نمایندگانی که قید مجلس یازدهم را زدند

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

از نمایندگان کنونی مجلس ۲۴۸نفر برای انتخابات مجلس آینده نیز ثبت نام کرده اند. بر این اساس ۴۲نفر از نمایندگان مجلس کنونی از شرکت در انتخابات آینده انصراف داده اند. اسامی و دلایل این نمایندگان برای عدم شرکت در دور بعدی در ایران وایر👇 اخبار_ایران انتخابات

ایران اخبار, ایران سرفصلها

بود: «تا زمانی که تحریم و جنگ اقتصادی داریم و شورای عالی هماهنگی سران قوا هم می‌تواند تصمیمات اصلی را اتخاذ کند، می‌توانیم تا پایان این تحریم‌ها و جنگ اقتصادی فعلی، مجلس را تعطیل کنیم.»

«اخلال در بازار خودرو» بازداشت شده و پس از مدتی به قید وثیقه آزاد شدند. هر دو این نماینده ی اصولگرای مجلس دهم یعنی «فریدون احمدی»دیگر نماینده ای که در سایه یک پرونده قضایی، ترجیح داده در انتخابات آینده شرکت نکند «سلمان خدادادی»، نماینده ملکان در مجلس دهم است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

هیچکدامشان

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سلیمانی: آمریکایی‌ها به دیگر زندانی‌ها گفته بودند که من تروریست و بمب‌گذار هستممسعود سلیمانی دانشمند ایرانی که امروز بعد از ۱۴ ماه حضور در زندان‌های آمریکا به اتهام واهی دور زدن تحریم‌های دولت واشنگتن علیه ایران آزاد شد و به کشور بازگشت، اظهار کرد: مقامات آمریکایی در زندان برای اینکه دیگر زندانی‌ها به من نزدیک نشوند گفته بودند که من یک تروریست هستم که قصد داشتم در آمریکا بمب‌گذاری کنم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ارزش امنیت بسیار بالاتر از بهایی است که صرف آن می‌کنیموزیر دفاع گفت: ارزش استقرار و پایداری امنیت همه‌جانبه بسیار بالاتر از بهایی است که صرف آن می کنیم چرا که همه پیشرفت‌ها، دستاوردها و آرامش ملت در بستر' امنیت ' معنا پیدا می کند. امنیت نظامی به قیمت فجایع اجتماعی و نابودی اقتصادی امنیت نظامی به قیمت کشته شدن بالای هزاران نفر مردممون امنیت به قیمت بیکاری گرونی شدید فقر شدید و دیکتاتور بزرگ روی خون جوانان ما برقصد و موج سواری کنه من نخواستم این امنیتو مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی مرگ_بر_خامنه_ای USAdarFarsi UN StateDept WhiteHouse SecPompeo آره دیگه واسه همین زدین صدها جوان بی گناه غیر مسلح رو کشتین
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مرگ زن ۲۳ ساله هندی؛ قربانی تجاوز که سوزانده شد | DW | 07.12.2019زنی که مورد تجاوز گروهی قرار گرفته و در راه دادگاه از سوی مهاجمان و همراهان‌شان به آتش کشیده شده بود، بر اثر سوختگی ۹۵درصدی جان باخت. دادگاه یکی از متجاوزان را تبرئه و دیگری را با وثیقه آزاد کرده بود. هندیا از ایرانیا هم بیشرف ترن واقعاً شرم است جمهوری اسلامی نفسی میکشددد،،، و می اندیشد....
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

سرنوشت تلخ قربانی تجاوز گروهی که در مسیر دادگاه هند به آتش کشیده شدمقام‌های هند اعلام کردند یک زن قربانی تجاوز که هنگام رفتن به جلسه دادگاه مربوط به پرونده‌اش به آتش کشیده شده بود، در بیمارستانی در شهر دهلی نو جان باخت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مظلومی: زوج دیاباته و قائدی مثل فیل و فنجان می ماند/ پولی که استراماچونی می‌گیرد نوش جانشمربی تیم ملی به جای ایران در هالیدی است مظلومی: زوج دیاباته و قائدی مثل فیل و فنجان می ماند/ پولی که استراماچونی می‌گیرد نوش جانش
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

برایان هوک نماینده ویژه آمریکا در امور ایران برای دیدار با ژیو وانگ که از ایران آزاد شده به زوریخ، سوئیس، پرواز کرد🔺 برایان هوک نماینده ویژه آمریکا در امور ایران برای دیدار با ژیو وانگ که از ایران آزاد شده به زوریخ سوئیس، پرواز کرد ⚡️فاکس نیوز از قول یک مقام دولت ترامپ گزارش داد، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران، برای دیدار با ژیو وانگ به زوریخ پرواز کرد. فقها براثر فریادهای ملت وخونهای ریخته شده شان برای تخفیف دادن خشم مردم دنیا این کارراکردند پرزیدنت ترامپ بجای تشکر از جنایتکاران استبداد از مردم بی پناه ما تشکر کند .
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »