتناع برزیل از سوخت‌رسانی در این کشور متوقف بودند، سوخت دریافت کرده‌اند. بگید زودتر گوشت های یخ زده رو بیارن که مردم از گشنگی مردند. با درود و سپاس، اشتباهی بزرگ از جانب کشور برزیل برای دادن اجازه سوخت گیری به این کشتیها، زیرا این کشتیها بخوبی میتوانند سوخت مورد نیاز خود را در سفرها ذخیره سازی نمایند بجای آنکه آن را بصورت قاچاق بفروش برسانند. کشورها دیگر نباید اجازه چنین کاری را دهند. اگر خرید سوخت با عز و التماس نشانه اقتدار سپاه نیست پس چیست؟!!

ایران: اعزام ناوگان دریایی اروپایی به خلیج فارس پیام خصمانه دارد | DW | 28.07.2019ایران به درخواست بریتانیا درباره تشکیل ناوگان اروپایی در خلیج فارس واکنش نشان داد و آن را عاملی برای افزایش تنش دانست. پیش از آن چند سیاستمدار آلمانی نیز خواستار مشارکت آلمان در ناوگان دریایی اروپایی شده بودند. امکان تشدید تنش فقط از سوی ج.ا ممکنه و لا غیر . ننه تون گاییده س ملایان ماله کش 👍😎