انفجار بمب در افغانستان؛ 2 نفر کشته شدند

27/06/1400 01:41:00 ب.ظ

انفجار بمب در #افغانستان؛ 2 نفر کشته شدند

افغانستان, افغانستان

انفجار بمب در افغانستان ؛ 2 نفر کشته شدند

بر اثر انفجار بمب در شهرهای جلال آباد و کابل افغانستان که تحت کنترل طالبان است، 2 نفر کشته و شماری نیز مجروح شدند. - خبرگزاری آناتولی

18.09.2021کابل/ خبرگزاری آناتولیدر شهر جلال آباد در شرق افغانستان که تحت کنترل طالبان است، و همچنین در کابل، پایتخت این کشور بمب‌گذاری شد.به گزارش بیمارستان دولتی جلال آباد، بر اثر انفجار پیاپی بمب در 3 نقطه متفاوت شهر 2 نفر جان خود را از دست دادند.همچنین 19 نفر دیگر که در میان آنها کودکان و اعضای طالبان نیز به چشم‌ می‌خورند، مجروح شدند.

شاهدان عینی مدعی شدند خودروی طالبان هدف این حمله بوده و 3 نفر از اعضای آنها جان خود را از دست داده‌اند.از سوی دیگر منابع محلی اعلام کردند بر اثر انفجار بمب در منطقه شهرک عرفانی در غرب کابل، 2 نفر دیگر زخمی شده‌اند.هنوز مسئولیت حمله را شخص یا گروهی برعهده نگرفته است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

انتشار تصاویر عملیات‌های ضد تروریستی ارتش ترکیه در شمال عراق

وزارت دفاع ترکیه تصاویر مربوط به اجرای عملیات‌های ضد تروریستی ارتش کشور در شمال عراق را منتشر کرد. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

وقوع انفجار در بازارچه نظرآباد

ارتش آمریکا کشته شدن غیرنظامیان در حمله پهپادی به خودرویی در کابل را پذیرفتواشنگتن کشته شدن ۱۰ غیرنظامی در این حمله پهپادی پیش از خروج آخرین نظامیانش از افغانستان را «اشتباه» خواند. بعد از یک ماه عجب یک کشف بزرگی😑ما تا بحال فکر میکردیم دائش ره زدین😑کودکان و افراد ملکی بی گناه ره به قتل رساندین مثل کردی: یه ماچ برای پیر دختر مهم نیست. آمریکا طی ۲۰ سال اشغال افغانستان موجب کشتار ۴۷ هزار غیرنظامی و مهاجرت دو میلیون و ۷۰۰ هزار نفر به خارج و چهار میلیون آواره در داخل افغانستان شده است.

پنتاگون: حمله ۲۹ اوت در کابل خطا بود؛ ۱۰ غیرنظامی از جمله هفت کودک کشته شدندلوید آستین وزیر دفاع ایالات متحده با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد از سوی فرمانده سنتکام در جریان تحقیق قرار گرفته و اعلام کرد حمله پهپادی در ۲۹ اوت در کابل ، به اشتباه انجام شده و باعث کشته شدن ۱۰ تن از جمله هفت کودک شد. خوب حالا ببینیم آب از آب تکون میخوره یا نه؟ ... حالا اگه ترامپ سرکار بود، همه بلایی سرش میاوردن .. فقط ترور پهبادی ترامپ داخل کاخ سفید اتفاق نمیوفتاد!! ... به این هشتگ بپیوندید دختران_افغانستانی_حق_تحصیل_دارند Afghan_girls_have_right_to_study این نمونه کوچکی از جنایات امریکاست در طول تاریخ هزاران هزار نمونه این جنایات بوده و هست

تاکید رئیس‌جمهور تاجیکستان بر ضرورت تشکیل دولت فراگیر در افغانستانامامعلی رحمان، رئیس جمهور تاجیکستان در افتتاحیه نشست سازمان همکاری شانگهای بر ضرورت تشکیل دولت فراگیر در افغانستان تاکید کرد. - خبرگزاری آناتولی

آمریکا کشته شدن 10 غیرنظامی در حملات هوایی این کشور در نزدیکی فرودگاه کابل را پذیرفتفرمانده سنتکام آمریکا کشته شدن 10 غیرنظامی در حملات هوایی این کشور در 29 اوت در نزدیکی فرودگاه_بین‌المللی_ کابل را پذیرفت آمریکا در هر کشوری که وارد شده از افغانستان و عراق گرفته تا سوریه و لبنان و لیبی و... جز جنگ و کشتار، ناامنی و بحران‌های اقتصادی و شکاف‌های اجتماعی و سیاسی ارمغانی برای آن کشورها نداشته. آمریکا و دوستانش به بهانه ایجاد صلح نه تنها باعث تقویت و گسترش تروریست و طالبان شدند بلکه معادن و منابع طبیعی افغانستان را هم غارت کردند و بعد هم افغانستان جنگ زده را در بدترین شرایط رها کردند. آمریکا طی ۲۰ سال اشغال افغانستان موجب کشتار ۴۷ هزار غیرنظامی و مهاجرت دو میلیون و ۷۰۰ هزار نفر به خارج و چهار میلیون آواره در داخل افغانستان شده است.

شمار افرادی که در چین واکسن کامل کرونا زدند از یک میلیارد نفر گذشتمقامات چینی با وضع تعطیلی‌های هدفمند، محدودیت سفر، آزمایش جمعی و تعطیلی مدارس قبل از تعطیلات عمومی یکم اکتبر که دوران اوج گردشگری یک هفته‌ای در این کشور است، کار مهار بیماری را آغاز کرده‌اند.

بر اثر انفجار بمب در شهرهای جلال آباد و کابل افغانستان که تحت کنترل طالبان است، 2 نفر کشته و شماری نیز مجروح شدند.استان‌وایر- مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز از وقوع یک انفجار در شهرستان نظرآباد واقع در این استان خبر داد.Aa ارتش آمریکا روز جمعه پذیرفت که در حمله پهپادی این کشور به خودرویی در کابل، پایتخت افغانستان به جای جنگجویان داعش غیرنظامیان کشته شدند.اشتراک چاپ وزیر دفاع ایالات متحده روز جمعه ۲۶ شهریور در بیانیه‌ای گفت از سوی فرمانده سنتکام در جریان تحقیقات مربوط به حمله پهپادی ۲۹ اوت در کابل قرار گرفته و اعلام کرد که این حمله به اشتباه انجام شد و باعث کشته شدن ۱۰ تن، از جمله هفت کودک، شد.

18.09. ویدیوهایی از خسارات ناشی از این حادثه در رسانه‌ها منتشر شده است و گفته می‌شود که این انفجار ساعت ۱۲ ظهر امروز و در یک آرایشگاه زنانه روی داده است.2021 کابل/ خبرگزاری آناتولی در شهر جلال آباد در شرق افغانستان که تحت کنترل طالبان است، و همچنین در کابل، پایتخت این کشور بمب‌گذاری شد. مقامات وزارت دفاع آمریکا پس از حمله روز ۲۹ اوت (هفتم شهریور/سنبله) تاکید می کردند این حمله به درستی انجام شد. به گزارش بیمارستان دولتی جلال آباد، بر اثر انفجار پیاپی بمب در 3 نقطه متفاوت شهر 2 نفر جان خود را از دست دادند. مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز با بیان اینکه سه نفر بر اثر این انفجار دچار صدمه شدند اضافه کرده، ۲ نفر در محل مورد مداوا قرار گرفته و یک نفر به دلیل شدت جراحات به بیمارستان منتقل شده است. همچنین 19 نفر دیگر که در میان آنها کودکان و اعضای طالبان نیز به چشم‌ می‌خورند، مجروح شدند. ژنرال کنت فرانک مک‌کنزی فرمانده سنتکام هم در جلسه خبری پنتاگون حاضر شد و به پرسش‌های خبرنگاران در مورد این حمله پهپادی توضیح داد.

شاهدان عینی مدعی شدند خودروی طالبان هدف این حمله بوده و 3 نفر از اعضای آنها جان خود را از دست داده‌اند. 📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید:. هم‌رسانی این مطلب:. از سوی دیگر منابع محلی اعلام کردند بر اثر انفجار بمب در منطقه شهرک عرفانی در غرب کابل، 2 نفر دیگر زخمی شده‌اند. هنوز مسئولیت حمله را شخص یا گروهی برعهده نگرفته است. این اولین بار است که پس از خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان و تسلط کامل طالبان بر افغانستان این قبیل حملات رخ می‌دهد. .