نیویورک تایمز: فخری‌زاده با تیربار هوشمند موساد کشته شد | DW | 18.09.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

روزنامه نیویورک تایمز با انتشار 'جزئیاتی جدید' در مورد کشته شدن محسن فخری‌زاده، نوشت، این کارشناس هسته‌ای ایران با استفاده از 'تیربار خودکار و هوشمند موساد' کشته شده است.

روزنامه نیویورک تایمز با انتشار"جزئیاتی جدید" در مورد کشته شدن محسن فخری‌زاده، نوشت، این کارشناس هسته‌ای ایران با استفاده از"تیربار خودکار و هوشمند موساد" کشته شده است.

طبق این گزارش "این تیربار با هوش مصنوعی فعال می‌شده و از محلی که کیلومترها دورتر از محل حادثه بوده شلیک کرده است". نیویورک تایمز می‌نویسد، اسرائيل در سال ۲۰۰۹ نیز عملیات کشتن فخری‌زاده را در دست اقدام داشت که در نهایت آن را متوقف ساخت، اما بعد از مدتی دوباره آن را در دستور کار خود قرار می‌دهد و برای آن آمریکا را نیز در زمان ریاست جمهوری دونالد ترامپ در جریان قرار می‌دهد.

در نزدیکی پیچ ورودی آبسرد به جاده اصلی نیز خودرویی دیگر در کنار جاده قرار داشت که مجهز به دوربین بود و برای شناسایی فخری‌زاده تصاویری زنده می‌فرستاد. یوسی کوهن در ژوئن سال جاری در گفت‌وگو با کانال ۱۲ تلویزیون اسرائيل گفته بود که فخر‌ی‌زاده سال‌ها تحت نظارت موساد قرار داشت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بعد از اینهمه وقت چه اهمیتی داره که بدونیم چجوری کشتنش

ترور بدون مجازات بدون تحریم عجیبه

۲/۱بغضی کسانی هستند که در پست‌های مهمی مثل سازمان انرژی هسته‌ای کار می‌کنند دیگه اینها مال خودشون یا خانواده‌شان نیستند اینها سرمایه‌های مملکت هستندکه باید در حفظ و نگهداری‌شوند کوشا باشیم ولی متاسفانه اینا همش دوست دارن خودشون رانندگی بکنند زنشون جفتشون باشه ضربه امنیتی رو میاره

ترورشو از رو فیلم شغال با بازی بروس ویلس کاملا کپی برداری کردن!البته اونجا از یه استیشن استفاده کرده بودن

اولا به درک و ثانیا نیویورک تایمز یعنی همان فصیحی دیگه؟ یک جو اعتبار نمانده برای این روزنامه.

به تخم چپم

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اولیانوف: احیای توافق هسته‌ای پیوند جدایی ناپذیری با لغو تحریم‌های مرتبط با برجام داردنماینده روسیه در سازمان‌های بین المللی در وین در صفحه توییترش لغو تحریم‌های ایران را لازمه احیای توافق هسته‌ای تلقی کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ارتش آمریکا کشته شدن غیرنظامیان در حمله پهپادی به خودرویی در کابل را پذیرفتواشنگتن کشته شدن ۱۰ غیرنظامی در این حمله پهپادی پیش از خروج آخرین نظامیانش از افغانستان را «اشتباه» خواند. بعد از یک ماه عجب یک کشف بزرگی😑ما تا بحال فکر میکردیم دائش ره زدین😑کودکان و افراد ملکی بی گناه ره به قتل رساندین مثل کردی: یه ماچ برای پیر دختر مهم نیست. آمریکا طی ۲۰ سال اشغال افغانستان موجب کشتار ۴۷ هزار غیرنظامی و مهاجرت دو میلیون و ۷۰۰ هزار نفر به خارج و چهار میلیون آواره در داخل افغانستان شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا کشته شدن 10 غیرنظامی در حملات هوایی این کشور در نزدیکی فرودگاه کابل را پذیرفتفرمانده سنتکام آمریکا کشته شدن 10 غیرنظامی در حملات هوایی این کشور در 29 اوت در نزدیکی فرودگاه_بین‌المللی_کابل را پذیرفت آمریکا در هر کشوری که وارد شده از افغانستان و عراق گرفته تا سوریه و لبنان و لیبی و... جز جنگ و کشتار، ناامنی و بحران‌های اقتصادی و شکاف‌های اجتماعی و سیاسی ارمغانی برای آن کشورها نداشته. آمریکا و دوستانش به بهانه ایجاد صلح نه تنها باعث تقویت و گسترش تروریست و طالبان شدند بلکه معادن و منابع طبیعی افغانستان را هم غارت کردند و بعد هم افغانستان جنگ زده را در بدترین شرایط رها کردند. آمریکا طی ۲۰ سال اشغال افغانستان موجب کشتار ۴۷ هزار غیرنظامی و مهاجرت دو میلیون و ۷۰۰ هزار نفر به خارج و چهار میلیون آواره در داخل افغانستان شده است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پنتاگون: حمله ۲۹ اوت در کابل خطا بود؛ ۱۰ غیرنظامی از جمله هفت کودک کشته شدندلوید آستین وزیر دفاع ایالات متحده با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد از سوی فرمانده سنتکام در جریان تحقیق قرار گرفته و اعلام کرد حمله پهپادی در ۲۹ اوت در کابل، به اشتباه انجام شده و باعث کشته شدن ۱۰ تن از جمله هفت کودک شد. خوب حالا ببینیم آب از آب تکون میخوره یا نه؟ ... حالا اگه ترامپ سرکار بود، همه بلایی سرش میاوردن .. فقط ترور پهبادی ترامپ داخل کاخ سفید اتفاق نمیوفتاد!! ... به این هشتگ بپیوندید دختران_افغانستانی_حق_تحصیل_دارند Afghan_girls_have_right_to_study این نمونه کوچکی از جنایات امریکاست در طول تاریخ هزاران هزار نمونه این جنایات بوده و هست
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

انفجار بمب در افغانستان؛ 2 نفر کشته شدندبر اثر انفجار بمب در شهرهای جلال آباد و کابل افغانستان که تحت کنترل طالبان است، 2 نفر کشته و شماری نیز مجروح شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

جزئیات جدید از ترور فخری‌زاده؛ ترور با «ربات قاتل» از راه دورروزنامه «نیویورک تایمز» در گزارشی به نحوه کشته شدن «محسن فخری‌زاده» اشاره کرده و نوشته است که این عضو ارشد سپاه پاسداران و چهره کلیدی برنامه هسته‌ای ایران
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »