نایب رئیس فیده می گوید بریتانیا به شطرنج باز ایرانی پناهندگی داد

31/10/2020 10:56:00 ب.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

ایرانی, شطرنج

🔺نایب رئیس فیده می گوید بریتانیا به شطرنج باز ایرانی پناهندگی داد ⚡️نایجل شورت، استاد شطرنج بریتانیا یی و نایب رئیس فدراسیون بین‌المللی شطرنج (فیده)، در توییتی خبر داد که وزارت کشور بریتانیا به شهره بیات، شطرنج باز ایرانی ، پناهندگی داده است.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

خانم بیات پیش از این در گفتگو با سرویس جهانی بی‌‌بی‌‌سی گفته بود که از طریق تلفن همراه متوجه شده عکس‌هایش در تمام رسانه ها پخش شده اند و رسانه های ایران ادعا می کنند که او روسری خود را برداشته تا اعتراضش به حجاب اجباری را نشان دهد​.خانم بیات تأکید کرد که به رغم مخالفتش با حجاب اجباری و اعتقادش به آزادی مردم در انتخاب نوع پوشش، مانند گذشته در این مسابقات جهانی حجاب داشته است؛ چرا که در ایران زندگی می کند و چاره دیگری نداشته است.

پیشتر نیز فدراسیون شطرنج ایران، میترا حجازی پور، عضو تیم ملی زنان ایران در مسابقات جهانی شطرنج سریع جهان در مسکو را به دلیل برداشتن حجاب اخراج کرده بود.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

شرق

🔺در نشست اساتید دانشگاه تهران چه گذشت؟ 🔹محمدجواد ظریف، علی مطهری، ابراهیم متقی، حدادعادل، محمود نیلی احمدآبادی، تقی آزاد ارمکی، صادق زیباکلام و پیروز حناچی در این نشست سخنرانی کردند. @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

رژیم ستمگر آخوندی همه مردم رو فراری داده مبارکش باشه. موفق باشن

قرنطینه کرونایی در فرانسه و آلمان؛ زمستانی سخت با موج دوم در پیش استدر دوران جدید قرنطینه کرونایی در فرانسه و آلمان، کافه‌ها و رستوران‌ها به جز برای غذای بیرون‌بر بسته می‌شوند، اما مدارس و مهد کودک‌ها باز خواهند ماند. ارتباطات اجتماعی محدود شده و گردشگری نیز متوقف می‌شود. اما جریمه رعایت نکردن قرنطینه در فرانسه چقدر است؟ به قیمت بریده شدن سر اینارو ولش کن از خاشقچی بگو آمار آنفولانزا چرا امسال صفر شده؟ چرا قیمه هارو میریزین تو ماستا؟ کرونا_هراسی

مایک پمپئو در سخنرانی در اندونزی: همزیستی مسالمت‌آمیز و احترام متقابل پیروان ادیان مختلف امکان‌پذیر استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. با وجود اسلام، امکان پذیر نیست! همزیستی با همه مخلوقات آفرینش و ادیان و باور و باورهای انسانها ممکنست.مشکل اینه که کشورهای استعمارجهانی مثل فرانسه و ایران وو...حکومتهای جعلی با شئونیزم اندیشه های نژادپرستی مثل لائیسیته فرانسه یا اندیشه ی ایرانشهری فرقه فارسیسم برای ذوب ملتها و ادیان و باور و باورها دارند است. این تروریست های بی‌عرضه اسلامی را باید از اروپا بيرون انداخت. این جانوران وحشی معنای آزادی و دموکراسی را نمی‌فهمند و در اروپا چه غلط می‌کنند؟ The barbaric muslim terrorists must be deported from Europe. These parasites are enemies of our freedom and democracy.

پرزیدنت ترامپ: آمریکا در مبارزه با افراط‌گرایی در کنار فرانسه ایستاده است🔺پرزیدنت ترامپ: آمریکا در مبارزه با افراط‌گرایی در کنار فرانسه ایستاده است ⚡️ رئیس جمهوری آمریکا تاکید کرد «حملات تروریست‌های اسلامی» باید فورا متوقف شود. امیدوارم یه فکری هم برای توقف حملات اسلام در ایران داشته باشه ما هم مانند ماکرون حساب ترامپ رو هم خواهیم رسید... پاسخ مردم ایران فقط مرگ بر آمریکا... باز شما ایستادی؟ بیشین بابا؟

قدیانی: جامعهٔ ایران به‌شدت مستعد جنبش و قیام است | DW | 30.10.2020ابوالفضل قدیانی، از منتقدان سرسخت رهبر جمهوری اسلامی، به مناسبت سالگرد اعتراضات سراسری آبان‌ماه گذشته، از 'جنبش جان‌به‌لب‌رسیدگان' یاد کرده و هشدار داده است که جامعهٔ ایران به‌شدت مستعد جنبش و قیام است. ایران چاره ایی جز نابودی ندارد. رژیم منفور چنان پایه های انسانیت را پوک و سست کرده است که امیدی به بازسازی آن نیست و تنها راه خاکستر شدن و شاید اگر شانسی برایش بماند از نوع روییدن باشد به شرطی که افراطی گری و دروغ پردازی پایان یابند. ولی اروپایی ها هنوز عاشق خامنه ای و ملاها و ج.ا. هستن! متاسفانه درست میگویند. وضعیت خطرناکی داریم.

سیاست، اقتصاد ایران را گروگان گرفته استمهدی پازوکی گفت‌: گروهی که واقعا هدف‌شان معلوم نیست، دست بالا دارند و بدون اینکه ملزم به پاسخگویی برابر قانون باشند با افراطی‌گری و تکیه بر سطحی‌نگری به راحتی منافع ملی را حیف و میل کرده و اوضاع و احوال اقتصادی مردم را در تنگناهایی جدی قرار می‌دهند.

اردوغان: دولت با تمام وجود در کنار شهروندان زلزله زده استرئیس جمهور ترکیه در واکنش به وقوع زمین لرزه در استان ازمیر، بر حمایت تمام قد دولت از شهروندانی که از زلزله آسیب دیده اند تاکید کرد. - خبرگزاری آناتولی

October 30, 2020 خانم بیات پیش از این در گفتگو با سرویس جهانی بی‌‌بی‌‌سی گفته بود که از طریق تلفن همراه متوجه شده عکس‌هایش در تمام رسانه ها پخش شده اند و رسانه های ایران ادعا می کنند که او روسری خود را برداشته تا اعتراضش به حجاب اجباری را نشان دهد​.شیوع گسترده ویروس کرونا در فرانسه؛ احتمال بازگشت قرنطینه وجود دارد مقامات بهداشتی آلمان نیز روز پنجشنبه گفتند که ۸۹ نفر دیگر طی ۲۴ ساعت گذشته جان خود را بر اثر کرونا از دست داده‌اند و در همین مدت ۱۶ هزار و ۷۷۴ مورد مثبت کووید۱۹ نیز در این کشور گزارش شده است.مایک پمپئو در جریان سخنرانی روز پنجشنبه در اندونزی مایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده، طی سخنانی ضمن ستایش از همزیستی مسالمت‌آمیز ادیان و مذاهب در اندونزی، بر اهمیت احترام و صلح متقابل میان ادیان تاکید کرد.پرزیدنت ترامپ - آرشیو رئیس جمهوری آمریکا روز پنجشنبه ۸ آبان حمله امروز افراطیون مسلمان در فرانسه را محکوم و با مردم آن کشور ابراز همدردی کرد.

خانم بیات تأکید کرد که به رغم مخالفتش با حجاب اجباری و اعتقادش به آزادی مردم در انتخاب نوع پوشش، مانند گذشته در این مسابقات جهانی حجاب داشته است؛ چرا که در ایران زندگی می کند و چاره دیگری نداشته است. پیشتر نیز فدراسیون شطرنج ایران، میترا حجازی پور، عضو تیم ملی زنان ایران در مسابقات جهانی شطرنج سریع جهان در مسکو را به دلیل برداشتن حجاب اخراج کرده بود. خانم مرکل روز پنجشنبه در سخنرانی خود در پارلمان گفت: «زمستان سختی در پیش خواهد بود، چهار ماه طولانی و دشوار، اما بعد از آن به پایان می‌رسد. خبرهای بیشتر . این پیام من و چیزی است که امروز می‌خواهم در مورد آن صحبت کنم.