معترضان عراقی بخش‌هایی از کنسولگری ایران در کربلا را به آتش کشیدند | DW | 10.05.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

در اعتراض به کشته شدن یکی از فعالان مدنی عراق گروهی از معترضان به ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی در کربلا حمله کردند. آنان بخش‌هایی از این ساختمان، از جمله پست نگهبانی کنسولگری ایران را به آتش کشیدند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

خبرگزاری آلمان روز دوشنبه ۱۰ مه (۲۰ اردیبهشت) از حمله گروهی از معترضان به ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در کربلا خبر داده است.

گفته می‌شود چند موتورسوار در نخستین ساعات بامدادی روز یکشنبه نهم ماه مه (۱۹ اریبهشت) با شلیک گلوله این فعال مدنی را به قتل رسانده‌اند.پس از آن معترضان به ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در کربلا حمله کردند. از رویارویی نیروهای انتظامی با معترضان نیز سخن می‌رود. خبرگزاری آلمان در ادامه گزارش خود به ویدیوهای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی اشاره کرده که حکایت از تلاش معترضان برای به آتش کشیدن چند پست نگهبانی و همچنین بخش‌هایی از ساختمان کنسولگری ایران در کربلا داشته‌اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

قاتلان جوانان ایران چه فریادی میزنند حرامزاده ها ما پایتخت ساسانیان در عراق را فراموش نکرده ایم معترضان به عربستان بازگردند یا به اصل و نژاد پارسی قدیمشان

Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.

جناب دویچه به اصطلاح آزاد و ندعی حقوق بشر کودکان و نوجوانان افغانی ظالمانه و مظلومانه به خاک و خون کشیده شدند پای ایران وسط نبود که هوچی بازی درارید لااقل شرف داشته باشید و دم از حقوق زنان و دختران و کودکان تمام جهان به یک اندازه بزنید چه فرقی بین افعانی فرانسوی آلمانی هست؟!!!!!

این قتل چه ربطی به ایران داره؟

همه میدونن که این کاراسراییل یاداعشه!

ایران عراق رانابود کرد و به ویرانی کشید ،نفت عراق را غارت ،دانشمندان را آواره و حرمها و قبرستانها را بهشت کرد

برید سمت کنسولگری عربستان و کشورهای دیگه ، تمام این اتفاق ها کنترل شده هست توسط آمریکا، اروپا ، عربستان و اس.را.ییل.( فلسطین اشغالی )

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ویدیو؛ در پی ترور فعال عراقی معترضان کنسولگری ایران در کربلا را به آتش کشیدندمراسم تشییع جنازه جسد ایهاب الوزنی فعال عراقی اهل کربلا که صبح یکشنبه طبق گفته فعالان محلی توسط شبه‌نظامیان مسلح وابسته به سپاه پاسداران ایران ترور شد، به
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

کارشناس عراقی: ایران با ترور فعالان می‌خواهد قبل از انتخابات ناامنی ایجاد کنددر واکنش به ترور ایهاب الوزنی، فعال عراقی که به گفته‌ی فعالان سیاسی و مدنی کربلا، شبه‌نظامیان وابسته به ایران او را به قتل رسانده‌اند، شامگاه یکشنبه اهالی نگید ایران لطفا بگید جمهوری اسلامی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اعتراض‌ها به قتل کنشگر عراقی؛ تهران حمله به کنسولگری ایران در کربلا را محکوم کردوزارت خارجه ایران روز دوشنبه ۱۰ مه (۲۰ اردیبهشت) حمله به کنسولگری این کشور در کربلا را محکوم کرد و گفت: «دولت عراق باید به مسئولیت خود در حمایت از اماکن دیپلماتیک ایران در چارچوب کنوانسیون ۱۹۶۱ به دقت عمل کند.» بگید کار طرفدارهای صدام هست PZ1yZD0i7Lt3Gey باز حمله کردن؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ویدیو؛ در پی ترور فعال عراقی معترضان کنسولگری ایران در کربلا را به آتش کشیدندمراسم تشییع جنازه جسد ایهاب الوزنی فعال عراقی اهل کربلا که صبح یکشنبه طبق گفته فعالان محلی توسط شبه‌نظامیان مسلح وابسته به سپاه پاسداران ایران ترور شد، به
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »