نخست وزیر جمهوری ترک قبرس شمالی صدمین سالگرد راه‌اندازی آناتولی را تبریک گفت

22/05/1399 07:59 ب.ظ

نخست وزیر جمهوری ترک قبرس شمالی یکصدمین سالگرد تاسیس خبرگزاری آناتولی را تبریک گفت. - خبرگزاری آناتولی

نخست وزیر جمهوری ترک قبرس شمالی یکصدمین سالگرد تاسیس خبرگزاری آناتولی را تبریک گفت. - خبرگزاری آناتولی ارسین تاتار، نخست وزیر جمهوری ترک قبرس شمالی در تماس تلفنی با شنول کازانجی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل آناتولی یکصدمین سالگرد راه‌اندازی این خبرگزاری را تبریک گفته و برای وی آرزوی موفقیت کرد.

ارسین تاتار، نخست وزیر جمهوری ترک قبرس شمالی در تماس تلفنی با شنول کازانجی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل آناتولی یکصدمین سالگرد راه‌اندازی این خبرگزاری را تبریک گفته و برای وی آرزوی موفقیت کرد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

نخست وزیر لبنان به هنگام استعفاء: فساد مزمن موجب انفجار بیروت شدحسان دیاب نخست وزیر مستعفی لبنان گفت: وجود فساد مزمن در کشور و طبقات سیاسی باعث فاجعه بیروت شد.

تغییر گرایش جنسی؛ 'مشاوره‌ای چندش‌آور' از نظر نخست وزیر بریتانیا - BBC News فارسیدر بریتانیا عده‌ای خواستار جمع شدن مراکز مشاوره برای تغییر گرایش جنسی هستند. نخست وزیر بریتانیا آن را چندش آور خوانده و قول داده این نوع روان درمانی که تغییردرمانی خوانده می‌شود را غیرقانونی اعلام کند.

ترکیه به مقام نخست جهانی تولید شیر گوسفند دست یافتترکیه با یک میلیون و 446 هزار تن شیر گوسفند رتبه نخست تولیدکننده از میان 81 کشور جهان را از آن خود کرد. - خبرگزاری آناتولی

دیدار اردوغان با مسئولان خبرگزاری آناتولیرئیس جمهور ترکیه به مناسبت صدمین سالگرد تاسیس خبرگزاری آناتولی مسئولان آن را به حضور پذیرفت. - خبرگزاری آناتولی

چاووش‌اوغلو: به حفظ منافع ترکیه و مردم جمهوری ترک قبرس شمالی در شرق مدیترانه ادامه می‌دهیم⬅️چاووش‌اوغلو: هم به حفظ منافع ترکیه و هم منافع مردم جمهوری ترک قبرس شمالی در شرق مدیترانه ادامه خواهیم کرد و در این رابطه سازش نخواهیم کرد

کابینه لبنان استعفاء کردحسن دیاب، نخست وزیر استعفای دولت خود را لحظاتی رسما اعلام کرد.

نخست وزیر جمهوری ترک قبرس شمالی یکصدمین سالگرد تاسیس خبرگزاری آناتولی را تبریک گفت.آنکارا/ خبرگزاری آناتولی

ارسین تاتار، نخست وزیر جمهوری ترک قبرس شمالی در تماس تلفنی با شنول کازانجی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل آناتولی یکصدمین سالگرد راه‌اندازی این خبرگزاری را تبریک گفته و برای وی آرزوی موفقیت کرد.

گفتنی است خبرگزاری آناتولی ششم آوریل 1920 به دستور مصطفی کمال آتاترک از سوی خالده ادیب آدی‌وار و یونس نادی آبالی‌اوغلو تاسیس شد.