نماینده مجلس دلیل تعطیلی برنامه 90 را محبوبیت فردوسی‌پور اعلام کرد

24/07/2019 03:46:00 ب.ظ

نماینده مجلس دلیل تعطیلی برنامه 90 را محبوبیت فردوسی‌پور اعلام کرد

نماینده مجلس دلیل تعطیلی برنامه 90 را محبوبیت فردوسی‌پور اعلام کرد

رئیس سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای ایران حشمت‌الله فلاحت‌پیشه، پشت پرده اخراج عادل فردوسی‌پور

به گزارش سایت خبرآنلاین حشمت الله فلاحت پیشه گفت: «از نهادهای امنیتی پرسیدم مشکل عادل فردوسی‌پور چیست؟ گفتند فقط محبوبیت! به مسئولش در رسانه ملی گفتم، گفت شما دخالت نکنید، این پروسه برخورد با او پروسه‌ای هشت ماهه بوده است!».این اظهارات نشان می‌دهد که دستگاه‌های امنیتی در جمهوری اسلامی ایران در بسیاری از امور کشور که صلاحیت قانونی آن به عهده آنها نیست دخالت می‌کنند. تا جایی که یک مجری تلویزیونی را به دلیل محبوبیت بالا از پرطرفدارترین برنامه تلویزیونی ایران در چهار دهه اخیر اخراج کردند.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

دیدگاه: بمباران اقلیم کردستان توسط جمهوری اسلامی گفت‌وگو با عبدالله مهتدی

حمله نظامی جمهوری اسلامی به اقلیم کردستان و بمباران آن مناطق زمانی انجام شده است که ایرانیان فراگیرترین اعتراضات مردمی تاریخشان را رقم می‌زنند. این حملات تا بعدازظهر امروز دست کم ۱۷ کشته برجا گذاشته ا ادامه مطلب >>

کل دنیا هم دلیل قتل و قصابی شدن جمال خاشقی را مخالفت او با سلمان و بن سلمان اعلام کردند. مشخص بود .

محمود صادقی نماینده مجلس با ۱۵ عنوان اتهامی به دادگاه می رودمحمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس از برگزاری جلسه رسیدگی به دادگاه خود خبر داد. این نماینده مجلس روز چهارشنبه ۲ مردادماه در صفحه توئیتر خود نوشت که دادگاه او روز شنبه ۵ مرداد در دادگاه کیفری کا خبر‌ مرگش انشاءالله اینهاسیاه بازیهای سیاسی است که از نمایندگان قهرمان بسازند تامردم را برای انتخابات اقبال پیدا کنند.اول اظهارات رحیمی جهان بادی والان هم جناب صادقی. چون طبق اماری که اخیرا گرفتند کمتر از 20 درصد مردم تهران در انتخابات مجلس شرکت خواهند کرد اصلاح_طلب_اصولگرا_دیگه_تمومه_ماجرا IranRegimeChange

تقاضای ۲۹ نماینده برای سلب عضویت «علیرضا رحیمی» از هیات رئیسه مجلستقاضای ۲۹ نماینده برای سلب عضویت «علیرضا رحیمی» از هیات رئیسه مجلس کاتب، نماینده مجلس: ۲۹ نفر از نمایندگان در رابطه با سوال دیروز آقای رحیمی از وزیر دفاع تقاضای سلب عضویت ایشان از هیات رئیسه را به کمیسیون آیین نامه ارائه کردند. مگه چی پرسیده؟

«نمایندگان مجلس حق سوال یا انتقاد از سپاه را ندارند»29 نماینده مجلس ایران سه‌شنبه 23 ژوئیه، خواستار سلب عضویت علیرضا رحیمی از هیات رییسه این مجلس بدلیل سپاه همه کاره هست رییس

نکند می‌ترسید کسانی که طعم آدامس رییس‌جمهور را می‌دانند، لو بروندنماینده اصولگرای مجلس گفت: کار ما به جایی رسیده است که عوض آن که آن کسانی که در قوه قضاییه جاسوسان را مجازات کرده تشویق کنیم اینجا آمده‌ایم آنها را محاکمه می‌کنیم . چی؟ چی؟ چی؟ آدامس رییس جمهور؟ طعم داره؟منظورت اینه که رییس جمهور آره؟ تو چرا هی انگولک میکنی؟ چیزی بهت نماسیده؟ ای بیشرفا، ما که از اول گفتیم شماها بی پدر و مادرین ،ای بیشرفا ، ای بیشرفا ، ای بیشرفا!

نامه نمایندگان مجلس به لاریجانی و روحانی درباره افزایش حقوق کارمندان- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimعضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از نامه نمایندگان مجلس به رؤسای مجلس و جمهور درباره افزایش 400 هزار تومانی حقوق کارمندان دولت خبر داد و گفت: در این نامه خواستار اجرای دقیق مصوبه مجلس درباره افزایش حقوق کارمندان دولت در سال 98 شده‌ایم.

ابهام در نحوه هزینه‌کرد ۱.۴ میلیارد دلار ارز برای واردات دارو/مجلس پیگیر استنایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه «نحوه هزینه کرد ۱.۴ میلیارد دلار ارز دولتی برای دارو شفاف نیست»، گفت: گزارشات متعددی وجود دارد که برخی شرکت‌ها ارز دولتی را گرفته اما کالای دیگری وارد کرده یا اینکه در انبار نگهداری کرده‌اند تا با قیمت بالاتر به بازار عرضه کنند که اینها مشکلاتی را به وجود آورده است. مجلس ؟واویلا

مجری پرآوازه برنامه ورزشی 90 را بر ملا کرد.مهم‌ترین خبرهای روز ایران و جهان مرداد ۰۲, ۱۳۹۸ فرانسه از ایران خواست به تعهدهای خود در توافق هسته‌ای پایبند بماند فرانسه از جمهوری اسلامی خواسته است نقض توافق هسته‌ای را متوقف کرده و اعلام کرد پاریس خواستار بازگشت تهران به تعهدهای خود در برجام است.به گزارش ایسنا، غلامرضا کاتب در حاشیه جلسه علنی صبح امروز سه شنبه مجلس در جمع خبرنگاران گفت: ۲۹ نفر از نمایندگان در رابطه با سوال دیروز آقای رحیمی از وزیر دفاع تقاضای سلب عضویت ایشان از هیات رئیسه را به کمیسیون آیین نامه ارائه کردند.سوال وی از وزیر دفاع سابق شدند.

به گزارش سایت خبرآنلاین حشمت الله فلاحت پیشه گفت: «از نهادهای امنیتی پرسیدم مشکل عادل فردوسی‌پور چیست؟ گفتند فقط محبوبیت! به مسئولش در رسانه ملی گفتم، گفت شما دخالت نکنید، این پروسه برخورد با او پروسه‌ای هشت ماهه بوده است!». این اظهارات نشان می‌دهد که دستگاه‌های امنیتی در جمهوری اسلامی ایران در بسیاری از امور کشور که صلاحیت قانونی آن به عهده آنها نیست دخالت می‌کنند. عراقچی در جریان این سفر علاوه بر وزیر خارجه، با امانوئل ماکرون رئيس جمهوری فرانسه هم دیدار کرده است. تا جایی که یک مجری تلویزیونی را به دلیل محبوبیت بالا از پرطرفدارترین برنامه تلویزیونی ایران در چهار دهه اخیر اخراج کردند. کاتب ادامه داد: در صورت رای اعضای کمیسیون تدوین آیین نامه و کمیسیون‌های تخصصی به سلب عضویت از هیات رئیسه گزارش به صحن مجلس ارائه می‌شود و پس از قرائت آن در جلسه غیر علنی و طرح مباحث در جلسه غیر علنی در جلسه علنی رای گیری خواهد شد. نود که هر هفته دوشنبه شب از شبکه 3 سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می‌شد تنها یک برنامه تلویزیونی زنده فوتبال نبود بلکه روابط میان فرهنگ جامعه، مردم، سیاست و حتی جغرافیای مناطق ایران را زیر ذره‌بین می‌برد. ماکرون پیشتر تلاش کرده بود میان ایالات متحده و جمهوری اسلامی میانجی‌گری کند، اما به گفته رویترز تلاش‌های او در این زمینه شکست خورده است. گفته شده که پس از منصوب شدن علی فروغی به ریاست شبکه 3 با توجه به مخالفت شخصی‌اش با عادل فردوسی پور و نه با بر نامه نود، مجری و بنیان‌گذار برنامه را بر کنار کرد. او افزود: «اگر فیلم محرمانه‌ای در سازمان اطلاعات سپاه تهیه می‌شود، این سپاه است که باید بر آن اشرافیت داشته و اگر در صحن مطرح می‌شود علیه نماینده شکایت کند، شما یا نسبت به اطلاعات خود حساس هستید و یا حساس نیستید.

اما اینک با اظهارات فلاحت‌پیشه مشخص می‌شود که مساله فراتر از مخالفت شخصی علی فروغی با عادل فردوسی‌پور بود. جمهوری اسلامی روز یکشنبه ۱۶ تیر ماه به صورت رسمی اعلام کرد نسبت به تعهد خود به توافق هسته‌ای درباره «میزان درصد و غلظت غنی سازی» پایبند نیست و از غنی سازی ۵ درصد اورانیوم خبر داد. و آنچه الان مورد سوال همکاران است این است که اگر این فیلم سندیت نداشته هیات رئیسه نباید اجازه پخش آن را می‌داد و در صورتی که هیات رئیسه اشتباه کرده دلیلی ندارد از وزیر در این باره سوال شود. .