نه پاسبان افغان در حمله طالبان در تخار کشته شدند

20/05/2020 02:45:00 ب.ظ

افغان, طالبان

نه پاسبان افغان در حمله طالبان در تخار کشته شدند

20.05.2020کابل/خبرگزاری آناتولیعبدالخلیل اسیر، سخنگوی فرماندهی پلیس تخار اعلام کرد که در حمله شبه نظامیان طالبان به دو پاسگاه نیروهای افغانستانی در خواجه بهاالدین ولایت تخار٬ 9 پاسبان کشته شدند.وی در مصاحبه با خبرنگار آناتولی با اعلام این خبر همچنین از زخمی شدن شش نفر دیگر خبر داد.

به گفته سخنگوی پلیس تخار، پس از حمله طالبان و آغاز درگیری چند تن از عناصر طالبان نیز کشته شده اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

یک‌هفته پس از جان‌ باختن مهسا‌ امینی؛ پلوسی: «صدای شجاعانه مردم ایران در سراسر جهان شنیده شد»

همزمان سپاه پاسداران اعتراض‌ها را «توطئه دشمن» دانسته و از لزوم برخورد قوه قضائیه با «عوامل و گردانندگان» تظاهرات‌های خیابانی خبر داده است. منابع مختلف داخلی تاکنون بازداشت ده‌ها شهروند از جمله چندین فعال و خبرنگار را تائید کرده اند. ادامه مطلب >>

دولت افغانستان: ایران اسناد غرق شدن مهاجران افغان در مرز را تأیید نکردروزنامه ۸ صبح: «مقام‌های ایرانی حاضر نشدند در سطح مقام‌های بلندرتبه با حکومت افغان ستان مذاکره کنند و تنها در سطح کمیسارهای (پاسگاه‌های) مرزی هیأت ایرانی و هیأت افغان ستان، در مرز مشترک باهم دیدار کرده‌اند.» معلومه،که تایید نمیکنه،چون مقصر نبوده،به همین سادگی!!!!!! فقط همین ؟! شما عجب ادمای هستین ما که گفتیم شما نگید نمی شه

افزایش پدیده افسردگی و خودکشی در آمریکا در اثر بحران کرونا | DW | 18.05.2020پیامدهای محدودیت‌ تماس با دیگران و همچنین نگرانی‌های مالی ناشی از شیوع کرونا بر زندگی بسیاری از شهروندان آمریکا سایه افکنده است. دانشمندان آمریکا نسبت به افزایش پدیده خودکشی و مصرف مواد مخدر در آن کشور هشدار داده‌اند. امکانش هست لینک مطلب اصلی بنویسید؟ متن انگلیسی اش امیدوارم المان کمکشون کنه، البته با کمک چین 😂😂😂 خودکشی مثل ریدن سربالا می ماند، بعنوان تنبیه تا هرچندسالی که قرار بوده آن فرد بر روی این زمین زنده باشد در بدن و قبر خودش محبوس خواهدماند. حالا ژاپن که جسد را آتش می زنند ، روح آن شخص خودکشی کرده در تاریکی مطلق سرگردان می شود .

در حمله هوایی منتسب به اسرائیل در سوریه هفت شبه‌نظامی مورد حمایت ایران کشته شدنددر حمله هوایی منتسب به اسرائیل در سوریه هفت شبه‌نظامی مورد حمایت ایران کشته شدند به گفته فعالان مخالف دولت سوریه، در پی حمله جنگنده‌های هوایی به مواضع شبه‌نظامیان مورد حمایت ایران در شرق سوریه و در نزدیکی مرز عراق، هفت شبه‌نظامی کشته شدند. هفت نفر خیلی کمه . ۷۰۰ نفر ، نشد خب هفتاد نفر ، اسم کتلت کردن هفت نفر که حمله نیست . شما مرزهای دری وری رو جابجا کردین اولا که اسرائیل غلط کرده به خاک سوریه حمله هوایی کرده دوما ایران از رزمنده های سوری حمایت نمیکنه کمک مستشاری میده که از مملکتشان دفاع کنن سوما روتون نشده بگین منافقین و حیوانات النصره گفتین فعالان مخالف دولت سوریه ؟؟؟ چجوری اینا به ذهنتون میرسه؟؟ ♥ Shomal

گزارش موفقیت کشور در مقابله با کرونا در سازمان جهانی بهداشت / تبریک به ملت ایرانوزیر بهداشت اقدامات انجام شده در کشور جهت مقابله با کرونا را در نشست ویدئوکنفرانسی مجمع سازمان جهانی بهداشت ارایه کرد و گفت: گزارشی که در نشست سازمان جهانی بهداشت ارایه دادیم سرشار از موفقیت بود و این موفقیت را به ملت ایران و همه دست اندرکارانی که در این راستا کمک کردند تبریک می‌گویم.

اعمال محدودیت در قطعه‌ ۴ آزاد راه تهران-شمال در عید فطررئیس پلیس‌راه مازندران: آزادراه چالوس-مرزن‌آباد و بالعکس از ساعت ۱۹ تا ۷ صبح روز بعد مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین محور قدیم چالوس-مرزن‌آباد انجام می‌شود احتمالا برای عید فطر محدودیت‌های جاده‌ای اعمال خواهد شد

اجرای دستور «در خانه ماندن» در آمریکا صدها هزار نفر را از مرگ نجات داده استاجرای دستور «در خانه ماندن» در آمریکا صدها هزار نفر را از مرگ نجات داده است بنا به یک تحلیل جدید، نزدیک به ۲۵۰ هزار نفر در ۳۰ شهر بزرگ آمریکا، به خاطر اجرای قاطع دستورهای «در خانه ماندن» توسط دولت‌های محلی و ایالتی، اکنون زنده هستند.

در حمله شبه نظامیان طالبان به دو پاسگاه در ولایت تخار 9 پاسبان کشته شدند.Aa دولت افغانستان می‌گوید ایران اسناد و مدارک مربوط به غرق شدن گروهی از پناهجویان و کارجویان افغان در رودخانه را تأیید نکرده است.نه تنها بسیاری از مردم آمریکا و دیگر کشورهای جهان در اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده‌اند، بلکه تاثیرات شیوع بیماری کووید-۱۹ باعث به مخاطره  افتادن سلامت روح و روان بسیاری از مردم شده است.اشتراک مشاهده نظرات چاپ به گفته فعالان مخالف دولت سوریه، در پی حمله جنگنده‌های هوایی به مواضع شبه‌نظامیان مورد حمایت ایران در شرق سوریه و در نزدیکی مرز عراق، هفت شبه‌نظامی کشته شدند.

20.05. جریان حادثه مورد بحث مربوط به روز ۱۲ ازدیبهشت (ثور) است، زمانی که برخی از مهاجرین افغان بازگشته از ایران مدعی شدند که مرزبانان ایرانی حدود ۵۰ تن از کارجویان افغان را با دشنام و شکنجه وادار کرده‌اند تا در محل تنگه ذوالفقار به درون رودخانه بپرند.2020 کابل/خبرگزاری آناتولی عبدالخلیل اسیر، سخنگوی فرماندهی پلیس تخار اعلام کرد که در حمله شبه نظامیان طالبان به دو پاسگاه نیروهای افغانستانی در خواجه بهاالدین ولایت تخار٬ 9 پاسبان کشته شدند. به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید "جی" مادری است ۳۳ ساله که در ایالت مونتانا زندگی می‌کند. وی در مصاحبه با خبرنگار آناتولی با اعلام این خبر همچنین از زخمی شدن شش نفر دیگر خبر داد.» وی افزود هیأت‌های افغانستان و ایران بر اساس موافقت‌نامه سال ۱۳۳۵ تحقیقات مشترک در مورد غرق شدن مهاجرین را در محل حادثه انجام دادند و هیأت افغانستان تمام مدارک و شواهد را در اختیار هیأت ایرانی گذاشته اما طرف ایرانی آن را نپذیرفت. به گفته سخنگوی پلیس تخار، پس از حمله طالبان و آغاز درگیری چند تن از عناصر طالبان نیز کشته شده اند.

طالبان هنوز واکنشی به این حمله که حوالی ساعت 01:00 بامداد امروز(چهارشنبه) روی داده٬ نداشته است. محمد حمید طهماسبی، رئیس هیأت تحقیق افغانستان گفته است ۴۶ شهروند افغانستان وارد خاک ایران شده بودند که از این تعداد ۱۲ نفر کشته، ۱۷ نفر ناپدید شده و ۱۷ تن دیگر نجات یافته‌اند. پس از آن بر وسوسه خودکشی غلبه کرده است. .