نه پاسبان افغان در حمله طالبان در تخار کشته شدند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 53%

کابل/خبرگزاری آناتولی عبدالخلیل اسیر، سخنگوی فرماندهی پلیس تخار اعلام کرد که در حمله شبه نظامیان طالبان به دو پاسگاه نیروهای افغانستانی در خواجه بهاالدین ولایت تخار٬ 9 پاسبان کشته شدند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گفته سخنگوی پلیس تخار، پس از حمله طالبان و آغاز درگیری چند تن از عناصر طالبان نیز کشته شده اند.

به گفته سخنگوی پلیس تخار، پس از حمله طالبان و آغاز درگیری چند تن از عناصر طالبان نیز کشته شده اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دولت افغانستان: ایران اسناد غرق شدن مهاجران افغان در مرز را تأیید نکردروزنامه ۸ صبح: «مقام‌های ایرانی حاضر نشدند در سطح مقام‌های بلندرتبه با حکومت افغانستان مذاکره کنند و تنها در سطح کمیسارهای (پاسگاه‌های) مرزی هیأت ایرانی و هیأت افغانستان، در مرز مشترک باهم دیدار کرده‌اند.» معلومه،که تایید نمیکنه،چون مقصر نبوده،به همین سادگی!!!!!! فقط همین ؟! شما عجب ادمای هستین ما که گفتیم شما نگید نمی شه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

افزایش پدیده افسردگی و خودکشی در آمریکا در اثر بحران کرونا | DW | 18.05.2020پیامدهای محدودیت‌ تماس با دیگران و همچنین نگرانی‌های مالی ناشی از شیوع کرونا بر زندگی بسیاری از شهروندان آمریکا سایه افکنده است. دانشمندان آمریکا نسبت به افزایش پدیده خودکشی و مصرف مواد مخدر در آن کشور هشدار داده‌اند. امکانش هست لینک مطلب اصلی بنویسید؟ متن انگلیسی اش امیدوارم المان کمکشون کنه، البته با کمک چین 😂😂😂 خودکشی مثل ریدن سربالا می ماند، بعنوان تنبیه تا هرچندسالی که قرار بوده آن فرد بر روی این زمین زنده باشد در بدن و قبر خودش محبوس خواهدماند. حالا ژاپن که جسد را آتش می زنند ، روح آن شخص خودکشی کرده در تاریکی مطلق سرگردان می شود .
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

در حمله هوایی منتسب به اسرائیل در سوریه هفت شبه‌نظامی مورد حمایت ایران کشته شدنددر حمله هوایی منتسب به اسرائیل در سوریه هفت شبه‌نظامی مورد حمایت ایران کشته شدند به گفته فعالان مخالف دولت سوریه، در پی حمله جنگنده‌های هوایی به مواضع شبه‌نظامیان مورد حمایت ایران در شرق سوریه و در نزدیکی مرز عراق، هفت شبه‌نظامی کشته شدند. هفت نفر خیلی کمه . ۷۰۰ نفر ، نشد خب هفتاد نفر ، اسم کتلت کردن هفت نفر که حمله نیست . شما مرزهای دری وری رو جابجا کردین اولا که اسرائیل غلط کرده به خاک سوریه حمله هوایی کرده دوما ایران از رزمنده های سوری حمایت نمیکنه کمک مستشاری میده که از مملکتشان دفاع کنن سوما روتون نشده بگین منافقین و حیوانات النصره گفتین فعالان مخالف دولت سوریه ؟؟؟ چجوری اینا به ذهنتون میرسه؟؟ ♥ Shomal
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

گزارش موفقیت کشور در مقابله با کرونا در سازمان جهانی بهداشت / تبریک به ملت ایرانوزیر بهداشت اقدامات انجام شده در کشور جهت مقابله با کرونا را در نشست ویدئوکنفرانسی مجمع سازمان جهانی بهداشت ارایه کرد و گفت: گزارشی که در نشست سازمان جهانی بهداشت ارایه دادیم سرشار از موفقیت بود و این موفقیت را به ملت ایران و همه دست اندرکارانی که در این راستا کمک کردند تبریک می‌گویم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اعمال محدودیت در قطعه‌ ۴ آزاد راه تهران-شمال در عید فطررئیس پلیس‌راه مازندران: آزادراه چالوس-مرزن‌آباد و بالعکس از ساعت ۱۹ تا ۷ صبح روز بعد مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین محور قدیم چالوس-مرزن‌آباد انجام می‌شود احتمالا برای عید فطر محدودیت‌های جاده‌ای اعمال خواهد شد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اجرای دستور «در خانه ماندن» در آمریکا صدها هزار نفر را از مرگ نجات داده استاجرای دستور «در خانه ماندن» در آمریکا صدها هزار نفر را از مرگ نجات داده است بنا به یک تحلیل جدید، نزدیک به ۲۵۰ هزار نفر در ۳۰ شهر بزرگ آمریکا، به خاطر اجرای قاطع دستورهای «در خانه ماندن» توسط دولت‌های محلی و ایالتی، اکنون زنده هستند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »