تعطیلی دوباره ورزش همگانی در آلمان | DW | 31.10.2020

10/08/1399 09:12:00 ب.ظ

ورزش همگانی در باشگاه­‌ها و اماکن ورزشی در آلمان در پی گسترش شیوع ویروس کرونا، در طول ماه نوامبر دوباره تعطیل می‌­شود. پیامد این تصمیم سیاست آلمان چیست؟ آیا ورزش در باشگاه‌­های ورزشی یک عامل خطر در شیوع ویروس کرونا است؟

ورزش همگانی در باشگاه­‌ها و اماکن ورزشی در آلمان در پی گسترش شیوع ویروس کرونا، در طول ماه نوامبر دوباره تعطیل می‌­شود. پیامد این تصمیم سیاست آلمان چیست؟ آیا ورزش در باشگاه‌­های ورزشی یک عامل خطر در شیوع ویروس کرونا است؟ https://p.dw.

com/p/3khmA تصمیم دولت فدرال آلمان و نخست وزیران ۱۶ ایالت این کشور برای بسته شدن باشگاه‌­های ورزشی و تعطیلی ورزش آماتور و همچنین ورزش کودکان، نوجوانان، جوانان در ماه نوامبر، اعتراض و انتقاد گسترده‌­ای را از سوی جامعه ورزش همگانی آلمان به همراه داشته است.

این در حالی است که همزمان با تعطیلی اجباری باشگاه­‌های ورزشی، فعالیت مدارس و مهد کودک­‌ها ادامه دارد. آیا خطر ابتلا به ویروس کرونا در اماکن ورزشی واقعا در سطح نگران­ کننده‌­ای قرار دارد؟ چرا با وجود رعایت پروتکل‌های سخت­‌گیرانه بهداشتی در باشگاه‌­های ورزشی، فعالیت ورزش آماتور و ورزش پایه در آلمان دوباره با ممنوعیت مواجه شده است؟

در پادکست دویچه‌­وله فارسی در گفت‌وگو با مهمان برنامه کوروش بازیار، مربی فوتبال پایه در آلمان به بررسی این پرسش‌­ها و پیامد احتمالی تعطیلی دوباره ورزش همگانی در آلمان پرداخته‌­ایم.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

‎BBC NEWS فارسی‎ on Instagram‎: 'متین تندرو، پدر زانیار، معترض پیرانشهری که چشمش در اعتراضات سراسری ایران با ساچمه شلیک شده توسط ماموران آسیب دیده، در ویدیویی گفت آنها ۵ شب است در آب‌های یونان سرگردان شده‌اند. پیش از این آژانس خبری کردپای ویدیویی از زانیار منتشر کرده بود که نشان می‌داد در قایق پناهجویان است. پیشتر پدر زانیار (متین) در گفتگو با چاونیوز گفته بود که او به دلایل امنیتی و فشارهای سیاسی مجبور به خروج از ایران شده است.'‎

17K Likes, 307 Comments - ‎BBC NEWS فارسی (@bbcpersian) on Instagram‎‎: 'متین تندرو، پدر زانیار، معترض پیرانشهری که چشمش در اع...'‎ ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

قرنطینه کرونایی در فرانسه و آلمان؛ زمستانی سخت با موج دوم در پیش استدر دوران جدید قرنطینه کرونایی در فرانسه و آلمان، کافه‌ها و رستوران‌ها به جز برای غذای بیرون‌بر بسته می‌شوند، اما مدارس و مهد کودک‌ها باز خواهند ماند. ارتباطات اجتماعی محدود شده و گردشگری نیز متوقف می‌شود. اما جریمه رعایت نکردن قرنطینه در فرانسه چقدر است؟ به قیمت بریده شدن سر اینارو ولش کن از خاشقچی بگو آمار آنفولانزا چرا امسال صفر شده؟ چرا قیمه هارو میریزین تو ماستا؟ کرونا_هراسی

کرونا در اروپا؛ آغاز قرنطینه سراسری دوم در بلژیک و درگیری در بارسلونسخنگوی پلیس بارسلون شمار تظاهرکنندگان را ۷۰۰ نفر ذکر کرده و گفته است که برخی از آنها به سوی پلیس «اشیا خطرناک» پرتاب کرده‌اند.

علت شیوع توفنده دوباره کرونا در چیست؟ | DW | 30.10.2020موج دوم همه‌گیری پاندمی کرونا با سرعتی چنین توفنده حتا کارشناسان را نیز غافلگیر کرده است. علت آن هنوز یک معماست. اما پژوهشگران می‌گویند علاوه بر ایجاد گونه‌های جدیدی از ویروس، انتقال از راه هوا هم احتمالا نقش دارد. موتاسیون = جهش ژنتیکی Alialavian حتی؟!

در پی اعتراض دوباره کارگران هفت تپه؛ چهارتن از فعالان کارگری بازداشت شدند🔺در پی اعتراض دوباره کارگران هفت_تپه؛ چهارتن از فعالان کارگری بازداشت شدند ⚡️گزارش ها حاکی است که چهار نفر از کارگران نیشکر هفت تپه پس از حضور در تجمع_اعتراضی روز پنجشنبه ۸ آبان ماه از سوی نیروهای پلیس بازداشت شدند. سلام با این اوضاع بد اقتصادی کسانی که میخوان درآمدی داشته باشن و یه کم از بارگرانی نجات یابند به من پیام بدن. همه چیز رو رایگان اموزش میدم کاملا معتبر و بدون ریسک. برای میهنم ایران هرکاری بتونم انجام میدم

دستکم ۴ کشته و ۱۲۰ زخمی در پی وقوع زلزله در غرب ترکیهوزارت سلامت ترکیه اعلام کرد که زلزله در این کشور دستکم چهار کشته به جای گذاشته است.

euronews - اخبار بین المللی در مورد ویروس کرونا در ایرانویروس کرونا در ایران | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی تشگیلات و حکومت ایران تا حالا از شئونیزم فارسی بهره برداری میکرد که کرونا را هم برای سودجوئی و بهره برداری اش اضافه کرده. کمترین وظیفه ما در این برهه حساس اینه که رسانه ها رو وادار کنیم تا در راهی که منتهی به براندازی رژیمه قدم بردارند نه اینکه به اصلاح طلبان و مجاهدین و امثالهم تریبون بدند HardtaLkinvitePahLavi گوه تو روح الله و قران و اسلام گوه تو روح ملا و رهبر و بسیج و پاسدار گوه تو روح کمونیست و مجاهدین خدا اگه وجود داره. ریده با این مدیریتش