نتانیاهو به مقاومت علیه دولت آینده اسرائیل فراخواند | DW | 03.06.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اسرائیل پس از ۱۲ سال صاحب دولتی بدون بنیامین نتانیاهو می‌شود. اما او طرفداران خود را به مقاومت علیه این دولت فراگیر فراخوانده است. آیا ائتلافی متشکل از هشت حزب، با حضور یک حزب عربی دوام خواهد آورد؟

رهبر اپوزیسیون یائیر لاپید، موفقیت خود در مذاکرات ائتلافی را یک ساعت پیش از پایان مهلت به اطلاع رئیس‌جمهوری اسرائیل رساند.

الکساندر براکل، کارشناس اسرائیل از بنیاد کنراد آدناوئر در تل‌آویو در گفت‌وگو با شبکه رادیویی دویچلند فونک، تشکیل این دولت ائتلافی را رویدادی تاریخی خواند. او گفت با ورود احزاب عربی به دولت، برای نخستین بار یک تابو شکسته شده است. این ائتلاف از هشت جناح گاه متناقض یکدیگر تشکیل شده است. با حضور ائتلاف متحد عربی برای نخستین بار یک جناح مستقل عربی در دولت حضور دارد. حزب"یمینا" به رهبری نفتالی بنت که زمانی وزیر دفاع بود، نیز در این ائتلاف شرکت دارد.

انتظار می‌رود طرفداران نتانیاهو با تمام توان خود بکوشند این ائتلاف شکننده را ناکام سازند تا کشور ناگزیر به برگزاری انتخابات مجدد گردد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

سگ زرد برادر شغاله

Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.

خسته نباشی نتانیاهو .. آفرین مرد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رقبای نتانیاهو برای تشکیل دولت جدید اسرائيل به توافق رسیدند🔺رقبای نتانیاهو برای تشکیل دولت جدید اسرائيل به توافق رسیدند ▪️رقیب اصلی آقای نتانیاهو، يائیر لاپید، رسما اعلام کرد که با متحدان سیاسی برای تشکیل دولت به توافق هایی رسیده است نتانیاهو بعنوان یک جنایتکار جنگی باید محاکمه شود
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بایدن مصمم به رفع تبعیض علیه سیاه‌پوستان است | DW | 02.06.2021جو بایدن در ۱۰۰ سالگی کشتار جمعی سیاه‌پوستان در تولسای اوکلاهما تاکید کرد که راست گرایی افراطی بزرگترین تهدید علیه ایالات متحده است. او گفت دولتش مصمم است که تبعیض میان سیاه‌پوستان و سفیدپوستان را از بین ببرد. مرده گوزبد نکبت زور چپون رئیس جمهور شد این پیر مرد خودشو نمیتونه اداره کنه حرف مفت زیاد میزنه
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تا ۴۸ ساعت دیگر به اغما می‌روم؛ یک زندانی سیاسی خطاب به ابراهیم رئیسی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

واکنش کاخ سفید به مخالفت شدید نتانیاهو با مذاکرات ایران و آمریکا: پرزیدنت بایدن به دنبال منافع ایالات متحده استواکنش کاخ سفید به مخالفت شدید نتانیاهو با مذاکرات ایران و آمریکا: پرزیدنت بایدن به دنبال منافع ایالات متحده است خانم ساکی افزود: بنابراین ما در جریان قرار دادن رهبران اسرائیل از روند مذاکرات را مانند سالهای گذشته ادامه می دهیم و موضع ما تغییر نکرده است
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پیام انقلاب بازگشت به دین است اما نه دین طالبانی/ ظلم به ظریف ظلم به نگاه کارشناسی در دستگاه سیاست خارجی استیادگار امام گفت: پیام انقلاب بازگشت به دین است اما نه دین طالبانی دینی که مردم در آن نقش اصلی دارند. بازگشت به جمهوری اسلامی است نه حکومت اسلامی؛ امیدواریم در جهان اسلام شاهد حکومت مردم باشیم. به_داد_اساتید_دانشگاه_آزاد_برسید
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

رئیس جمهوری ترکمنستان: تاکنون هیچ موردی از ابتلا به کرونا نداشته‌ایمقربان‌قلی بردی‌محمدوف به شبکه میر گفت که در کشورش دو واکسن روسی به نام‌های «اسپوتنیک وی» و «اپیوا کرونا» موجود است. 😅😅😅😅😅ترکمنستان هم ساقی موتوری داره فک کنم ما هم اگه تلویزیون و موبایل نبود اصلا نمیفهمیدیم خبری هست. همش یه مشت عدد و تصویر که همیشه بوده فقط نشون داده نمیشد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »