نماینده مجلس دلیل تعطیلی برنامه 90 را محبوبیت فردوسی‌پور اعلام کرد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای ایران حشمت‌الله فلاحت‌پیشه، پشت پرده اخراج عادل فردوسی‌پور

به گزارش سایت خبرآنلاین حشمت الله فلاحت پیشه گفت: «از نهادهای امنیتی پرسیدم مشکل عادل فردوسی‌پور چیست؟ گفتند فقط محبوبیت! به مسئولش در رسانه ملی گفتم، گفت شما دخالت نکنید، این پروسه برخورد با او پروسه‌ای هشت ماهه بوده است!».

این اظهارات نشان می‌دهد که دستگاه‌های امنیتی در جمهوری اسلامی ایران در بسیاری از امور کشور که صلاحیت قانونی آن به عهده آنها نیست دخالت می‌کنند. تا جایی که یک مجری تلویزیونی را به دلیل محبوبیت بالا از پرطرفدارترین برنامه تلویزیونی ایران در چهار دهه اخیر اخراج کردند. نود که هر هفته دوشنبه شب از شبکه 3 سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می‌شد تنها یک برنامه تلویزیونی زنده فوتبال نبود بلکه روابط میان فرهنگ جامعه، مردم، سیاست و حتی جغرافیای مناطق ایران را زیر ذره‌بین می‌برد.

گفته شده که پس از منصوب شدن علی فروغی به ریاست شبکه 3 با توجه به مخالفت شخصی‌اش با عادل فردوسی پور و نه با بر نامه نود، مجری و بنیان‌گذار برنامه را بر کنار کرد. اما اینک با اظهارات فلاحت‌پیشه مشخص می‌شود که مساله فراتر از مخالفت شخصی علی فروغی با عادل فردوسی‌پور بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کل دنیا هم دلیل قتل و قصابی شدن جمال خاشقی را مخالفت او با سلمان و بن سلمان اعلام کردند.

مشخص بود .

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

محمود صادقی نماینده مجلس با ۱۵ عنوان اتهامی به دادگاه می رودمحمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس از برگزاری جلسه رسیدگی به دادگاه خود خبر داد. این نماینده مجلس روز چهارشنبه ۲ مردادماه در صفحه توئیتر خود نوشت که دادگاه او روز شنبه ۵ مرداد در دادگاه کیفری کا خبر‌ مرگش انشاءالله اینهاسیاه بازیهای سیاسی است که از نمایندگان قهرمان بسازند تامردم را برای انتخابات اقبال پیدا کنند.اول اظهارات رحیمی جهان بادی والان هم جناب صادقی. چون طبق اماری که اخیرا گرفتند کمتر از 20 درصد مردم تهران در انتخابات مجلس شرکت خواهند کرد اصلاح_طلب_اصولگرا_دیگه_تمومه_ماجرا IranRegimeChange
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تقاضای ۲۹ نماینده برای سلب عضویت «علیرضا رحیمی» از هیات رئیسه مجلستقاضای ۲۹ نماینده برای سلب عضویت «علیرضا رحیمی» از هیات رئیسه مجلس کاتب، نماینده مجلس: ۲۹ نفر از نمایندگان در رابطه با سوال دیروز آقای رحیمی از وزیر دفاع تقاضای سلب عضویت ایشان از هیات رئیسه را به کمیسیون آیین نامه ارائه کردند. مگه چی پرسیده؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

«نمایندگان مجلس حق سوال یا انتقاد از سپاه را ندارند»29 نماینده مجلس ایران سه‌شنبه 23 ژوئیه، خواستار سلب عضویت علیرضا رحیمی از هیات رییسه این مجلس بدلیل سپاه همه کاره هست رییس
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

نکند می‌ترسید کسانی که طعم آدامس رییس‌جمهور را می‌دانند، لو بروندنماینده اصولگرای مجلس گفت: کار ما به جایی رسیده است که عوض آن که آن کسانی که در قوه قضاییه جاسوسان را مجازات کرده تشویق کنیم اینجا آمده‌ایم آنها را محاکمه می‌کنیم . چی؟ چی؟ چی؟ آدامس رییس جمهور؟ طعم داره؟منظورت اینه که رییس جمهور آره؟ تو چرا هی انگولک میکنی؟ چیزی بهت نماسیده؟ ای بیشرفا، ما که از اول گفتیم شماها بی پدر و مادرین ،ای بیشرفا ، ای بیشرفا ، ای بیشرفا!
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نامه نمایندگان مجلس به لاریجانی و روحانی درباره افزایش حقوق کارمندان- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimعضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از نامه نمایندگان مجلس به رؤسای مجلس و جمهور درباره افزایش 400 هزار تومانی حقوق کارمندان دولت خبر داد و گفت: در این نامه خواستار اجرای دقیق مصوبه مجلس درباره افزایش حقوق کارمندان دولت در سال 98 شده‌ایم.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

ابهام در نحوه هزینه‌کرد ۱.۴ میلیارد دلار ارز برای واردات دارو/مجلس پیگیر استنایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه «نحوه هزینه کرد ۱.۴ میلیارد دلار ارز دولتی برای دارو شفاف نیست»، گفت: گزارشات متعددی وجود دارد که برخی شرکت‌ها ارز دولتی را گرفته اما کالای دیگری وارد کرده یا اینکه در انبار نگهداری کرده‌اند تا با قیمت بالاتر به بازار عرضه کنند که اینها مشکلاتی را به وجود آورده است. مجلس ؟واویلا
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »