نگرانی کنگره از پایان مهلت سه‌ماهه آژانس قبل از دستیابی به توافق جدید با ایران

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

نگرانی کنگره از پایان مهلت سه‌ماهه آژانس قبل از دستیابی به توافق جدید با ایران العربيه_فارسى

ایران اخبار, ایران سرفصلها

جمهوری‌خواهان کنگره از وزیر امورخارجه آمریکا خواستند راهبرد خود برای اطمینان از شفافیت هسته‌ای ایران در جریان مذاکرات اتمی را به کنگره ارائه کند.

ایران طی قراری با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در ماه فوریه 2021 قبول کرد که اجازه بازرسی از سایت‌های هسته‌ای خود توسط این سازمان را برای مدت سه ماه تمدید کند. در واقع سه ماه مهلتی بود که ایران برای رفع تحریم‌های دوران ترامپ برای آمریکا تعیین کرده بود، پیش از آنکه بطور کل پای آژانس را از ایران قطع کند.

قانونگذاران آمریکایی، به رهبری عضو ارشد مایکل مک‌ کال، نماینده اهل تگزاس، «رفتار هسته‌ای تحریک آمیز» ایران و ادامه غنی‌سازی اورانیوم توسط رژیم را از جمله نگرانی‌های اصلی خود در صورت توقف نظارت آژانس بین‌المللی انرژی اتمی بر برنامه هسته‌ای جمهوری اسلامی ذکر کردند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کنگره رو دعوت به خویشتنداری می کنیم .. جمهوری اسلامی هم محکوم می کنیم ! 🙂 نگفتم بهانه بعدی میشه حقوق بشر؟این واژه حقوق بشر بزرگترین خدمت رو به غرب کرده.به اسم حقوق بشر چه جنایتها و کشتارها ، غارتها و فروش سلاح هایی که نکرده !!!

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

در آستانه لغو تحریم‌ها، رژیم ایران تهدید به انفجار کنگره آمریکا کرددر زمانی که دولت جو بایدن در حال تقلا برای برداشتن تحریم‌ها و آزاد کردن میلیاردها دلار از پول‌های ایران است، حکومت ایران فیلمی تحریک‌آمیز منتشر کرده که رژه گوهخوری حدومرزنداره رژیم ایران : می خواست کاخ سفید حسینه شود خامنه ای هم رود نماز جمعه را آنجا برگذار کند نشد حالا کنگره انفجار کنند بابا رژیم ایران چهل و دوسال پیش آمریکا جهان متحد شدند رژیم ایران ایجاد شود یعنی شماها نوکران برده ها در استعمار جهان آمریکا هستید نوکران چه به این حرفها مونده تا سپاه رو‌بشناسید نونش تو‌تحریمه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

پنتاگون: نگرانی خود را از فعالیت نیروی دریایی سپاه به ایران اعلام کرده‌ایمجان کربی، سخنگوی وزارت دفاع ایالات متحده آمریکا، در یک کنفرانس خبری در رابطه با افزایش تنش‌های اخیر ایران با شناورهای خود در خلیج اعلام کرد ناخرسندیو
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

معترضان عراقی بخش‌هایی از کنسولگری ایران در کربلا را به آتش کشیدند | DW | 10.05.2021در اعتراض به کشته شدن یکی از فعالان مدنی عراق گروهی از معترضان به ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی در کربلا حمله کردند. آنان بخش‌هایی از این ساختمان، از جمله پست نگهبانی کنسولگری ایران را به آتش کشیدند. برید سمت کنسولگری عربستان و کشورهای دیگه ، تمام این اتفاق ها کنترل شده هست توسط آمریکا، اروپا ، عربستان و اس.را.ییل.( فلسطین اشغالی ) ایران عراق رانابود کرد و به ویرانی کشید ،نفت عراق را غارت ،دانشمندان را آواره و حرمها و قبرستانها را بهشت کرد همه میدونن که این کاراسراییل یاداعشه!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

فشار لابی رژیم ایران برای حمایت از بازگشت بایدن به برجامدر کشاکش مذاکرات هسته‌ای در وین، برخی موسسات و سازمان‌ها و لابی‌های نزدیک به رژیم ایران در ایالات متحده به تکاپو افتاده‌اند تا از بازگشت جو بایدن کیر تو لابی نوشیدن خون هموطن! NIACouncil کوس ننه همشون
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ادعای ساختگی اعزام نیرو از سوریه به یمن توسط ایران کذب استسفارت ایران در ترکیه: *ادعای خبرگزاری آناتولی درباره انتقال جنگجو از سوریه به یمن توسط ایران کذب است *چنین ادعایی نشانه کم اطلاعی از واقعیت‌های میدانی است *این ادعای ساختگی با رویکرد ایران نسبت به جنگ فاجعه بار و غیر انسانی علیه مردم یمن تعارض دارد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »