مایک پمپئو: رژیم ایران با سفر من به تهران مخالفت کرد | DW | 29.07.2019

07/05/1398 10:58:00 ق.ظ

وزیر امور خارجه آمریکا با انتشار یک پست توییتری بار دیگر از تمایل خود به سفر به ایران سخن گفته است. او گفته است که مایل به گفت‌وگوی مستقیم با مردم ایران است. حکومت ایران با درخواست سفر پمپئو به تهران مخالفت کرده است.

مایک پمپئو, ایران

وزیر امور خارجه آمریکا با انتشار یک پست توییتری بار دیگر از تمایل خود به سفر به ایران سخن گفته است. او گفته است که مایل به گفت‌وگوی مستقیم با مردم ایران است. حکومت ایران با درخواست سفر پمپئو به تهران مخالفت کرده است.

وزیر امور خارجه آمریکا با انتشار یک پست توییتری بار دیگر از تمایل خود به سفر به ایران سخن گفته است. او گفته است که مایل به گفت‌وگوی مستقیم با مردم ایران است. حکومت ایران با درخواست سفر پمپئو به تهران مخالفت کرده است.

پمپئو روز دوشنبه هفتم مرداد (۲۹ ژوئیه) با انتشار یک پست توییتری بار دیگر پیشنهاد سفر خود به تهران را مطرح کرده است. او در این پست توییتری نوشته است: «من اخیرا پیشنهاد سفر به تهران و گفت‌وگوی مستقیم با مردم ایران را داده بودم. رژیم اما پیشنهاد من را نپذیرفته است.»

به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندیداین پست توییتری مایک پمپئو چند ساعت پس از پست توییتری دیگری او در همین رابطه منتشر می‌شود. پمپئو در آن پست به سفر محمدجواد ظریف به آمریکا اشاره کرده و نوشته است:«ما از اینکه محمدجواد ظریف به آمریکا می‌آید و از حق آزادی بیان در این کشور بهره می‌گیرد، واهمه‌ای نداریم. آیا وضعیت رژیم ایران به رهبری خامنه‌ای آنقدر بد است که به من اجازه نمی‌دهند، همان کار را در تهران انجام دهم؟ اگر مردم ایران حقایق را بدون فیلتر و کامل بشنوند، چه چیزی ممکن است روی دهد؟»

ادامه مطلب:
DW فارسی »

خبرگزاری آناتولی

خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

واقعن جای تاسف داره.... خدا شفاش بده شما ثابت کردین دوستانی برای دشمنان مردم بیچاره ایران هستید....مردم ما فقط به خودشون متکی هستند منبعد ....البته امیدوارم ترجمه بلد نیستید یا مادرجنده‌اید؟ البته که دومی صحیحه رژیم خامنه‌ای هم معنی حکومت ایرانه؟ آخه کوسکشا ی پاراگرافم بدون دستبرد نمیتونید ترجمه کنید گفته، رژیم خامنه ای. چرا در ترجمه ،رعایت نمیکنید؟!

اقی پمپئو شما حتما میدانید که تمام حکومتهای دیکتاتوری از مردم خود ترس دارند و دلزل سرکوب مردم هم بهربهانه ای همین ترط است پس چطور مزخواهید بروید انجا و انتظار داشته باشید اینگونه حکومت ها بما این ازادی بیان را میدهند ، اابته که شما باین مسیئله واقفید ولی میخواهید برای رو کم کنی تورو خدا بذارین بیام ایران چهارتا عکس انتخاباتی بگیریم و این حرفا😄

وای وای وای مامانم اینا ... حالا سرنوشت کهکشان راه شیری چی میشه 😂 شماها فقط با اخوندا لاس نزنید بقیه چیزا پیشکش ستوان قلمبه مردم ايران چهل سال ست در تجمعات خودشون با شما صحبت ميكنند، نشنيده ايد ؟؟ ايندفعه دقت كنيد : مرگ بر آمريكا !!! البته اگه سران ایران بذارن،،،، تهران كابل و بغداد نيست كه بيدون اعلام قبلي و ويزا سفر كنيد و بعدش روساي جمهور اون كشورهارا در سفارت خود به حضور بيطلبي اول درخواست ويزا بدي اگر قبول نكرد بعد داد و هوار راه بنداز

پمپئو: پیشنهاد سفرم به تهران از سوی ایران پذیرفته نشدپمپئو: پیشنهاد سفرم به تهران از سوی ایران پذیرفته نشد وزیر امور خارجه آمریکا با اظهاراتی مداخله‌جویانه مدعی شد که ایران پیشنهاد وی برای آمدنش به ایران و «گفت‌وگوی مستقیم با مردم ایران » را نپذیرفته است. آقا بزارین بیاد خوب حرفش رو بزنه بیچاره فوقش چهارتا حرف حق میزنه میره و بعدش تکذیب میشه و تموم! تلویزیون صدای آمریکا بیشتر از رسانه میلی ولی فقیه بیننده دارد داخل ایران SheTweeting مداخله‌جویانه :))))))))) نمک‌پراکنی از نوع وابستگی :))))

اخه دیوث وقتی میگی رژیم انتظار داری اجازه ورود بدن؟واقعا که پمپ عو هم نیستی هواپیمایی تحریم آقای پمپ‌گوه ! خیک گوه! اول تحریم هواپیمایی و سفر علیه ایرانیها رو بردار بعد بیا هر زری خواستی بزن. به بهانه دولت وسپاه، پاتوگذاشتی رو خرخره مردمو در همون حالت میخوای براشون موعظه کنی چی بگی!؟ بگی ما با ملت ایران مشکلی نداریم واتفاقا خیلی هم دوسشون داریم؟گمشو بابا،مردم ازآخوندا سالهاست بریدن، تووترامپ،اون یه ذره امیدشون رو هم بباد دادید. پس بتمرگ و خفه

دولت شما برای سفر وزیر خارجهٔ ایران به سازمان ملل محدودیت هایی بی سابقه اعمال میکند و بعد از تمایل به سفر به تهران و گفتگو با مردم میگوید !!!؟! غیر ایرانی مرضیه هاشمی در انتظار شما نشسته !! رژیم ولایت فقیه یک خبرنگار را معرفی کرد که او به امریکا برود نه اینکه وزیر خارجه به ایران برود!! شما تھران چہ کار داری؟؟؟

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران: «ظریف از سریال گاندو به رهبر شکایت کرده است»🔷سخنگوی وزارت امور خارجه ایران : ظریف از سریال گاندو به رهبر شکایت کرده است 💢«وزیر خارجه نامه‌ای به ایشان نوشتند و گفتند در این سریال از وزارت خارجه و شخص وزیر چهره‌ای منفعل، بی عمل و بی اراده به تصویر کشیده شده است.» ◀️بیشتر بخوانید: هست دیگه شاید شکایت وزیر توهم تهیه کننده این فیلم رو از بین ببره که فکر میکنه شاهکار کرده. از ظریف چه تصویری باید ارائه شود؟ 1. فرمانبردار و سر سپرده ولایت فقیه 2. مجیز گوی ولایت فقیه 3.دروغگو 4.توطئه گر 5.توجیه گر 6.دلال های کارهای تروریستی 7. رابط تروریست ها با ولایت فقیه 8.عامل انتقال پول و ثروت ایران به بانک های خارجی به نام ایادی ولایت 9.عامل انتقال موادمخدر 10.

ترامپ تمایلی به جنگ ندارد/ تنها دیپلماسی می‌تواند به ایران و آمریکا کمک کندسی ان ان:ترامپ تمایلی به جنگ ندارد/ تنها دیپلماسی می‌تواند به ایران و آمریکا کمک کند

عدم اعتماد عمومی به شرکت‌های فناوری داخلی؛ مشکل بزرگ اقتصاد دیجیتال ایران

فرش قرمز نمی خواهیم، سنگلاخ را جمع کنید!رییس اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه فضای کسب و کار در ایران تاریک است خطاب به مسوولان گفت: فرش قرمز نمی خواهیم، سنگلاخ را جمع کنید.

منحنی چک‌های برگشتی رو به نزول است/رسیدگی‌ به پرونده‌‌های بازداشت‌شدگان در آخر هفته نباید به شنبه موکول شودمدیرعامل ستاد دیه در گفت‌وگو با ایلنا: منحنی چک‌های برگشتی رو به نزول است/رسیدگی‌ به پرونده‌‌های بازداشت‌شدگان در آخر هفته نباید به شنبه موکول شود

مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا با انتشار یک پست توییتری خبر از تمایل خود به سفر به ایران و گفت‌وگوی مستقیم با مردم تهران داده است.به گزارش ایسنا، مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا در صفحه توییتر خود درباره ابراز تمایلش برای سفر به ایران  و حضور یافتن در تلویزیون گفت: من اخیرا پیشنهاد کردم که به تهران سفر کرده و به طور مستقیم با مردم ایران صبحت کنم.Aa سخنگوی وزارت امور خارجه ایران تایید کرد که جواد ظریف در اعتراض به «سریال گاندو» به علی خامنه‌ای نامه نوشته است.به گزارش ایلنا به نقل از سی ان ان، دونالد ترامپ نشان داده است که تنها به تهدید اعتقاد دارد و تمایلی به درگیری نظامی با ایران را ندارد.

پست توییتری پمپئو، تکرار همان درخواستی است که وزیر امور خارجه آمریکا اخیرا در گفت‌وگو با"بلومبرگ" مطرح کرده بود. پمپئو روز دوشنبه هفتم مرداد (۲۹ ژوئیه) با انتشار یک پست توییتری بار دیگر پیشنهاد سفر خود به تهران را مطرح کرده است. پمپئو همچنین در این باره گفت که ما از این نمی‌ترسیم که ظریف به آمریکا آمده و از حق آزادی بیان برخودار شود. او در این پست توییتری نوشته است: «من اخیرا پیشنهاد سفر به تهران و گفت‌وگوی مستقیم با مردم ایران را داده بودم. آقای ظریف در نامه خود نوشتند که اگر قرار باشد ایران چنین وزیری داشته باشد، ماندن چنین وزیری جایز نیست. رژیم اما پیشنهاد من را نپذیرفته است. وی همچنین در این باره گفت: من از فرصت گفت‌وگوی مستقیم با مردم ایران درباره آن‌چه حکومتشان انجام داده و آسیبی که به ایران وارد کرده، استقبال خواهم کرد.» به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید این پست توییتری مایک پمپئو چند ساعت پس از پست توییتری دیگری او در همین رابطه منتشر می‌شود. دونالد ترامپ در طول کمپین انتخاباتی خود بارها به هوادارانش قول داد که جنگ‌های بی‌پایان آمریکا در خاورمیانه را پایان می‌دهد و کشورش را وارد جنگ نظامی جدیدی نخواهد کرد.

پمپئو در آن پست به سفر محمدجواد ظریف به آمریکا اشاره کرده و نوشته است: «ما از اینکه محمدجواد ظریف به آمریکا می‌آید و از حق آزادی بیان در این کشور بهره می‌گیرد، واهمه‌ای نداریم. انتهای پیام. سریال گاندو که به ماجرای جاسوسی در ایران و به صورت مشخص‌تر به پرونده «جیسون رضائيان» می‌پردازد بسیار از سوی اصلاح‌طلبان و حامیان دولت در ایران مورد انتقاد قرار گرفته است. آیا وضعیت رژیم ایران به رهبری خامنه‌ای آنقدر بد است که به من اجازه نمی‌دهند، همان کار را در تهران انجام دهم؟ اگر مردم ایران حقایق را بدون فیلتر و کامل بشنوند، چه چیزی ممکن است روی دهد؟» تمایل به گفت‌وگوی مستقیم با مردم ایران مایک پمپئو، روز سوم مرداد نیز در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی بلومبرگ، پیشنهاد سفر به ایران و گفت‌‌وگو با مردم ایران را مطرح کرده بود. وزیر امور خارجه آمریکا در آن مصاحبه گفته بود که مایل است به ایران برود و به مردم آن کشور بگوید که سیاست‌های رهبران آن کشور تا چه حد به ایران آسیب وارد ساخته است. پمپئو گفته بود که سفر او به ایران برای تبلیغات و پروپاگاندا نیست. او تنها بر آن است تا با مردم در مورد واقعیت‌ها سخن بگوید. ظاهرا دولت ترامپ معتقد است که کمپین فشار حداکثری در نهایت تهران را به میز مذاکره باز خواهد گرداند.

مرضیه هاشمی، خبرنگار"پرس‌تی‌وی" پیام توییتری مایک پمپئو درباره سفر خود به ایران در شرایطی منتشر می‌شود که تنش در خلیج فارس بین آمریکا و ایران افزایش یافته است. سایت"تابناک" روز ششم مرداد به نقل از علی ربیعی، سخنگوی دولت، نسبت به درخواست پمپئو به سفر به ایران واکنش نشان داده است. ربیعی به مایک پمپئو گفته است که می‌تواند با مرضیه هاشمی گفت‌وگو کند. باید یادآور شد که مرضیه هاشمی خبرنگار شبکه خبری"پرس‌تی‌وی" است. خبرگزاری فرانسه نیز به نقل از ربیعی نوشته است: «مایک پمپئو می‌تواند هر آنچه را که می‌خواهد به مردم ایران بگوید، به مرضیه هاشمی بگوید.

» مرضیه هاشمی که نام واقعی‌اش ملانی فرانکلین است، شهروند آمریکایی است که به اسلام گرویده و رسما از مواضع جمهوری اسلامی ایران دفاع می‌کند. مرضیه هاشمی در واپسین سال‌های جنگ ایران و عراق همراه با فرزندان خود به ایران مهاجرت کرده است. خبر آنلاین نوشته که مرضیه هاشمی خبرنگار پرس تیوی درخواست مصاحبه با پمپئو را داده بوده است. در همین زمینه: .