نظر مشترک «ایلان ماسک» و «جک ما»: به جای هوش مصنوعی نگران کاهش رشد جمعیت باشید

09/06/1398 07:16:00 ب.ظ

🔺نظر مشترک «ایلان ماسک» و «جک ما»: به جای هوش مصنوعی نگران کاهش رشد جمعیت باشید ⚡️«ماسک» و «ما» که هفته گذشته در کنفرانسی در شهر شانگهای بسر می بردند گفتند که بیشتر نگرانی مردم تا ۲۰ سال آینده باید سقوط نرخ جمعیت باشد تا نگرانی های مربوط به هوش مصنوعی.

وقتی صحبت به آینده بشریت می کشد، «ایلان ماسک» مؤسس و مدیر عامل اجرایی شرکت خودروسازی «تسلا» و «جک ما» مؤسس شرکت تجارت الکترونیک «علی بابا» بر سر این که آیا مردم باید نگران توانایی های هوش مصنوعی باشند مایک پمپئو: نفتکش ایرانی دوباره به سمت سوریه می‌رود؛ اعتماد به ظریف اشتباه بزرگی بود وزیر خارجه ایالات متحده می‌گوید آمریکا اطلاعات موثقی دارد که اَبرنفتکش جمهوری اسلامی که بعد از یک ماه توقیف از جبل الطارق آزاد شده بود، دوباره به سمت سوریه می‌رود.

مایک پمپئو، اعتماد به ظریف را «یک اشتباه بزرگ» نامید.

مایک پمپئو جمعه شب ۸ شهریور به وقت واشنگتن در توئیتر خود نوشت: وزیر خارجه ظریف به بریتانیا تضمین داده بود که «گریس ۱» نفتکش سپاه، به سوریه نخواهد رفت. ما اطلاعات قابل اتکائی داریم که این نفتکش به سمت شهر طرطوس سوریه می‌رود. من امیدوارم این موضوع رویه را تغییر دهد. اعتماد به ظریف یک اشتباه بزرگ بود.»

شهر طرطوس در جنوب‌غربی سوریه و شمال لبنان قرار دارد. همزمان با اظهارنظر آقای پمپئو، ایالات متحده اَبرنفتکش جمهوری اسلامی را در فهرست سیاه قرار داد و کاپیتان آن را تحریم کرد. وزارت خزانه‌داری ایالات متحده در بیانیه جمعه شب ۸ شهریور، نفتکش ایرانی «آدریان دریا»، را دارایی مسدود شده اعلام کرد. headtopics.com

سیگال مندلکر، معاون وزیر خزانه‌داری آمریکا در امور تروریسم و اطلاعات مالی در این بیانیه گفت نفتکش آدریان دریا ۱ که حجم زیادی از نفت را حمل و منتقل می‌کند، برای تامین مالی فعالیت‌های بدخواهانه رژیم و تبلیغ تروریسم مورد استفاده است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

قیمت طلا، سکه و ارز در روز شنبهقیمت سکه و طلا در بازار به کاهش تدریجی خود ادامه می‌دهد و همچنان نسبت به روز مشابه هفته گذشته، قیمت‌های پایین‌تری در نخستین روز هفته جاری به ثبت رسید.

مصرف پروتئین به کاهش وزن کمک می‌کند؟خیلی از ما به انتخاب خودمان مقدار زیادی پروتئین مصرف می‌کنیم. غذاهایی که پروتئین زیادی دارند هم به وفور یافت می‌شوند. اما ما واقعا چقدر پروتئین نیاز داریم؟ و آیا مصرف پروتئین به کاهش وزن کمک می‌کند؟

حساب توییتر جک دورسی، مدیر توییتر، چگونه هک شد؟حساب توئیتر جک دورسی، موسس و مدیر توئیتر، روز جمعه ۸ شهریور‌ماه، هک شد و مدتی در اختیار هکرها بود. هکرها در مدتی که این حساب را در اختیار داشتند، توئیت‌هایی با محتوای نژادپرستانه روی صفحه توئیتر دورسی منتشر یا بازنشر کردند. بیشتر بخوانید:

آبه شینزو: در راستای تنش‌زدایی با روحانی دیدار می‌کنمنخست‌وزیر ژاپن از تمایلش برای دیدار با رئیس‌جمهور کشورمان به منظور کاهش تنش‌های خاورمیانه خبر داد و گفت: صلح و ثبات در خاورمیانه ارتباط مستقیمی با منافع ژاپن دارد. مصرانه به تلاش برای کاهش تنش‌ها در خاورمیانه ادامه می‌دهم

بیت کوین با مقررات کشور انطباق نداردتهران- ایرنا- استاد دانشگاه و قاضی دادگاه رسیدگی به مفاسد اقتصادی معتقد است بیت کوین در کشور ما بومی سازی نشده و انطباق صحیحی نیز با قوانین و مقررات داخلی ندارد.

نوبخت: درآمدهای بودجه‌ای ۱۳۸ هزارمیلیارد تومان کاهش پیدا کرده استمحمدباقر_نوبخت، رییس سازمان برنامه و بودجه، شامگاه پنج‌شنبه طی سخنانی در اهواز با تاکید بر کاهش شدید درآمد ایران از فروش نفت و کاهش ۱۳۸ هزار میلیارد تومانی درآمد بودجه‌ای، گفت: «شرایط به گونه‌ای است که باید با دلی خونین و لبی خندان کشور را اداره کنیم.»