هشدار صدها کنشگر ایرانی به حکومت: از سرکوب معترضان بپرهیزید | DW | 17.05.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

بیش از ۵۰۰ فعال سیاسی و مدنی ایرانی به 'مقامات عالی نظام' هشدار دادند در مقابله با معترضان خویشتن‌دار باشند. شش سازمان و حزب جمهوری‌خواه و رضا پهلوی نیز در بیانیه و پیام‌های جداگانه‌ای به حرکت‌های اعتراضی اخیر پرداختند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

بیش از ۵۰۰ فعال سیاسی و مدنی ایرانی به"مقامات عالی نظام" هشدار دادند در مقابله با معترضان خویشتن‌دار باشند. شش سازمان و حزب جمهوری‌خواه و رضا پهلوی نیز در بیانیه و پیام‌های جداگانه‌ای به حرکت‌های اعتراضی اخیر پرداختند.

این اعتراض‌ها که از سوی حکومت با سرکوب خشونت‌آمیز، ضرب و شتم و بازداشت معترضان مواجه شده همزمان با اعتراض‌های صنفی فرهنگیان و اعتصاب رانندگان و کارگران شرکت اتوبوسرانی واحد ادامه دارند. با این حال امضاءکنندگان بیانیه بدون اشاره به سهم دولت‌های قبلی در نابسامانی‌های امروز، کنار گذاشتن جریان‌های مورد نظر خود را"حذف اکثریت ملت و منتخبانشان" عنوان کرده‌اند.

امضاءکنندگان بیانیه در بخش پایانی آن به"مقامات عالی نظام" هشدار دادند: «پیش از آنکه دیر شود، برای مهار مشکلات به‌ویژه گرانی و تورم کمرشکن فکری اساسی کنند و ضمن خویشتن‌داری در مواجهه با مردم معترض، به اصلاح ساختارها و سیاست‌های اشتباه بپردازند و با تعامل و گفت‌وگو، در داخل و خارج از ایران، امکان بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌های ملی و جهانی را فراهم سازند تا ایران و ایرانی از این گردنه پرخطر به‌سلامت عبور کنند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Проклятие бога Кира Проклятие бога религий и сект Проклятие всех жрецов мира и небес Англии и британской королевы Резы Пехлеви Проклятие Бога Христа Проклятие Бога Моисея Проклятие бога Ибрагима Ибрагима Англии и королевы Англии

شاهزاده رضا پهلوی مدرسه نرفتی مگه

معترضان یا منافقین وحشی و جنایتکار؟؟.هيچ کس نمی‌تواند خواسته یا ناخواسته امنیت جامعه را بر هم بزند....

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

محاکمه یک شهروند ونزوئلایی در آمریکا متهم به «فروش باج‌افزار به هکرهای ایرانی»دادگاه فدرال در بروکلین نیویورک روز دوشنبه، ۲۶ اردیبهشت، رسیدگی به پرونده یک شهروند ونزوئلایی را که متهم به عملیات هکری و فروش باج‌افزار است، آغاز کرد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

محاکمه یک ونزوئلایی به اتهام فروش باج‌افزار به هکرهای ایرانیدادگاه نیویورک، رسیدگی به پرونده یک شهروند ونزوئلایی را که متهم به «عملیات هکری و فروش باج‌افزار» است، آغاز کرده است.«مویسز لوئیس زاگالا گونزالس»، دربارهٔ استفاده یک گروه هکری تحت حمایت جمهوری اسلامی از این باج‌افزار صحبت کرده است. اخبار_ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

یازده مهاجر در تلاش برای رسیدن به اروپا در سواحل الجزایر جان باختندقایق حامل ۱۶ مهاجر از شمال آفریقا به سمت جزایر بالئاریک اسپانیا در حرکت بود که در سواحل الجزایر غرق شد. پنج نفر از جمله دو کودک نجات یافتند. جهت شادی و آرامش روح جانباختگان شمع می افروزم.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

روایت بازیگران ایرانی از بازی در سریال 'تهران': اسرائیلی‌ها خیلی شبیه ما هستند - BBC News فارسیپخش فصل دوم سریال مهیج و جاسوسی 'تهران' درباره عملیات یک مامور مخفی موساد در پایتخت ایران در حالی آغاز شده است که قصل اول این مجموعه تلویزیونی اسرائیلی بازتاب‌های گسترده‌ای بین ایرانیان داشت. دو سال بعد از فصل اول، داستان تامار قهرمان اصلی سریال که در تهران گرفتار شده است، در فصل دوم با ورود شخصیتی جدید با بازی گلن کلوز هنرپیشه مشهور آمریکایی ابعاد جدیدی می‌گیرد. نقش سیاست مداران انگلیسی در قحطی ایران در زمان جنگ جهانی یکم چه بود؟ ایران قحطی جنگ_جهانی_یکم Iran «ایرانی» بودن، با پس افتادن متاسفانه و به حکم‌ قرعه و‌ حاصل برخورد دو‌ عنصر بداموز دیگر، بر خاک‌ ایران، با هم‌ فرق فاحشی دارند؛ که نه این‌ دوزاری دلقکها و نه نویسنده این جفنگ و‌ هم‌ پالکی هایش که انها نیز متاسفانه همه بدلیل همان قرعه ناجور در ایران پس افتاده اند؛ از ان ندارند از کی تا حالا شما سریالم پروموت میکنید؟
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

دختر وزنه‌بردار چگونه از آلمان سر درآورد؟ / قاچاقچیان NED در کمین ورزشکاران ایرانی!دختر وزنه‌بردار چگونه از آلمان سر درآورد؟ ساعاتی بعد از قطعی شدن خبر پناهنده شدن یکتا جمالی در آلمان یکی از اعضای کمپین تحریم ورزش ایران در یک زمین چمن حاضر شده و رو به یک خبرنگار می‌گوید:من به یونان رفته و یکتا جمالی را به آلمان آوردم! در ادامه بخوانید:
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

سپاه، فهرست تروریستی و زندگی خانواده‌های ایرانی در آمریکاقرار داشتن سپاه در فهرست سازمان‌های تروریستی، باعث شده سربازان وظیفه‌ای که در این نیرو خدمت کرده‌اند، از ورود به آمریکا منع شوند؛ موضوعی اثرگذار بر زندگی برخی خانواده‌های ایرانی. جون به جون‌تون کنن تهش وصل می‌شین به اصل‌تون (جمهوری اسلامی). اونایی که ایران هستند و بویی از سربازی به گوششون خورده، بهتر از هرکسی می‌دونن که سرباز شدن برای سپاه یه موضوع نه تنها اختیاری بلکه با اصرار اون سرباز صورت می‌گیره و حداقلی از مزدوری که عضویت تو بسیجه رو شامل میشه 👇
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »