یازده مهاجر در تلاش برای رسیدن به اروپا در سواحل الجزایر جان باختند

27/02/1401 12:21 ب.ظ

یازده مهاجر در تلاش برای رسیدن به اروپا در سواحل الجزایر جان باختند جزئیات بیشتر🔽

قایق حامل ۱۶ مهاجر از شمال آفریقا به سمت جزایر بالئاریک اسپانیا در حرکت بود که در سواحل الجزایر غرق شد. پنج نفر از جمله دو کودک نجات یافتند. به گفته سازمان غیردولتی اسپانیایی موسوم به «مرکز بین‌المللی شناسایی مهاجران پراکنده شده»، یک قایق حامل ۱۶ مهاجر از شمال آفریقا به سمت جزایر بالئار اسپانیا در حرکت بود که در سواحل تیپازا در الجزایر غرق شد و ۱۱ سرنشین آن جان باختند.

به گفته این سازمان، پنج نفر از جمله دو کودک از قایق آسیب دیده نجات داده شدند. به گفته آژانس پناهندگان سازمان ملل متحد، سال گذشته سه هزار و هفتاد و هفت مهاجر هنگام تلاش برای رسیدن به اروپا از طریق دریا جان خود را از دست دادند یا مفقود شدند.

اما سایر فعالان این حوزه معتقدند که در سال گذشته میلادی تعداد افرادی که در تلاش برای رسیدن به اسپانیا جان خود را از دست دادند بیش از چهار هزار و چهارصد نفر بوده است که بدترین آمار مرگ و میر از سال ۲۰۱۵ میلادی به این سو است. headtopics.com

جهت شادی و آرامش روح جانباختگان شمع می افروزم.

بر طبق آمار رسمی از ابتدای ماه ژانویه امسال تاکنون حداقل ۴۷۸ نفر در تلاش برای رسیدن به اروپا جان خود را از دست داده و یا مفقود شده‌اند. تصاویری از نجات بیش از ۴۰۰ پناهجو از خطر غرق شدن توسط پزشکان بدون مرز

ادامه مطلب:
euronews_pe »

همان اندازه که در مذاکرات جدی هستیم، در عدم اعتماد به دشمن هم مصممیمعلی باقری: *جمهوری اسلامی ایران به همان اندازه که در مذاکرات جدی است، در عدم اعتماد به دشمن نیز مصمم است *کشورهای تحت تحریم به‌ دنبال دریافت 'دانش خنثی‌سازی تحریم' از ایران هستند جون مادرتون دانش خنثی کردن تحریم رو هیچ جوره به آمریکا ندین تا دلارش از ۳۰ هزار تومن هم بالاتر بره👌🏻 zrt Shttttt 😂😂😂😂😂

پهپادهای نامه‌رسان در بریتانیا به پرواز در می‌آیندپست بریتانیا می‌خواهد پروژه نامه‌رسانی با پهپاد به مناطق دورافتاده را اجرایی کند. شرکت پست سلطنتی بریتانیا مایل است ۵۰ مسیر هوایی برای جابجایی محموله‌های پستی ایجاد کند و قرار است تا سه سال آینده ۲۰۰ پهپاد به ناوگان این شرکت اضافه‌شود.

کمک‌معیشتی ماه اول به حساب مشمولان متقاضی تجدیدنظر در دهک‌بندی‌ها، واریز شودرئیس جمهور به سازمان برنامه و بودجه و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دستور داد، کمک معیشتی ماه اول به حساب تمامی افرادی که تا ماه قبل مشمول دریافت یارانه بوده اما در این مرحله کمک معیشتی دریافت نکرده‌اند و متقاضی تجدیدنظر در دهک‌بندی فعلی هستند، واریز شود. - ما یه صندوق خانوادگی داریم که در ماه کلی پول به این حساب میاد که پس از قرعه کشی به شخص برنده داده میشه.و‌این گردش باعث حذف یارانه ما شد - و یا شارژ اهالی ساختمون به حساب یکی دیگه از آشناها واریز میشه و به خاطر اون گردش مالی بوجود اومده یارانش حذف شد آخه این چه معیاریه ؟! ملا رییسی با تیم قلابی تون بخصوص محمد مخبر و معاون اقتصاد خنده ام می گیرد می گم محسن رضایی شماها لطف کنید یه نگاه به کارنامه ۴۳ سال تان کنید یه کارنامه سالم پاک در برابر خدا ندارید شماها کاری کردید الان ایرانی شده چند دهک ها کشور ایران ثروتمند چرا چنین مردم اش فقیر شود ملا رییسی شما که در انتخابات وعده های شیرین می دادید و بعضی ها فکر می کردند وای اگر ملا رییسی شود ایران دیگه بهشت بعد همه مردم ایران در رفاه خوشبختی غرق می شند برجام هم حل می شود سپاه هم از لیست تروریست سیاه خارج می شود و دیگه تحریم ها برداشته می شود چه شود ایران

مقامات اوکراینی: روسیه در حمله به کارخانه آزوفستال از «بمب‌های فسفری» استفاده می‌کندهمزمان با ادامه عملیات نظامی روسیه در خاک اوکراین، مشاور شهردار ماریوپول در اظهاراتی اعلام کرد، نیروهای روسیه در حمله خود به سربازان اوکراینی در کارخانه

انتخابات پارلمانی در لبنان؛ مردم امیدوار به تغییرانتخابات پارلمانی در لبنان؛ مردم امیدوار به تغییر رای دهندگانی لبنانی که برای شرکت در انتخابات سراسری این کشور که از صبح امروز پای صندوقهای رای رفته‌اند، در مصاحبه با خبرنگار آناتولی اظهار داشتند که برای حل مشکلات مزمن کشور و تغییرات اساسی رای داده‌اند.

بیانیه جمعی از فیلم‌سازان ایرانی در اعتراض به دستگیری مستندسازان | DW | 15.05.2022جمعی از فیلم‌سازان و کنشگران فرهنگ و هنر در ایران در بیانیه‌ای خواستار آزادی مستندسازان شدند. در بیانیه آمده است که نهادهای امنیتی به محل زندگی فیلم‌سازان هجوم آوردند و لوازم شخصی و کاری آنها را ضبط کردند. بعضی هاشون خواستار مستبد سازی اند . DeutschlandRasismusBerlinSchlangenbaderstrDegewoRadistenangrefengegenalleineFrauRasiamus

Send

به گفته سازمان غیردولتی اسپانیایی موسوم به «مرکز بین‌المللی شناسایی مهاجران پراکنده شده»، یک قایق حامل ۱۶ مهاجر از شمال آفریقا به سمت جزایر بالئار اسپانیا در حرکت بود که در سواحل تیپازا در الجزایر غرق شد و ۱۱ سرنشین آن جان باختند.

به گفته این سازمان، پنج نفر از جمله دو کودک از قایق آسیب دیده نجات داده شدند.

به گفته آژانس پناهندگان سازمان ملل متحد، سال گذشته سه هزار و هفتاد و هفت مهاجر هنگام تلاش برای رسیدن به اروپا از طریق دریا جان خود را از دست دادند یا مفقود شدند.

اما سایر فعالان این حوزه معتقدند که در سال گذشته میلادی تعداد افرادی که در تلاش برای رسیدن به اسپانیا جان خود را از دست دادند بیش از چهار هزار و چهارصد نفر بوده است که بدترین آمار مرگ و میر از سال ۲۰۱۵ میلادی به این سو است.

بر طبق آمار رسمی از ابتدای ماه ژانویه امسال تاکنون حداقل ۴۷۸ نفر در تلاش برای رسیدن به اروپا جان خود را از دست داده و یا مفقود شده‌اند.

تصاویری از نجات بیش از ۴۰۰ پناهجو از خطر غرق شدن توسط پزشکان بدون مرز

سازمان ملل متحد از دولت‌ها خواسته است تا برای مسیر‌های دریایی خطرناکی که پناهجویان برای رسیدن به اروپا جان خود را در آن‌ها به خطر می‌اندازند «جایگزین‌هایی» پیدا کند.

هم‌رسانی این مطلب: