نتایج تازه‌ترین نظرسنجی انتخاباتی؛ ترامپ دو ایالت کلیدی را از دست داد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 62 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 28%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نتایج تازه‌ترین نظرسنجی انتخاباتی؛ ترامپ دو ایالت کلیدی را از دست داد انتخابات_۲۰۲۰_آمریکا جزئیات بیشتر🔽

انجام شده نشان می‌دهد، آقای بایدن در ایالت زادگاهش یعنی پنسیلوانیا نظر مثبت ۴۹ درصد از رای دهندگان احتمالی را به خود جلب کرده؛ در حالی که ۴۳ درصد رای دهند‌گان احتمالی این ایالت همچنان حامی آقای ترامپ هستند.

همچنین در ایالت ویسکانسین نیز نامزد دموکرات‌ها توانسته در میان ۴۸ درصد مشارکت کنندگان احتمالی در انتخابات سوم نوامبر محبوبیت به دست آورد و در مقابل رئیس جمهوری ایالات متحده تاکنون موفق شده نظر مساعد ۴۲ درصد رای دهندگان احتمالی را حفظ کند. در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶، آقای ترامپ ۴۷.۲۲ درصد آراء ایالت ویسکانسین را در مقابل ۴۶.۴۵ درصد آراء هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات، کسب کرده بود. در ایالت پنسیلوانیا نیز آقای ترامپ موفق به جلب ۴۸.۲ درصد آراء در برابر ۴۷.۵ درصد آراء خانم کلینتون شده بود.نتایج این نظرسنجی نشان می‌دهد که ۴۷ درصد مردم هر دو ایالت معتقدند که جو بایدن در صورت احراز مقام ریاست جمهوری عملکرد بهتری نسبت به آقای ترامپ در مقابله با همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ خواهد داشت.

با این حال، نظر شرکت کنندگان در این نظرسنجی در مورد توانمندی دو نامزد اصلی انتخابات ریاست جمهوری در مدیریت اقتصاد آمریکا متفاوت از مهار شیوع ویروس کروناست. به طوری که ۴۶ درصد مردم ایالت پنسیلوانیا بر این باورند که آقای ترامپ توانمندی بالاتری نسبت به آقای بایدن در مدیریت اقتصاد کشور دارد. این فاصله ۱ درصدی در ایالت ویسکانسین ۴ درصد است. چنان که ۴۷ درصد شرکت کنندگان در این نظرسنجی معتقدند که مدیریت اقتصادی آقای ترامپ بهتر از آقای بایدن است، در حالی که حامیان مدیریت اقتصادی آقای بایدن ۴۳ درصد رای دهندگان احتمالی در این ایالت هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تازه‌ترین به‌روزرسانی از وضعیت تولید واکسن‌ کرونا در جهان۲۶ واکسن کرونا در مرحله ارزیابی بالینی مسابقه برای یافتن واکسن کووید-۱۹ بین تعدادی از کشورها همچنان ادامه دارد و تاکنون تحقیقات با سرعت چشمگیری انجام شده است و به گفته سازمان جهانی بهداشت در مجموع ۲۶ واکسن در حال حاضر در مرحله ارزیابی بالینی قرار دارند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

احضار و بازداشت زوج خبرنگار در روز خبرنگار در ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

در پی افزایش آمار ابتلا به کرونا در جهان، آلمان بر محدودیت‌های مرزی خود افزودفهرست جدید قرنطینه‌ها در حالی از سوی مقام‌های آلمان اعلام شده است که پیش از این از پنج اوت (۱۵ مرداد) افرادی که از شهر آنتروپ بلژیک و از ۳۱ ژوئیه از مناطق کاتالونیا، نابارا و آراگون در اسپانیا رهسپار این کشور می‌شدند، در این فهرست قرار داشتند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سفیر ایران در لبنان: ایران مشارکت فعالی در بازسازی بیروت خواهد داشتسفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان در جریان بازدید از بیمارستان صحرایی ایران در بیروت تاکید کرد که کشورمان مشارکت فعالی در بازسازی بیروت خواهد داشت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ادامه آتش‌سوزی در جنگل‌های اندیکا / ۲ مصدوم در عملیات اطفای حریقرئیس گروه بلایای جوی و حریق مدیریت بحران خوزستان گفت: عملیات مقابله با آتش سوزی در مناطق حفاظت شده محیط زیست قله شوایی و سبزآب شهرستان اندیکا که از جمعه شب شروع شده، همچنان ادامه دارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

زدن ماسک در برخی فضاهای باز در پاریس اجباری می‌شود - BBC News فارسیدر خلال افزایش آمار ابتلا به ویروس کرونا در پاریس و اطراف آن، پوشیدن ماسک در برخی فضاهای باز شلوغ در پایتخت فرانسه از روز دوشنبه اجباری خواهد شد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »